41

Re: Windows 10/думки вголос

Lordie написав:

...тобто, критерій діагнозу "зараза" і "БСОД" - неспроможність користувача знешкодити проблему, яка за його ж словами неодноразово проявляла себе і в іншій ОС. Ну, теж цікаво. Правда, не певен кому в результаті треба діагноз, але то таке.
Друге діло - руки звідки треба. Тоді якісь такі проблеми .... що ..... ну не проблеми це зовсім, якщо можна так виразитися. І бсод нема, і кернел паніка нема, і в лінукс, і в бсд, і в віндовс 2000/7/10... А криві руки - це ще та зараза.

В іншій ОС (тобто 7), бсоди не були настільки часто, щоби я приділяв тому увагу. Щоб ви там не казали, про прямість рук, вінда повністю закрита, і я з нею нічого не зроблю. Максимум, що вона мені дозволяє, це скачати дистро лінукса і записати образ :)

Ось банальний приклад,
БСОД №23: DRIVER_OVERRAN_STACK_BUFFER
                 File Description: NT KERNEL & SYSTEM.
Що запропонуєте в цьому випадку ? Тут залізо нідочого. Кривість самої ОС. Чи гуглив я ? Гуглив. Поради: тестити все і вся, оновити вінду до найновішої версії, перестановити вінду.

Подякували: HetmanNet1

42

Re: Windows 10/думки вголос

BarsicPlus, тема не про вимірювання градусу кривизни кінцівок окремо взятих користувачів або діагностування власне вашої машини, і якщо ви самі визнали наявність проблеми також у 7 та лінухах - то, власне, 10-ки це теж не стосується. Тому офтоп вважаю недоцільним.

Особисто в мене був період коли на одній окремо взятій машині після встановлення одного з оновлень 7-ки машина вкрай часто падала в бсод або просто завмирав екран і лікувалося лише вийняттям батареї з ноута. Пофіксилось одним з подальших оновлень. З того часу бсоди бачу... ну може раз на пару місяців.

43 Востаннє редагувалося Djalin (07.08.2015 20:39:26)

Re: Windows 10/думки вголос

BarsicPlus написав:

Думаєте, я не приділяв тому ніякої уваги ? Я кожного разу, коли в мене після перестановки вінди появляються бсоди, я по новому кругу тільки те і роблю, що гуглю і гуглю в надії, що колись щось знайду.
І ОЗП тестив. І температуру тестив. І хард тестив, і вольтаж провіряв, і дрова ставив/видаляв, і пошкоджені файли dll відновлював. Ех ... чого тільки не робив. В кінці кінців змирився. БСОД - це діагноз )
Друге діло Лінукс. З ним мав теж проблеми. Але там якісь такі проблеми .... що ..... ну не проблеми це зовсім, якщо можна так виразитися. І кернел панік був, і дрова криво ставив, але зі всім справлявся, проблему знаходив і знешкоджував. А віндовс це ще та зараза.

Ну давайте розкажіть мені, що у лінуксі немає проблем  *CRAZY* - накидати лінків - навіть з цього форуму (можу й свої описати, не так епічно зате регулярно, бувають)


А щодо бдосів, як я вже згадував - оновитись варто - обіцяють виправлення багатьох проблем, зокрема з драйверами.

44

Re: Windows 10/думки вголос

Ганяв на VM (ту що TP). Задоволений що мало жере ресурсів, ну і інтерфейс око радує.
За усе життя користування віндою, BSoDило дуже мало (більшість казусів - по причині софту з кривими дровами).
Оновлятися не планую, бо і так все гарно на 7-ці працює, впадло (недоцільно, заради вибриків у UI).

Бачу багато настроїв типу "віндє капєц" / "пєндоси на нас бабла срубят" і т.п. Фігня то все. Windows то вам не Nokia: не дурні вони, аби прос#$ть такий сегмент. Як і у політиці, пускають яку небудь утку в ЗМІ, і дивляться на настрої - якщо тихо, голосують, ні - оправдуються. Не будуть платити за обновки - придумають щось інше, вигідне для усіх сторін)) Суть то одна, увесь час..

45

Re: Windows 10/думки вголос

Lordie написав:

...тобто, критерій діагнозу "зараза" і "БСОД" - неспроможність користувача знешкодити проблему, яка за його ж словами неодноразово проявляла себе і в іншій ОС. Ну, теж цікаво. Правда, не певен кому в результаті треба діагноз, але то таке.
Друге діло - руки звідки треба. Тоді якісь такі проблеми .... що ..... ну не проблеми це зовсім, якщо можна так виразитися. І бсод нема, і кернел паніка нема, і в лінукс, і в бсд, і в віндовс 2000/7/10... А криві руки - це ще та зараза.

Часто справа не в руках, а в тому що Windows це чорна коробочка, ти знаєш лиш те що тобі дозволяють про неї знати, а інша справа відкрита система яку ти можеш вздовж та впоперек "прочисати". Тому якщо людина справилася з kernl panic в linux то криві руки навряд у нього. Вся проблема лиш у повній закритості Windows.

