21

Re: Як ввічливо вимагати гроші у замовника?

Replace написав:

Я би робив так:

1 година мого часу - 20$,
Роботу я можу виконати за 10 днів. Якщо працювати по 8 год за добу, то загальна сума буде 1600$.

І не потрібно нічого вимагати.
Якщо буде багато відмов і роботи буде мало, можна знижувати ставку до 15$, наприклад. І навпаки, якщо роботи буде багато, то можна піднімати і до 30$ за год.

P.S. Зазвичай, якщо сума велика, то кліент просить знижку.

ну от я теж так вирішив робити. Минулого разу так зробив, і клієнт без проблем все заплатив, хоч робота і була не тяжка.

22

Re: Як ввічливо вимагати гроші у замовника?

FakiNyan написав:
КиївОболонь написав:
FakiNyan написав:

ох, якби покупці визначали ціну товару, то всі виробники вже давно б роззорилися

Мається на увазі, що продавець встановлює ціну, але якщо покупець дуже хоче цю річ, то він купить її і за скажені гроші.

А якщо в покупця мало грошей, то чи варто продавати йому річ, якщо інших покупців немає?

Мабуть. Хоча не факт, що в покупця дійсно немає цих грошей

23

Re: Як ввічливо вимагати гроші у замовника?

Це така тема цікава.
Я от зареєстрований на біржах фрілансу але ні разу по тому не працював.
Бо на фрілансерських біржах купа індусів та філіпінців, що готові за безцінь працювати.
І тому якщо ти комусь скажеш - давай мені 20 чи 25 USD за годину, то замовник навіть не погляне на тебе, бо йому ще 100500+ індусів та філіпінців запропонують працювати за 1 чи 5 за годину.

Також я займався репетиторством. Але не хотів продавати годину свого часу дешевше, ніж продаю годину програмування. А всім студікам то задорого. Коротше, потім я навіть видалився із сайту репетиторів. Бо надзвонюють часто, питаєш їх, а Ви читали, скільки я беру за годину? Ні. 20 доларів влаштує? Ні. Тоді чого тратити мій час і час свій (ті, що дзвонять) даремно?

24

Re: Як ввічливо вимагати гроші у замовника?

Я до чого веду: найчастіше замовники йдуть на фрілансерські біржі не для того, щоб знайти когось толкового, а для того, щоб знайти подешевше. Бо толкових вони можуть знайти і в інших місцях. А дешевших індусів чи філіпінців вони в інших серйозних конторах не знайдуть.

Подякували: Cyan1