81

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

ktretyak написав:

Чому ви не напишете хоча б одну статтю, не покажете які публікації ви вважаєте вартими уваги? В мене складається враження, що народ боїться, що я буду заробляти на їхніх публікаціях, що буду показувати це у своєму портфоліо й говорити "От бачите ось у мене!...".

Ніхто не боїться. А хто боїться, дублюють публікацію у більш респектабельних видавництвах (хоч той medium.com). Приклади я навів у своєму повідомленні.

Прихований текст
ktretyak написав:

Мені здається, я запланував самоокупний проект. Сам я точно його не підніму, однозначно потрібна допомога користувачів.

https://www.youtube.com/watch?v=7rr88Szc5q0

Доки Ви не респектабельнe видавництво, немає сенсу писати там статті. Нащо мені писати статтю для Вашого сайту, якщо я можу написати на medium.com де я можу охопити х1000 аудиторію?

На даному етапі, Ви або створюєте контент, або ні. За Вас його ніхто не буде створювати (задарма).

82

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

iovchynnikov написав:

Доки Ви не респектабельнe видавництво, немає сенсу писати там статті. Нащо мені писати статтю для Вашого сайту, якщо я можу написати на medium.com де я можу охопити х1000 аудиторію?
На даному етапі, Ви або створюєте контент, або ні. За Вас його ніхто не буде створювати (задарма).

Якщо б ви могли написати цікаву статтю на medium.com, де її прочитає "х1000 аудиторія", ви б її там би писали і не шукали собі альтернатив. - Правда ж? В противному разі, для чого шукати собі якісь інші аналогічні ресурси, наприклад, на ріплейсі чи на моєму сайті. Але ви пишете

iovchynnikov написав:

Я кожні 2-3 місяці заходжу на Ваш сайт у мріях знайти цікавий текст

Мабуть це таки протиріччя, так само, як і протиріччя із

iovchynnikov написав:

PS: habr не читаю 3 рік

але даєте лінки на зовсім свіжі публікації на хабр.

Даєте поради стосовно інформативності сайту, але що ви під цим розумієте, так і не пояснили...

83

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

Зараз взагалі не потрібно над такими думами гадати.

Як гадаєте спочатку з'явився низькопробний контент, а потім якісний? Чи навпаки? А може це паралельний процес?

Навіть паршива стаття українською зараз на вагу золота Тому робимо українськомовний контент в підсиленому режимі!
Треба заповнити окуповану нішу!
Останні моя стаття про налаштування пошти zoho. Це паршивий контент? Можливо. Але він зараз треба як ніколи!

84

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

Просто є люди, яким ближче роль спостерігача, ніж учасника, і для них не є аргументом, що більшість великих тепер проектів створювались на початкових етапах добровольцями.

Наприклад, той же хабр я пам'ятаю ще коли він був "у зародку" на вордпресі, ні про які гроші за статті не йшлося, бо спочатку вони себе навіть не окупляли, не те що приносили дохід. Лише через, приблизно, три роки, коли реклама почала давати суттєвий дохід, вони ввели ППА.

85

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

NagarD написав:

Навіть паршива стаття українською зараз на вагу золота

Важко сказати.
З одного боку, «навіть паршива стаття» збільшує україномовний простір.
З іншого — паршива стаття підкреслює тезу вторинності: «нічого доброго не вийде, ви ж бачите, щось нормальне може бути англійською або російською» (з точністю до порядку та набору мов). Те, що  погані статті вони бувають всіма мовами, тут мало турбує. Той, кому хочеться полаяти — буде лаяти, той, кому хочеться почитати щось якісніше — піде читати, залежно від знання мови і звички, англійською або російською (вибираючи там якісні статті і не звертаючи уваги на неякісні).
Саме тому мене засмучують мовні помилки, погані переклади, …

86

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

ktretyak написав:
iovchynnikov написав:

Доки Ви не респектабельнe видавництво, немає сенсу писати там статті. Нащо мені писати статтю для Вашого сайту, якщо я можу написати на medium.com де я можу охопити х1000 аудиторію?
На даному етапі, Ви або створюєте контент, або ні. За Вас його ніхто не буде створювати (задарма).

