41

Re: хто що думає про WebRTC ?

reverse2500 написав:

не дурня, як казав мені прокурор "була б людина а статья знайдеться"

Дурня. І ваш приклад це також дурня. Ну по перше когось з ваших знайомих посадили за перегляд фільмів у вк? По друге якби ваш прокурор був таким грамотним то не було б такої штуки як глухарь,а більшість з нас чіфіріла б десь на дальоких місцях сурового режиму.

42

Re: хто що думає про WebRTC ?

Дурня. І ваш приклад це також дурня.

знаю реальний приклади з життя, де по словам хлопець допоміг викликати міліцію побитому, швидку, за це його тягали, мовляв це ти зробив, і свідок дівчина була для них не причиною, відчепились коли потерпілий через півтора місяі з коми прийшов, а тепер питання, а як би не прийшов з коми ? а з коми не вийшов би то це статья ККУ 115 вбивство насмерть і на все життя посадити можна. Слова того хлопця були  такі "на наступний раз навіть якщо хтось буде помирати то мені пофіг"

43

Re: хто що думає про WebRTC ?

reverse2500 написав:

знаю реальний приклади з життя, де по словам хлопець допоміг викликати міліцію побитому, швидку, за це його тягали, мовляв це ти зробив, і свідок дівчина була для них не причиною, відчепились коли потерпілий через півтора місяі з коми прийшов, а тепер питання, а як би не прийшов з коми ? а з коми не вийшов би то це статья ККУ 115 вбивство насмерть і на все життя посадити можна. Слова того хлопця були  такі "на наступний раз навіть якщо хтось буде помирати то мені пофіг"

Ну і як цей приклад стосується теми про перегляд фільмів в вк?
P.S. Законодавство неідеальне скрізь(З Кевіном Спейсі є дуже толковий мувік на тему смертельної кари в якомусь там штаті,та в принципі і Бен Афлєк в одному з останніх грав роль котра тісно перетиналась з неідеальним правосуддям). Таких історій тонни. Так само як і вибивали з людей зізнання і т.д. Та все ж таки є повно нерозкритих справ і не так це й просто прийти й сказать,що все чувак, збирай лахи ти шльопаєш за грати!

44

Re: хто що думає про WebRTC ?

Нічогенький subj про WebRTC вийшов... чтіво шо надо - читав і плакалъ...

Подякували: HetmanNet1

45

Re: хто що думає про WebRTC ?

Ну і як цей приклад стосується теми про перегляд фільмів в вк?

"була б людина а статья знайдеться"
далі, це може він щось зробив, юму дали умовно, але питають за що міліція приїжала "да в вк фільми ліцензійні качав", хоча швидше була бійка чи наркотики, 100 процентову гарантію не даю, але точно не про вк йде мова. Саме перше, навіть якщо у вас не ліцензійне ПЗ і приходять до вас додому, то можете бити ментів які прийшли без відповідного ордеру на дозвіл про огляд компьютера, це незаконно. А якщо будуть погрожувати треба говрити "Де це написано покажіть", говорити можна багато чого, в нас Українців є таке яке треба позбутись, хтось сказав і десь, забудьте про це, треба бачити те що написано.
Мій знайомий сидів в тюрмі, як він сказав "Суддя правий на тій стороні, хто знає закони", його не цікавлять ваші слова, його цікавить такий текст "З статті КК України ХХХ я маю право вимагати помякшення кари", якщо будете просити словами "Зменшіть мені термін то не вийде".
Тема про WebRTC, я вже писав чат треба форуму, одного флуду більше

46

Re: хто що думає про WebRTC ?

Думаю маэ бути хоч один пост по темi ...

Ресурс з шорошими прикладами використання WebRTC

https://www.webrtc-experiment.com/

47

Re: хто що думає про WebRTC ?

Як на мене, варто спробувати застосувати бодай для колективних блогів... або можливість запиляти відеовиклик прямо з сторінки створення посту в блозі колезі-блогеру засобами двигуна та браузера для консультації... хм, треба поміркувати...

48

Re: хто що думає про WebRTC ?

браузера для консультації

та таке є і g2m чи якось так називається, тут просто WebRTC реклама така "скоро скаіп і всі інші відео програми не потрібні, є нове рішення WebRTC"
Я правильно зрозумів там буде йти все по принципу Р2Р ? Але через сервер - маршрутизатор, бо читав, що навіть Р2Р програми які навіть мило відправляють це жуткі тормоза при серйозній роботі.

49

Re: хто що думає про WebRTC ?

reverse2500, можливо й є, але 3rd-party.. а інтегроване рішення може бути значно ефективнішим

Подякували: HetmanNet1

50

Re: хто що думає про WebRTC ?

Прихований текст

Ну саджати тих хто дивиться можня для того щоб усунити так би мовити ринок. Ніхто не буде дивитися відповідно і красти не будуть бо нікому не треба. Umputun розказував що він в Асашаї місяця півтора качав крадені фільми і потім йому пришла бамага від провайдера з попередженням.

51 Востаннє редагувалося HetmanNet (23.06.2015 09:09:51)

Re: хто що думає про WebRTC ?

З'ясувати що ви дивитися на ВК фільми можна без провайдера і я бачив як то робить міліція. Все просто, заходиш на ВК з фейкового профілю, знаходиш групу чи юзера який розповсюджує фільми, активно коментуєш, тебе додають в корефани, а то і того не робить, залежить від того чи видно всю твою анкету і чи є інфа звідки ти, потім шукає фотки які вкажуть що ти звідки звідки треба і до тебе їде вже наряд. Для впевненості обирають тих хто шукав як качнути з ВК чи ділився інфу як качнути. Поза ВК шукають лиш якщо реально накатають заяву на якийсь ресурс.
Тож приємного вам перебування у ВК  ]:->

52

Re: хто що думає про WebRTC ?

я ж казав, що вже пишу з підвалу, а все тому що сам публікував інфу "як качнути"

53

Re: хто що думає про WebRTC ?