Подякували: BarsicPlus1

46

Re: Windows 10/думки вголос

а інша справа відкрита система яку ти можеш вздовж та впоперек "прочисати".

і толку коли відкритий код, коли система забрана під себе, на жаль не можу знайти новину, але давно на опеннеті була новина коли розробник KDE вирішив зрівняти код ядра лінукс з іншими дістрібутівами лінукс шо є, максимум зійшлось в дебіан, а у всіх інших, убунт і федор не зійшлось багато чого. Жаль шо зараз не можу знайти посилання детально на цю новину, бо її мабуть років два три, а гугл то вже не той.

47

Re: Windows 10/думки вголос

reverse2500 написав:

а інша справа відкрита система яку ти можеш вздовж та впоперек "прочисати".

і толку коли відкритий код, коли система забрана під себе, на жаль не можу знайти новину, але давно на опеннеті була новина коли розробник KDE вирішив зрівняти код ядра лінукс з іншими дістрібутівами лінукс шо є, максимум зійшлось в дебіан, а у всіх інших, убунт і федор не зійшлось багато чого. Жаль шо зараз не можу знайти посилання детально на цю новину, бо її мабуть років два три, а гугл то вже не той.

Що ви маєте на увазі ? В убунті, наприклад, може міститися пропрієтарні драйвера. А взагалі, кожна компанія і кожен користувач може зібрати ядро для себе. Так зібрати, як йому підходить. Убунту з коробки підтримує відеокарти AMD, наприклад. В дебіані ж треба ставити все самому. Звісно, що є розбіжності. Але ж є документація, і якщо, наприклад, ядро від кенонікал не підходить, то запросто можна скомпілювати своє, відключивши непотрібний функціонал і так далі.

Подякували: koala1

48

Re: Windows 10/думки вголос

Звідки можуть бути БСОДи: http://www.transl-gunsmoker.ru/2010/03/blog-post_11.html http://www.transl-gunsmoker.ru/2011/06/then-again-it-might-not-be-overclocking.html

49

Re: Windows 10/думки вголос

BarsicPlus написав:

Що ви маєте на увазі ?

це не я маю на увазі, краще б мені найти ту новину, почитали б і зрозуміли що мав на увазі розробник KDE. Там була така ситуація, є бінарне ядро, розробник вирішив зібрати з аналогічними параметрами але код ядра скачаний з сайту лінукс орг ( чи як він там ), зібрав і зрівняв бінарний дамп, і замітив розбіжність

50 Востаннє редагувалося HetmanNet (09.08.2015 08:39:45)

Re: Windows 10/думки вголос

reverse2500 написав:
BarsicPlus написав:

Що ви маєте на увазі ?

це не я маю на увазі, краще б мені найти ту новину, почитали б і зрозуміли що мав на увазі розробник KDE. Там була така ситуація, є бінарне ядро, розробник вирішив зібрати з аналогічними параметрами але код ядра скачаний з сайту лінукс орг ( чи як він там ), зібрав і зрівняв бінарний дамп, і замітив розбіжність

Кепський розробник якщо не знає що сайт kernel.org. Якщо то розробник який розробляв plasma для kde то раджу те падло не слухати, бо з нього розробник дуже херовий, в пику дати йому за таке творіння.
Крім того відмінність може створювати різна версія компілятора, тобто компілюєш в двох різних версіях і отримуєш на незначну кількість байт (переважно до 2%) різні бінарники. Може він це забув?

Подякували: BarsicPlus, koala2

51

Re: Windows 10/думки вголос

Він його зрівнював як розробник, а не те шо ми думаємо, дальше була новина де розробники KDE відмовлялися від підтримки в убунту, бо та не ділиться патчами, тобто в убунту все працює, а в другому дистрибутиві ні. От за цього вирішили зрівняти.
Буде час знайду ці теми, але бля гугл уже не той собака )))

52

Re: Windows 10/думки вголос

Windows 10 сотрет пользователям пиратские игры

Хто перевіряв? Хто читав ліцензійну угоду?

53

Re: Windows 10/думки вголос

Invader написав:

Windows 10 сотрет пользователям пиратские игры

Хто перевіряв? Хто читав ліцензійну угоду?

А чого ви дивуєтеся ? :)
В той час, як вільне програмне забезпечення продовжує розвиватися, майкрософт щораз більше і більше закриває все і вся)
http://image.zn.ua/media/images/original/Feb2014/82891.jpg

54 Востаннє редагувалося HetmanNet (09.08.2015 18:25:07)

Re: Windows 10/думки вголос

Invader написав:

Windows 10 сотрет пользователям пиратские игры

Хто перевіряв? Хто читав ліцензійну угоду?