Якщо б ви могли написати цікаву статтю на medium.com, де її прочитає "х1000 аудиторія", ви б її там би писали і не шукали собі альтернатив. - Правда ж? В противному разі, для чого шукати собі якісь інші аналогічні ресурси, наприклад, на ріплейсі чи на моєму сайті. Але ви пишете

Ви плутаєте. Я дійсно шукаю де можна читати статі, але точно не шукаю де можна публікувати статті. І так, я маю статтю на медіум.

ktretyak написав:
iovchynnikov написав:

PS: habr не читаю 3 рік

але даєте лінки на зовсім свіжі публікації на хабр.

Правда. Але читати (стало) і зайти щоб нагуглити Вам приклади різні речі. Не більше.

ktretyak написав:

Даєте поради стосовно інформативності сайту, але що ви під цим розумієте, так і не пояснили..

Я не даю жодних порад. Тільки кажу, що я б був сталим відвідувачем Вашого сайту, якщо б там було що цікаве почитати. Приклади подав.

87

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

iovchynnikov написав:

... Приклади подав.

У тих прикладах немає чогось на порядок якіснішого, ніж мої статті. Як на мене, ви просто вибрали те, що вас цікавить, не більше. Автори тих статтей висвітлюють значно ширші теми, тому їхні статті відповідно є значно ширшими.

Чи ви сумніваєтесь у потребі, наприклад, статті, де я описую як можна поставити рекапчу на свій сайт? Знову ж таки, це справа окремо взятої людини. Мені самому вже теж не цікаво буде почитати аналогічну статтю, але це не означає, що не знайдеться тих, хто ще не вміє цього робити.

iovchynnikov написав:

І так, я маю статтю на медіум.

Чотири "вподобання", але нуль коментарів... навіть якщо її перечитала "х1000 аудиторія" - мабуть досить яскраве свідчення, що та величезна аудиторія навряд чи у захваті. Вирішувати звичайно вам, але мені здається, що це нічим не краще від того, щоб ви опублікували цю статтю на моєму сайті українською мовою і можливо б мали хоча б якусь дискусію на викладену тему.

88

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

Ні, я теж зовсім не погоджуюсь, що "паршива стаття українською на вагу золота".  Більше того: "паршива стаття" робить ще більшу інфляцію українському контенту в інтернеті. А ось якщо сказати "якісна стаття українською - на вагу золота" - це буде істиною.

З іншого боку, легенду про "ненужный укра́инский язык" вирощували не один десяток років наші "старші брати", як вони себе називають. Паростки цієї легенди проросли не в одному мільйоні голів українців. І тепер, навіть при сильному бажанні окремих людей, вже дійсно важко створювати якісний контент українською.

Це треба розвивати ентузіастам "задарма", слабакам тут дійсно не місце, вони собі шукають щось готове... До речі, пошук чогось готового - розумне рішення, але, по-моєму, все ж ця розумність не на тому рівні, на якому працюють згадані вище ентузіасти.

Подякували: quez1

89

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

ktretyak написав:

Чотири "вподобання", але нуль коментарів... навіть якщо її перечитала "х1000 аудиторія" - мабуть досить яскраве свідчення, що та величезна аудиторія навряд чи у захваті. Вирішувати звичайно вам, але мені здається, що це нічим не краще від того, щоб ви опублікували цю статтю на моєму сайті українською мовою і можливо б мали хоча б якусь дискусію на викладену тему.

Cуспільство це шльондра, тож не переймайтеся з цього приводу. Це ми тут думаємо про розвиток, а людям треба скопіпастити код, щоб власник галери кинув кісточку з барського столу.

Подякували: cheappi3861

90

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

ktretyak написав:
iovchynnikov написав:

І так, я маю статтю на медіум.

