21

Re: хто що думає про WebRTC ?

Lordie написав:
HetmanNet написав:
Lordie написав:

Ну чому? Я, наприклад, стараюсь ще й як стежити за тим, де й через чиї сервери йде яка інфа... і докладаю усіх зусиль аби справді критична для мене або близьких до мене людей інформація йшла виключно через мої х)

Ви є провайдером?

В сенсі, ISP чи датацентром? Звісно, що ні. Але на обладнанні під моїм керуванням несанкціонованого доступу немає - що і славно.

Але то не гарантує що дані які передаються мережею в безпеці.
Як каже головна аксіома з кібербезпеки: "Дані в базпеці лише у випадку коли вони на зібраному вами комп'ютері не підключеному до мережі та не підключеному живленні, а комп'ютер в свою чергу перебуває в сейфі який стоїть у бункері доступ до якого безпосередньо чи віддалено немає жодна жива істота включно з вами". Тож якщо хоч один з цих пунктів порушено ваші дані вже не є в безпеці, а кількість осіб які мають доступ до цих даних визначається лиш прийнятими вами заходами безпеки по стриманню вільного розповсюдження даних.

22

Re: хто що думає про WebRTC ?

HetmanNet написав:

Дані в базпеці лише у випадку коли вони на зібраному вами комп'ютері не підключеному до мережі та не підключеному живленні, а комп'ютер в свою чергу перебуває в сейфі який стоїть у бункері доступ до якого безпосередньо чи віддалено немає жодна жива істота включно з вами". Тож якщо хоч один з цих пунктів порушено ваші дані вже не є в безпеці, а кількість осіб які мають доступ до цих даних визначається лиш прийнятими вами заходами безпеки по стриманню вільного розповсюдження даних.

Саме так.

23

Re: хто що думає про WebRTC ?

reverse2500 користується Інтернетом

фідонет безпечніше ?
та ні, мені немає чого ховатись, ну знають хто я і де живу, що з того.
манія шо замною слідкують чи аналізують пройшла, бо гігнти все вже давно знають і як там не кричали про анонімність в мережі це міф, особливо старі статті про хакерство і проксі сервера, але це інша тема.

24

Re: хто що думає про WebRTC ?

Повiдомив в СБУ, що на реплейсi є сепаратюги, так що ховайте - не ховайте дані, а ніч в підвалі СБУ доведеться провести, за вами вже виїхали.

25

Re: хто що думає про WebRTC ?

/me постить прямо  звідтіля

Подякували: VertoX1

26

Re: хто що думає про WebRTC ?

VTrim написав:

Повiдомив в СБУ, що на реплейсi є сепаратюги, так що ховайте - не ховайте дані, а ніч в підвалі СБУ доведеться провести, за вами вже виїхали.

Сервак же ж в Нідерландах! Походу можна не боятись! І чого саме там до речі?!

27

Re: хто що думає про WebRTC ?

VertoX написав:
VTrim написав:

Повiдомив в СБУ, що на реплейсi є сепаратюги, так що ховайте - не ховайте дані, а ніч в підвалі СБУ доведеться провести, за вами вже виїхали.

Сервак же ж в Нідерландах! Походу можна не боятись! І чого саме там до речі?!

А у Вас э пiдстави для побоювання?)0)

28

Re: хто що думає про WebRTC ?

VertoX написав:
VTrim написав:

Повiдомив в СБУ, що на реплейсi є сепаратюги, так що ховайте - не ховайте дані, а ніч в підвалі СБУ доведеться провести, за вами вже виїхали.

Сервак же ж в Нідерландах! Походу можна не боятись! І чого саме там до речі?!

Знаючи СБУ, можна не боятись в будь-якому випадку.

29

Re: хто що думає про WebRTC ?

VertoX написав:
VTrim написав:

Повiдомив в СБУ, що на реплейсi є сепаратюги, так що ховайте - не ховайте дані, а ніч в підвалі СБУ доведеться провести, за вами вже виїхали.

Сервак же ж в Нідерландах! Походу можна не боятись! І чого саме там до речі?!

30 Востаннє редагувалося VTrim (22.06.2015 14:36:15)

Re: хто що думає про WebRTC ?

дублювання повiдомлення

31 Востаннє редагувалося VTrim (22.06.2015 14:35:47)

Re: хто що думає про WebRTC ?

дублювання повiдомлення

32

Re: хто що думає про WebRTC ?

VTrim написав:

А у Вас э пiдстави для побоювання?)0)

Та мало лі...Піратська Вінда,завантажені книги без дозволу автора,проги також різні без читання ліцензії ставив! А ще хочеться програмуванням займатись,а тут вже потенційно небезпечний. Невідомо якого кольору я пігулку оберу. Тож можу потрапити як біатлоністи в загальний реєстр!))

33

Re: хто що думає про WebRTC ?

Піратська Вінда,завантажені книги без дозволу автора,проги також різні без читання ліцензії ставив

та табе як і мене не садити треба, а розтріляти без суда і слідства

Подякували: HetmanNet1

34

Re: хто що думає про WebRTC ?

reverse2500 написав:

та табе як і мене не садити треба, а розтріляти без суда і слідства

Ага! Як в мультику про Бабуна! 99-ть років дали, харашо хоть пажизнєнно не впаяли!)))

35

Re: хто що думає про WebRTC ?

Хлопці, я не знаю, що таке WebRTC, але вас так цікаво читати.

Подякували: HetmanNet1

36

Re: хто що думає про WebRTC ?

quez написав:

Хлопці, я не знаю, що таке WebRTC, але вас так цікаво читати.

Прихований текст

http://сайт-злодій/upload/2013/04/mem/sheldon_16096512_orig_.jpeg

37

Re: хто що думає про WebRTC ?

Прихований текст

До однокласника мого знайомого якось приїхала міліція бо він дивився крадені фільми в Вконтакті. Це так. До слова. Хоча ХЗ як воний його вичислили. Мабуть провайдер.

38 Востаннє редагувалося quez (22.06.2015 17:33:04)

Re: хто що думає про WebRTC ?

VertoX написав:
quez написав:

Хлопці, я не знаю, що таке WebRTC, але вас так цікаво читати.

Прихований текст

http://сайт-злодій/upload/2013/04/mem/sheldon_16096512_orig_.jpeg

Ні.

Invader написав:
Прихований текст

До однокласника мого знайомого якось приїхала міліція бо він дивився крадені фільми в Вконтакті. Це так. До слова. Хоча ХЗ як воний його вичислили. Мабуть провайдер.

Алгоритм вичислювання простий: беремо підозрюваного, їдемо до нього і звинувачуємо в перегляді крадених фільмів. Вибір підозрюваного - довільний, серед активних користувачів інтернетів.

39

Re: хто що думає про WebRTC ?

Invader, це якась дурня. Чого саджати того хто дивиться? Нехай задають питання тому хто викладає,або зберігає інформацію котра порушує авторське... Наркоманів навіть за вживання не саджають,а тільки за розповсюдження! 1.5 року виправних робіт! За шо? Ви подивились в інтернеті Інтерселлар! Так він мені навіть не сподобався...

40

Re: хто що думає про WebRTC ?

це якась дурня.

не дурня, як казав мені прокурор "була б людина а статья знайдеться"