Цей пункт сам прочитав, такий пункт в угоді є. Також кілька пунктів прочитав щодо сервісів та оновлень, по суті все просто і вписується в 10 пунктів:
1) Якщо на твій ПК встановився софт для використання якогось сервісу то вважається що ти сервіс юзаєш вже.
2) Плата за юзання сервісів можуть стягнути як перед встановленням, так і опісля. Вартість використання сервісу може бути повідомлена після встановлення.
3) Оновлення можуть ставитися приховано в усіх версіях незалежно від налаштувань.
4) Налаштування також може змінювати без попередження на свій розсуд, всі без виключення.
5) Може перешкоджати встановленню чи використанню будь-якого ПЗ без попередження чи вмотивування своїх дій. (саме це і є тією забороною піраток).
6) Сервіси можуть встановлюватися як на вимогу користувача так і автоматично з усіма оновленнями.
7) Компанія лишила право використовувати всі дані на ПК для покращення сервісів чи своїх інтересів без попередження.
8) Відмовитися від використання сервісу що розповсюджується через автоматичні оновлення користувач може завчасно заборонивши це оновлення через налаштування системи оновлень.
9) Налаштування системи оновлень для користувачів базової версії недоступні, а для про і корпоративною є опцією на яку компанія може забити болт на свій розсуд. Лише для корпоративної версії компанія зобов'язується обов'язково повідомляти завчасно, але через контакти представника компанії яка придбало право юзати *****.
10) Погоджуючись з даним текстом угоди ти погоджуєся з усіма, тобто погодившись з угодою на вінду ти погоджуєшся з угодою на сервіси та інші компоненти, включно з тими які встановлять з майбутніми оновленнями. Компанія повідомляти про оновлення з додатковою угодою не зобов'язана не до встановлення не опісля, достатньо їй просто її текст розмістити у себе її на оф. сайті.

Коли в нотатках занотував 10 пункт плюнув і просто попросив чувака що юзаєноут погодитися з угодою. Ну про всяк випадок,а то ще скажуть що погодившись на угоду навіть на чужій вінди ти її прийняв і маєш виконувати.. хрін їх знає, ці падлюки лиш на піарі та юристах заробили мільярди, то чекати можна все що захочеш. Вони навіть відкати дають на стільки легально що хрін прикопаешься, просто за якусь так півгодину консультацію десяток мільйонів вічно зелених і угода віндузювання всіх держустанов у кишені.

Подякували: Djalin1

55

Re: Windows 10/думки вголос

скоро в  ПК, смартфони, ноутбуки всталять рідер для кредитної картрки, вставив, кредитку, сплатив за ліцензію, ключик переписав і дальше робиш.

56

Re: Windows 10/думки вголос

reverse2500 написав:

скоро в  ПК, смартфони, ноутбуки всталять рідер для кредитної картрки, вставив, кредитку, сплатив за ліцензію, ключик переписав і дальше робиш.

Добре якщо так, а то взагалі зроблять податок від Лайнософта.. юзаєш чи ні плати.. є немає грошей не проблеми Лайнософта.. немає ПК? немає смартфону? живеш голий у лісі? пофіг, плати..

57 Востаннє редагувалося Invader (09.08.2015 19:04:43)

Re: Windows 10/думки вголос

HetmanNet написав:

Якщо на твій ПК встановився софт для використання якогось сервісу то вважається що ти сервіс юзаєш вже.

Що за сервіс такий? Що мається на увазі?

Сподіваюсь розробники ігор не заб’ють на дистрибутиви Linux.

58 Востаннє редагувалося HetmanNet (10.08.2015 04:59:58)

Re: Windows 10/думки вголос

Invader написав:
HetmanNet написав:

Якщо на твій ПК встановився софт для використання якогось сервісу то вважається що ти сервіс юзаєш вже.

Що за сервіс такий? Що мається на увазі?

Сподіваюсь розробники ігор не заб’ють на дистрибутиви Linux.

Сервіси Лайнософта. Раніше вінда це був софт який Лайнософт давав тобі право юзати, зараз це вже двокомпонентна система: софт щоб ти міг юзати сервіси лайнософта та самі сервіси десь у його хмарі. Під його сервісами мається все: кортана чи як її там на біса, пошук (навіть локальних файлів), офісний пакет, крамниця з продажу софту, підказки які ресурси небезпечні, і різна хрінь. Спочатку думав що сервіс це лише вже відомі онлайн сервіси Лайнософта, а виявилося що вінда то вже не ОС, а лиш засіб для юзання сервісів та набір сервісів. Ось такі зміни в 10.

Трохи позитиву щодо "новацій" лайнософта.
https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/11228111_1129420657071311_2432867637791811285_n.jpg?oh=dda20e409d4dd9b6b2a4a4de1b5466b1&oe=5638A73F

Подякували: Joker, BarsicPlus2

59

Re: Windows 10/думки вголос

Галимая безопасность будущей Windows
таки не зря я використовую і freebsd

60

Re: Windows 10/думки вголос

Не минуло і ста років і командний рядок Windows обзавівся немалою кількістю супер інновацій в windows 10, про яку навіть не посоромилися згадати: комбінація Ctrl+V тепер працюватиме. Ну і це все.

Подякували: Djalin1