Чотири "вподобання", але нуль коментарів... навіть якщо її перечитала "х1000 аудиторія" - мабуть досить яскраве свідчення, що та величезна аудиторія навряд чи у захваті. Вирішувати звичайно вам, але мені здається, що це нічим не краще від того, щоб ви опублікували цю статтю на моєму сайті українською мовою і можливо б мали хоча б якусь дискусію на викладену тему.

Давайте не будемо переходити на особистості, ок? Ніхто тут не міряється. Я лише хотів би бачити крутий український блоґ з якісним контентом, який буде цікаво читати.

Під якисним я розумію більш-менш унікальний контент з елементами дослідження, а не туторіал для капчі, вибачте.

Ваша стаття про капчу це ось: дуже багато різних статей як інтегрувати каптчу на ваш і не на ваш сайт. Чого Ви вважаєте, що Ваша стаття настільки цікавіша, що я відвідаю саме Ваш сайт щоб її прочитати? Поза цим, такі статі - статі типу "у мене не вийшло і я загуглив", а отже саме та стаття що перша в гуглі/*вашнеправославнийпошуковик* буде релевантна. Не думаю що й тут Ваш сайт когось обходить.

Можна звичайно сперечатися про мою статтю (яку я навів зовсім не проти Ваших, а просто як доказ що у мене є стаття на медіумі), але вона а) унікальна б) має елемент дослідження, а не туторіял як 1 скаласти з 2 за допомогою 3.

PS: На медіумі у мене нулячий аккаунт, єдина згадка про мою статтю є на моїй сторінці в фб, так що кількість лайків зумовлена щонайменше цим. Але я задоволений що її прочитали і залишили позитивні відгуки працівники мерії міста Ґданськ та державного агентства з питань ел. урядування України.

Й саме тому я підтримую Вашу позицію, що "паршива стаття українською на вагу золота" ніякої користі не додає. Може хіба що зіпсути обличчя ще більше. Мало того що статей мало, ще й будуть "паршиві".

Переклад статі чи документації українською - не додає ніякої вартості в ІТ. Чому? Бо радше ніхто не вийде на українську статтю, бо шукають переважно англійською і російською.

Цю ситуацію можна виправити, якщо буде унікальний і цікавий контент. Тоді люди "добровільно" будуть відвідувати і читати українською. Без всіляких вигадок з блокуванням вк, хаків ґуґла щоб шукалося лише українською і т.д. Тоді і українці, і громадяни України будуть залюбки читати українською.

91

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

Згортаючи дискусію, хотів би підсумувати, що єдиною моєю інтенцією від самого початку було підказати, що головне в блогах контент, на якому Ви зараз не концентруєтеся, бо вирішили ще раз щось переписати.

Ідею я всіляко підтримую і бажаю лише успіху. Інакше я б тут не залишав коментар.
Із задоволенням напишу статтю коли буде про що і коли для Вас Наші статті стануть більшим пріоритетом ніж код, чатики і гарні кнопочки.

Подякували: ktretyak1

92

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

Якщо ви вже щось там переписуєте, то хочу спитати чи плануєте ви випустити версію зі спрощеним дизайном, щоби можна було дописувати без JS? Спрощено -- я наркоман і педохівл, тому боюся, що мене задеанонить гебня за допомогою джаваскрипту. Ще хотілось би .onion адресу в тор мережі, день роботи, але можна буде піарити ваш сайт в тор мережі. Користувачі все одно будуть користуватися тором (бо айтишників, як не крути, не влаштовує, що на постсовку провайдер вирішує якими протоколами та сайтами дозволяється користуватися), питання лише в тому чи зможете ви рекламуватися в цій мережі безкоштовно.

Подякували: ostap34PHP, P.Y.2

93

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

0xDADA11C7, ні, не планую створювати сайт без JavaScript. Дякую за бажання піарити мій сайт на торі, але я не бачу сенсу робити спец-проект під тор. Коли сайт буде готовий, основним джерелом розширення аудиторії бачу звичайні соцмережі.

