21

Re: cpp видають однаковий результат

Можливо і так але писати код на хорошому моніторі, сидячи в зручному кріслі і з правильно настроєною підсвідкою коду, автодоповненням коду і вбудованим можливостями для рефакторига набато приємніше чим дивитись на синій екран і квадратики замість шрифту. А підтримка ХП уже закінчилась, пора уже подумати над переходом на новіші версії ос.

22

Re: cpp видають однаковий результат

truesupport написав:

А підтримка ХП уже закінчилась, пора уже подумати над переходом на новіші версії ос.

Є Віста неактивована ще. Були 2 Лінукси (1 з них я стер встановленням Вісти, а до 2-ого я стер завантажувач цим же встановленням). Підійте студія 2008, але навіть деякі зі старіших, ніж 2015 (наприклад, 2013 не підійдуть). Здається ще підійте версія 2010-ого року

23

Re: cpp видають однаковий результат

Наскільки я розумію в С++ проблематичніше зі сміттям, ніж наприклад в Паскалі?

24

Re: cpp видають однаковий результат

КиївОболонь написав:

Наскільки я розумію в С++ проблематичніше зі сміттям, ніж наприклад в Паскалі?

Дивлячись в якому паскалі. У класичному віртівському й турбо- ніяких сміттєзбирачів ще не було. У делфі з'явились об'єкти класів і динамічні масиви, вивільнення пам'яті від яких відбувається автоматично (хоча й старі вказівники з ручним виділенням/звільненням пам'яті також було збережено для сумісності). С++ стоїть приблизно на тому ж рівні, що й турбопаскаль, хоча в стандартній бібліотеці присутні класи з костилями для автоматичного звільнення пам'яті.

25

Re: cpp видають однаковий результат

P.Y. написав:
КиївОболонь написав:

Наскільки я розумію в С++ проблематичніше зі сміттям, ніж наприклад в Паскалі?

Дивлячись в якому паскалі. У класичному віртівському й турбо- ніяких сміттєзбирачів ще не було. У делфі з'явились об'єкти класів і динамічні масиви, вивільнення пам'яті від яких відбувається автоматично (хоча й старі вказівники з ручним виділенням/звільненням пам'яті також було збережено для сумісності). С++ стоїть приблизно на тому ж рівні, що й турбопаскаль, хоча в стандартній бібліотеці присутні класи з костилями для автоматичного звільнення пам'яті.

Просто я не памятаю, щоб у мене у Фрі Паскалі могло збиратися сміття в змінні. Тому я практично ніколи їх не зануляв сам.

26

Re: cpp видають однаковий результат

А, мова про це? Все ж, краще не покладатись на фічі компілятора там, де стандарт мови прямо вказує на невизначене значення.