21

Re: Відправка листів - розсилка

Не зовсім те, але схоже.

Подякували: Djalin1

22

Re: Відправка листів - розсилка

СПАМ - це завжди погано. Чому немає такого варіанта в опитуванні?

23 Востаннє редагувалося Djalin (27.06.2015 10:05:25)

Re: Відправка листів - розсилка

Бо ви ніфіга не читатель а писатель.

Вам аби бовкнути - неважливо в попад чи ні. Наприкла репласе теж вміє відсилати новини, сповіщення про нові повідомлення - це теж спам? Навчиться читати те що написано, а не те що хочеться.

24

Re: Відправка листів - розсилка

Грамарнаці не годує

Навчиться читати те що написано, а не те що хочеться.

Хто навчиться й коли? Чи це ІІІ особа однини майбутнього часу замість наказового способу ІІ особи множини?
http://www.slovnyk.ua/?swrd=%ED%E0%E2%F7%E8%F2%E8%F1%FF

Подякували: Djalin1

25 Востаннє редагувалося ktretyak (27.06.2015 11:45:08)

Re: Відправка листів - розсилка

Djalin написав:

Бо ви ніфіга не читатель а писатель.

Вам аби бовкнути - неважливо в попад чи ні. Наприкла репласе теж вміє відсилати новини, сповіщення про нові повідомлення - це теж спам? Навчиться читати те що написано, а не те що хочеться.

Ви порівнюєте що розсилає ріплейс зі своєю цифрою "розсилки" 100500 і хочете щоб я теж це називав "розсилкою"? В такому б разі ви вважали, що я прочитав цю тему?

P.S. Google, наприклад, вважає спамом розсилку більше, ніж 500 адресантам за сутки та більше, ніж 100 адресатам за один раз.

26 Востаннє редагувалося Djalin (27.06.2015 11:50:47)

Re: Відправка листів - розсилка

100500 названа абсолютно від балди - просто для прикладу.

Але візьмемо наприклад кількість підприємств україни й  розсилку скажімо від фірми яка сапортить програму податкової звітності (сугубо для прикладу) - ви думаєте листів буде менше?

Чи саме від цифри залежить чи спам то чи ні?

Якщо ваша відповідь так - то чукча не читатель а таки писатель.

Бо спам - згідно вікі - це трошки інше, і геть не залежить від кількості - СЮРПРИЗ!

Прихований текст

Спам (англ. spam) — масова розсилка кореспонденції рекламного чи іншого характеру людям, які не висловили бажання її одержувати. Передусім термін «спам» стосується рекламних електронних листів. Також вважаються спамом освідчення в коханні на електронну пошту, в чатах, соціальних мережах тощо

У гугла свої ліміти і це правильно, інакше б вася пупкін майже нашару розсилав цілодобово, а так тра йому сервер орендувати й підтримувати :) або дійсно користуватись спам організаціями.


Але візьміть для приладу вище наведений маінкліп  - там інші ліміти.  Тобто кількість таки не показник - інакше б вона у всіх була однакова.

Крім того ВИ ХОЛЕРА НЕ ЧИТАТЕЛЬ!

російською

Если вы отправите сообщения более чем 500 получателям или значительное количество ваших писем будет невозможно доставить, то в целях защиты от спама и предотвращения нарушений нам придется временно отключить ваш аккаунт. Кроме того, через клиенты, работающие по протоколу POP или IMAP (например, Microsoft Outlook или Apple Mail), запрещено отправлять сообщения более чем 100 получателям за раз. Ваш аккаунт должен быть включен повторно в течение суток.

Виділене геть не вказує що то є спам!

27

Re: Відправка листів - розсилка

Чувак, попереджаю, я не терплю відвертих образ на свою адресу... навіть у віртуальному світі.

28 Востаннє редагувалося Djalin (27.06.2015 12:06:58)

Re: Відправка листів - розсилка

ktretyak написав:

Чувак, попереджаю, я не терплю відвертих образ на свою адресу... навіть у віртуальному світі.

це офіційна погроза?

2.4. Будь-які образи та погрози в адресу користувачів форуму. Вживання нецензурних слів/виразів.

А щодо не читателя - це просто констатація факту - навчиться приймати реальність такою яка вона є - і буде вам щастя. Іншими словами не видумуйте зайвого - бо вам так хочеться.

наразі ЖОДНЕ ваше твердження немає під собою грунту. - навіть з пруфами.

Ги до мене дійшло що ви зачепились за цифру бо невтемі

100500

29

Re: Відправка листів - розсилка

ktretyak, якось не дуже вшарюю чому у темі, де вже було зазначено, що мова йде про робочу розсилку, посилаєтесь на гуглові ліміти для простого люду. Чи не здужали відкрити доступні на тій же сторінці подальші лінки?
- Тиць
- Тиць
А потім ображаєтесь, що топікстартер не надто щасливий відповіддю "ні а чьом"...