Подякували: iovchynnikov, ostap34PHP2

94

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

Я не кажу про спец-проект, я кажу лише про підняття дрібного демона на сервері, який надаватиме тор адресу та можливість заходити через тор навпростець. Втім, діло ваше.

Подякували: ostap34PHP1

95

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

@0xDADA11C7 А ви Гугл Диском не користуєтесь? А всі решат соціалки? Вони також просто повністю на js.

96

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

Користуюсь, але не педохвілю / наркоманю там, для всього иншого є ВіртуалБокс. :D

Подякували: ostap34PHP1

97

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

До речі, 0xDADA11C7, я не ставлю на свій сайт ліві якісь скрипти. Зокрема, я не поставлю будь-який JavaScript від будь-якої московитської соцмережі.

Побачивши що деякі дуже популярні CDN пхнуть без дозволу свої куки, я відмовився і від них також.

Я користуюсь виключно офіційними скриптами соцмереж, плюс скриптом для вбудованого коду на codepen, плюс може ще доставлю скрипт для mathjax (для підтримки формул).

Подякували: 0xDADA11C7, ostap34PHP2

98 Востаннє редагувалося ktretyak (02.06.2017 18:15:37)

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

Стосовно репутації.

З'явились певні зміни від початкової задумки, від того, що я описував раніше в цій темі і у себе на сайті у довідці. Основні моменти врахування репутації:

1. На початковому етапі, коли у всіх користувачів буде нульовий рівень репутації, кожен зможе змінювати репутацію іншого користувача.

2. Репутація буде перераховуватись щотижня, в суботу зранку. Це означає, що отримана репутація буде незмінною на протязі тижня.

3. Репутацію користувачі отримуватимуть завдяки голосуванню за конкретні мітки. Кожна мітка матиме три рівня, наприклад, Програмування > Мови програмування > TypeScript > [певна мітка від користувача]. Такі мітки можна буде ставити разом з публікацією статті, і ці ж самі мітки можна буде обговорювати у коментарях, голосувати за них та відповідно отримувати репутацію за них.

Наприклад. Якщо автор публікує статтю та позначає її міткою Програмування > Мови програмування > TypeScript > абстрактні класи, то за результатами голосування, його репутація може змінитись по цій мітці. У коментарях під цією статтею можна буде коментувати цю конкретну мітку і також отримувати плюси чи мінуси від інших користувачів, які можуть бути згодними чи незгодними з коментарем.

4. Коментарі матимуть типи: критика, підтримка чи нейтральний коментар.

Якщо коментатор написав критику під певною статтею і його підтримали інші користувачі, то репутація збільшується у критика і зменшується у автора публікації по конкретній мітці, згаданій в коментарі. Якщо критика змінусували інші користувачі, то збільшується репутація у автора статті і зменшується у критика.

У випадку коментаря з типом "підтримка", якщо користувачі згодні з коментатором, то плюси отримують і автор статті, і коментатор. Якщо користувачі не згодні з коментарем, то мінуси отримає лише коментатор.

Коли коментатор пише нейтральний (інформаційний) коментар, то репутація змінюється лише у нього.

Типи коментарів можуть бути лише у коментарів, де обговорюється конкретна мітка. Але можна буде писати коментарі і без міток, вони нікому не змінюватимуть репутаціі. Коментарі без мітки можуть бути заборонені автором статті.

5. Після першого тижня голосування, репутація окремих користувачів може змінитись, якщо вони напишуть публікацію або коментарі з мітками і за них проголосують інші користувачі. Тому, наступного тижня вже не по усім міткам зможуть голосувати користувачі, які взагалі не мають репутації.

Наприклад, якщо користувач вже матиме репутацію по мітці Програмування > Мови програмування > TypeScript > абстрактні класи, скажімо +2 бали, то зразу після зміни репутації, він може написати наступну статтю, і його репутацію по цій мітці зможе змінити лише той користувач, хто по цій мітці має два або більше бали.

