21 Востаннє редагувалося Lujok (06.10.2015 10:27:15)

Re: Видалення колонки з таблиці БД SQLite ( декілька запитань ) .

fed_lviv написав:

Так дійсно при:

CREATE TABLE newTable FROM SELECT * FROM oldTable

таблиця не маэ жодних обмежень, унікальних значень, автоінкрементів і тд. Тому прийдеться йти другим варіантом, який я Вам пропонував, два запити:

create table newTable (...;
insert into newTable select * from oldTable;

Тобто треба за допомогою  StringBuffer  створити sql запит create table newTable (...;   (для створення нової таблиці)  де буде вся інформація( зі старої таблиці) про тип колонок, ключі, розміри, значення за замовчуванням і т. д.,  а потім заповнити даними потрібні колонки нової таблиці (insert into newTable select * from oldTable;) ?

22

Re: Видалення колонки з таблиці БД SQLite ( декілька запитань ) .

Саме так.

Подякували: Lujok1

23

Re: Видалення колонки з таблиці БД SQLite ( декілька запитань ) .

Чи реально дістати всю можливу  інформацію про  стару таблицю (  про тип колонок, ключі, розміри, значення за замовчуванням і т. д. ) якщо вона створена за добомогою,  наприклад SQLite Expert Personal ?

24 Востаннє редагувалося fed_lviv (08.10.2015 10:35:08)

Re: Видалення колонки з таблиці БД SQLite ( декілька запитань ) .

Не важливо, за допомогою, кого (чого) БД створена. А інфу шукати, потрібно десь тут:
1.DatabaseMetaData
2.ResultSetMetaData
3.

SELECT sql FROM sqlite_master WHERE name ='oldTable';

Ну а далі, або парсити або завдяки регулярним виразам змінити запит.
P.S. Якщо, не секрет, що Вас у планах, тобто, що за диво-програмку Ви робите? Дуже цікаво, чому у Вас може змінюватися структура таблиці, ну повірю, що з часом потрібно, якесь поле додати, але чому потрібно видаляти стовбці? В якійсь Вашій темі бачив скріншот, щось схоже на словник (англійська, українська, тд.), але навіщо згодом видаляти "якусь мову"?

Подякували: Lujok1

25

Re: Видалення колонки з таблиці БД SQLite ( декілька запитань ) .

fed_lviv написав:

P.S. Якщо, не секрет, що Вас у планах, тобто, що за диво-програмку Ви робите? Дуже цікаво, чому у Вас може змінюватися структура таблиці, ну повірю, що з часом потрібно, якесь поле додати, але чому потрібно видаляти стовбці? В якійсь Вашій темі бачив скріншот, щось схоже на словник (англійська, українська, тд.), але навіщо згодом видаляти "якусь мову"?

Так це буде словник а також вправи для вивчення іноземних мов . Одну вправу я майже реалізував - це вибір вірного варіанта перекладу слів .  Я вчусь і  на прикладі цієї програми  хочу дізнитися як можно більше. Хочу створити тіпа основного модуля на основі якого можна буде писати інші програми де потрібна буде БД,  таблиця ,  дані ...

26

Re: Видалення колонки з таблиці БД SQLite ( декілька запитань ) .

Lujok написав:

Я вчусь і  на прикладі цієї програми  хочу дізнитися як можно більше.

Це добре, головне, щоб запалу (натхнення, бажання) вистачило.

Lujok написав:

Хочу створити тіпа основного модуля на основі якого можна буде писати інші програми де потрібна буде БД,  таблиця ,  дані ...

8)

Подякували: Lujok1

27

Re: Видалення колонки з таблиці БД SQLite ( декілька запитань ) .

Lujok написав:

Чи реально дістати всю можливу  інформацію про  стару таблицю (  про тип колонок, ключі, розміри, значення за замовчуванням і т. д. ) якщо вона створена за добомогою,  наприклад SQLite Expert Personal ?

Ще один варіант сьогодні надибав, запит:

PRAGMA table_info(table_name);
Подякували: Lujok1