Подякували: Djalin1

30

Re: Відправка листів - розсилка

Так, корочше... отримали лінк, де прочитали потрібну інфу? Будьте щасливі.

31 Востаннє редагувалося Djalin (27.06.2015 12:22:22)

Re: Відправка листів - розсилка

Ви тут зовсім не причому - тому не надірвіть животика. Інфа яка мені потрібна була отримана задовго до вас.

І плюси я корисним дописав розставив.

А ви прийшли, коли уже все вирішено  - наробили галасу й пішли... як завжди.

карпатська мудрість

не дуркуй і не бикуй

32

Re: Відправка листів - розсилка

Djalin, дрищ, я тобі все одно не викажу тут на форумі всього що я про тебе думаю... Твоє примітивне приниження можеш продовжувати поки не кончиш... Що з тебе візьмеш, ми ж в реалі не знаємо один одного...

33 Востаннє редагувалося Djalin (27.06.2015 19:44:28)

Re: Відправка листів - розсилка

Прихований текст
ktretyak написав:

Djalin, дрищ, я тобі все одно не викажу тут на форумі всього що я про тебе думаю... Твоє примітивне приниження можеш продовжувати поки не кончиш... Що з тебе візьмеш, ми ж в реалі не знаємо один одного...

Чим я вас принизив?
Ви самі лізете на рожен, геть як за нашого першого знайомства, якщо це у вас звичка - раджу позбуватись, бо реальне життя більш цікава штука.

І більшість людей не зійдуть до дружніх порад вести себе більш стримано, на відміну від мене.

Я не знаю яким фізичними чи психічними факторами, ви себе піддаєте, але це вам явно не на користь, а у вас же ще великий проект - займіться ним, а не псуванням свого фізико-емоційного здоров’я.

34 Востаннє редагувалося ktretyak (27.06.2015 19:45:46)

Re: Відправка листів - розсилка

Djalin, я б в реалі тобі більш докладно розказав що саме не так.

35

Re: Відправка листів - розсилка

Сємкі єсть??

А єслі найду...

Подякували: Djalin1

36 Востаннє редагувалося Djalin (27.06.2015 19:52:19)

Re: Відправка листів - розсилка

ktretyak написав:

Djalin, я б в реалі тобі більш докладно розказав що саме не так.

сумніваюсь, і на те є певні причини.

1. ваша емоційна нестабільність.
2. слова "дрищ" - явно вказують на вашу тіло-будову, навряд надлишкова вага це велика перевага.
3. дуже сумніваюсь що ви спортсмен - вони мають геть іншу вдачу.
4. при всій повазі ви навряд зможете пояснити, що саме вас образило.

перепрошую, а скільки вам років?

37

Re: Відправка листів - розсилка

Засипали модерську панель. Довелось читати цей нецікавий тред.
Пане ktretyak, чому Ви ведетесь на тролінг?
Давайте будемо поважати одне одного.
Якщо в когось алергія на когось - не читайте його пости, це всіх стосується.

Подякували: ktretyak1

38

Re: Відправка листів - розсилка

Chemist-i написав:

Засипали модерську панель. Довелось читати цей нецікавий тред.
Пане ktretyak, чому Ви ведетесь на тролінг?
Давайте будемо поважати одне одного.
Якщо в когось алергія на когось - не читайте його пости, це всіх стосується.

Та ви знаєте, мабуть вже почну інгорити, навіть якщо тролять з грубим приниженням. Бачу, що якщо вестись, то виникає бажання хіба що набити морду, але на форумі позитивного толку від того ніякого...

39 Востаннє редагувалося Djalin (28.06.2015 10:58:25)

Re: Відправка листів - розсилка

Буду тскож вдячний пану, що ведеться на тролінг, якщо він взагалі оминатиме теми в яких його компетенція 0. В дечому ж він розбирається, це видно, але намагається писати і про невідомі речі. А це гірше - бо виникають ситуації що виявляють його тягу до дрібнокримінальних дій.

40

Re: Відправка листів - розсилка

тягу до дрібнокримінальних дій.

В його випадку така поведінка може бути адекватною (хоча особисто мені вона не подобається), бо (ймовірно) його з’їдять на сніданок місцеві активісти Партії Регіонів. Тож в нашому випадку адекватність просто має власне середовище і обумовлена потребами, себто і ГетьманНет адекватний і Реплейс адекватний. Наведу приклад - Циан (чи  студент-стіпендіят цього фонду) може цілком позитивно ставитися до Фонду Пінчука і діяльності Мистецького Арсеналу і вона буде цілком адекватна, але якщо це робитиме, скажімо, Chemist-i (чи я), то він нагадуватиме корову, яка полюбила скотобійню, бо він живе в зоні екологічного лиха спричиненого жидами пінчуквськими підприємствами.