Інші користувачі, хто має менше двох балів, також зможуть голосувати по указаній мітці, але репутація автора буде незмінною.

6. Репутація фіксується на момент публікації статті чи коментаря. Тобто, якщо рік назад у певного користувача була нульова репутації по певній мітці, і він тоді писав статті з цією міткою, то навіть якщо у цього ж користувача тепер репутація +100 балів, у його старих публікаціях залишиться нульова репутація. Відповідно - за його старі статті зможуть голосувати користувачі, які мають нульову репутацію.

7. Якщо користувачі плюсують певному автору, і цей автор має більшу репутацію за їхню, взагалі нічия репутація не змінюється. Але, коли користувачі мінусують йому, то у голосуючих зменшується репутація.

Наприклад, якщо по мітці Програмування > Мови програмування > TypeScript > абстрактні класи автор має +2 бали, а йому мінусують користувачі, які мають 0 балів по цій мітці, то кожен мінус зменшує їхню репутацію (у голосуючих буде -1 бал після чергового перерахунку репутації).

8. Максимальна репутація голосуючого користувача встановлює так званий "поріг знаку репутації" (не знаю як простіше це назвати). Тобто, якщо найавторитетніший користувач ставить позитивну оцінку певному автору, то за результатами голосування врахуються лише позитивні оцінки. Ну і навпаки, якщо найавторитетніший користувач поставив -1, а 1000 менш авторитетних користувачів поставлять плюси, то зарахуються лише мінуси.

Наприклад. Візьмемо 50 користувачів, хто має максимум +10 балів по певній мітці, припустимо, вони будуть усі виставляти мінуси певному автору. Також, візьмемо ще два користувача, в одного з яких є +20 балів репутації по цій самі мітці, ці два користувачі будуть плюсувати. По результатам голосування зарахуються тільки позитивні оцінки (два плюси). В усіх мінусуючих забереться по одному балу з їхньої репутації.

Поки що зупинюсь, хоча є ще н'юанси, але вже є що "переварити". Стосовно нововведень, відносно попередньої системи репутації, то додались 7 та 8 пункти.

99

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

Не кожен плюс буде впливати на зміну репутації авторів, за кого йде голосування, але кожен плюс завжди буде впливати на встановлення дружнього кола між користувачами. Це дружнє коло матиме фіксовану ширину, мабуть по пару десятків місць для кожної навички. Тобто, дружнє коло буде динамічно змінюватись, і ті, кому ви давно не плюсували будуть заміщуватись тими, кому ви останнім часом плюсували.

Разом з тим, якщо ви комусь плюсуєте, це не означає, що вам взаємно теж плюсують. Тому "дружнє коло" по-суті є умовною назвою відносно вподобань конкретного користувача. Хоча кожен користувач може змінити початкові налаштування, щоб його друзями вважались не лише ті, кому він плюсує, а й ті, хто йому плюсує.

Що даватиме це динамічне коло друзів:

1. До будь-якої статті можна буде залишати рекомендації "Чи варто читати цю статтю". Такі рекомендації будуть доступні виключно для кола друзів.

2. Можна буде створювати ізольовану дискусію в межах кола друзів під будь-якою публікацією.

3. Можна буде створювати теми обговорення в межах кола друзів. Іншої можливості створювати теми обговорення (по-суті це теми, що ми використовуємо тут на форумі) не буде.

Думаю згодом буде більше різних можливостей в межах кола друзів.

Подякували: NaharD1

100

Re: Попереднє ознайомлення з hub.org.ua

Мені здається що запуск цього ресурсу не головна ваша ціль, а відточення навичок та застосування нових інструментів/технологій та проект в портфоліо.

Але так лінь все це робити.. Отож буду десь звітувати про плани , виконане/не виконане щоб отримати фідбек і авось да вистрелить.

Як це знайомо.. :D

Подякували: iovchynnikov1