21

Re: Допоможіть з встановленням Ubuntu

reverse2500 написав:

ні, це є не у всіх біосів, що дозволяє вибирати шину, це в самих налаштуваннях біоса треба полазити, там повино бути IDE, "ASCHi" якось так шина

А точніше, розділ Integrated Peripherals. Параметр - SATA MODE. І там можна вибрати IDE or AHCI.

Памятаю дивну історію: коли я поставив AHCI, в мене перестала працювати USB клавіатура, і неможливо було зайти в біос. Пізніше підключив PC/2 клавіатуру, нею зайшов в біос і знову включив IDE. USB клавіатура запрацювала.
Хтось зможе підказати, що це за паранормальні явища ?)
(Всі контроллери USB були включені)

Подякували: evgen.gizila1

22 Востаннє редагувалося Djalin (02.08.2015 10:08:14)

Re: Допоможіть з встановленням Ubuntu

так ще раз, як саме вже встановлювали? живчик запускається? чи використовували мануал може якийсь пункт пропустили?

Подякували: evgen.gizila1

23

Re: Допоможіть з встановленням Ubuntu

Djalin написав:

так ще раз, як саме вже встановлювали? живчик запускається? чи використовували мануал може якийсь пункт пропустили?

LiveUSB запускається лише у випадку, коли вибрати Legacy mode в BIOS. Проходить встановлення, а потім після декількох кроків з'являється чорний екран, де все зависає, не встигаю подивитись на якому кроці саме виникає ця помилка. При EFI Mode навіть Лайв не запускається і викидає: dw_dmac INTL9C60:00: invalid resource

24 Востаннє редагувалося evgen.gizila (02.08.2015 10:32:59)

Re: Допоможіть з встановленням Ubuntu

BarsicPlus написав:

А точніше, розділ Integrated Peripherals. Параметр - SATA MODE. І там можна вибрати IDE or AHCI.
(Всі контроллери USB були включені)

У мене в налаштування BIOS для SATA MODE лише вибір для AHCI Mode

25

Re: Допоможіть з встановленням Ubuntu

evgen.gizila написав:
Djalin написав:

так ще раз, як саме вже встановлювали? живчик запускається? чи використовували мануал може якийсь пункт пропустили?

LiveUSB запускається лише у випадку, коли вибрати Legacy mode в BIOS. Проходить встановлення, а потім після декількох кроків з'являється чорний екран, де все зависає, не встигаю подивитись на якому кроці саме виникає ця помилка. При EFI Mode навіть Лайв не запускається і викидає: dw_dmac INTL9C60:00: invalid resource

Ви вище писали, що Debian чудово встановлюється і працює ? З свого досвіду можу сказати, що проблема в ядрі, яке скомпілювали для убунти без чогось важливого ) Скоріше за все, простого вирішення проблеми тут не буде.
Чом би вам не поставити дебіан, а на нього Unity ? Буде та сама убунту, лише з деякими нюансами (більша стабільність)

26 Востаннє редагувалося Djalin (02.08.2015 10:43:41)

Re: Допоможіть з встановленням Ubuntu

evgen.gizila написав:
Djalin написав:

так ще раз, як саме вже встановлювали? живчик запускається? чи використовували мануал може якийсь пункт пропустили?

LiveUSB запускається лише у випадку, коли вибрати Legacy mode в BIOS. Проходить встановлення, а потім після декількох кроків з'являється чорний екран, де все зависає, не встигаю подивитись на якому кроці саме виникає ця помилка. При EFI Mode навіть Лайв не запускається і викидає: dw_dmac INTL9C60:00: invalid resource

так ще раз як саме встановлюєте? флешка юзб привід, e-sata порт, ще якось?

власне дебіан таки непоганий варіант

27

Re: Допоможіть з встановленням Ubuntu

Djalin написав:
evgen.gizila написав:
Djalin написав:

так ще раз, як саме вже встановлювали? живчик запускається? чи використовували мануал може якийсь пункт пропустили?

LiveUSB запускається лише у випадку, коли вибрати Legacy mode в BIOS. Проходить встановлення, а потім після декількох кроків з'являється чорний екран, де все зависає, не встигаю подивитись на якому кроці саме виникає ця помилка. При EFI Mode навіть Лайв не запускається і викидає: dw_dmac INTL9C60:00: invalid resource

так ще раз як саме встановлюєте? флешка юзб привід, e-sata порт, ще якось?

Флешка

28

Re: Допоможіть з встановленням Ubuntu

спробуйте інші шляхи. але якщо працює дебіан я б обрав його

29

Re: Допоможіть з встановленням Ubuntu

Djalin написав:

спробуйте інші шляхи. але якщо працює дебіан я б обрав його

Дякую! Гадаю, що з часом баг виправлять. Буду освоювати Debian

30

Re: Допоможіть з встановленням Ubuntu

Дебіан для звичайного користувача, що полюбляє ставити все з ппа, не кращий вибір :) Рекомендую просто поставити 12.04 LTS має завестись

31

Re: Допоможіть з встановленням Ubuntu

Гадаю, що з часом баг виправлять.

АГА МІЙ БАГ НА ЛЕНОВО, УЖЕ ДРУГИЙ РІК ВИПРАВЛЯЮТЬ, ТАК І СПІШАТЬ ))))))))))))

32 Востаннє редагувалося Djalin (02.08.2015 12:49:47)

Re: Допоможіть з встановленням Ubuntu

reverse2500 та нащо вам той глючний лінукс (с)? ставте він 10 чи фряху!

33

Re: Допоможіть з встановленням Ubuntu

Знайшов рішення з Ubuntu. Встановив Ubuntu 12.04, а потім просто оновив до 14.04. Не знаю наскільки цей випадок буде стабільним, але працює.

Подякували: Djalin1

34

Re: Допоможіть з встановленням Ubuntu

evgen.gizila цей випадок цілком нормальний. У мене  якось не ставилась 12.04 через баг з ссд диском.