61

Re: Windows 10

Ну значить мені не здалось

62

Re: Windows 10

уже були випадки людей, де арч пару років назад не запустився з 128 мб оперативки, а CentOS половина деймонів не стартували, валились, от тобі і роутер на старому залізі лінукс, люди возмущались лінуксом бо фрібсд запутсився і робили маршрутизатор.

63

Re: Windows 10

То хай  роблять на фрі (між іншим той же дебіан їсть десь так як і фря, це для довідки) Якщо ця ОС підтримує залізо ноу проблем :)

Хоча трохи дивно звучить роутер на старому залізі - бо купити новий може вийти дешевше. навіть за рахунок економії електрики.

Ну то таке - гілка про інше.

А я обурювався тим, що ЗНЕНАЦЬКА не змінюючи версію ОС змінюватимуть системні вимоги.

64

Re: Windows 10

Хоча трохи дивно звучить роутер на старому залізі - бо купити новий може вийти дешевше. навіть за рахунок економії електрики.

для фірми невеликої всамий раз в серверному шкафчику місце знайдеться, а так да, для дому не вигідно

65

Re: Windows 10

Слова  "фірми невеликої" і "серверна шафа" - викликають у мене відчуття когнітивного дисонансу. Невелика - це на скільки  людей?

66

Re: Windows 10

Djalin написав:

Слова  "фірми невеликої" і "серверна шафа" - викликають у мене відчуття когнітивного дисонансу. Невелика - це на скільки  людей?

Це на зразок центру моніторингу освіти, в якого приміщення є, старе залізо є, а з фінансуванням туго.

67

Re: Windows 10

Це було реально перше місце де я справді побачив серверну.

Саме серверну а не комп під столом чи за шафою. 

До того бачив лише просто скляну шафу з системниками у якості серверів - і це було таки максимум.

Тому для мене то скоріше виняток з правил.

68

Re: Windows 10

Невелика - це на скільки  людей?

на 15, сервер був окермо для своїх вимог, бо без ного інет тупив, все стало на свої місця, коли зробили NAS, файрволл, сервер окремо, там було реально круто, бо на попередній роботі, директор бігав і кричав, хто шо качає

69

Re: Windows 10

Здається мені в те не дуже віриться, що збираюся зробити, хочу вас попросити обговорення яких з *NIX кращий продовжити в розділі *NIX.

P.S. У Win7 вимоги 2GB (min) & 4GB (рек.), Win10 вимоги більші 4GB (min) & 8GB (рек.). Це для 64bit версій, те на чому може запустися не буду обговорювати, просто констатую факт що просять і як на мене волно відповідає дійсності, бо ОС має не лише запускатися, а й  давати працювати. Також розумію, що у деяких для роботи треба лиш Провідник і їм достатньо щоб запускалася, але я говорю про тих кому треба щось трохи більше.

70

Re: Windows 10

HetmanNet написав:

Здається мені в те не дуже віриться, що збираюся зробити, хочу вас попросити обговорення яких з *NIX кращий продовжити в розділі *NIX.

P.S. У Win7 вимоги 2GB (min) & 4GB (рек.), Win10 вимоги більші 4GB (min) & 8GB (рек.). Це для 64bit версій, те на чому може запустися не буду обговорювати, просто констатую факт що просять і як на мене волно відповідає дійсності, бо ОС має не лише запускатися, а й  давати працювати. Також розумію, що у деяких для роботи треба лиш Провідник і їм достатньо щоб запускалася, але я говорю про тих кому треба щось трохи більше.

А у суворій реальності в Києві у головному офісі немаленького банку, що входить в чималеньку міжнародну банк.групу стоять сотні ПК з Windows 7 та 1Гб RAM і люди успішно виконують свою роботу. Ех, був би в них поруч хто здатний підказати їм такий чудовий привід зробити вигляд що їх ПК не дають їм працювати...

Подякували: Djalin1

71 Востаннє редагувалося Djalin (28.05.2016 19:34:42)

Re: Windows 10

Вивсєврєтє (с)


А от візьму й покажу.... пруф

А для лінивих - ще й процитую

Для роботи Windows 7 комп’ютер має відповідати таким вимогам:

    32-розрядний (x86) або 64-розрядний (x64) процесор із тактовою частотою 1 ГГц або швидший*;

    1 ГБ (для 32-розрядної версії) або 2 ГБ (для 64-розрядної версії) оперативної пам’яті;

    16 ГБ (для 32-розрядної версії) або 20 ГБ (для 64-розрядної версії) вільного місця на жорсткому диску;

    графічний пристрій із підтримкою DirectX 9 і драйвером WDDM 1.0 або новішим.

Далі - зараз для 10-ки 28 травня 2016 20:03

Процесор:
Процесор або система на чипі з мінімальною тактовою частотою 1 ГГц.

Оперативна пам’ять:

1 ГБ (для 32-розрядної версії) або 2 ГБ (для 64-розрядної версії).

Дисковий простір:
16 ГБ (для 32-розрядної версії) або 20 ГБ (для 64-розрядної версії).

У статті ж писало що мінімалка буде  2 Гб для 32 біт.

72 Востаннє редагувалося HetmanNet (28.05.2016 20:21:30)

Re: Windows 10

Djalin написав:

Вивсєврєтє (с)


А от візьму й покажу.... пруф

А для лінивих - ще й процитую

Для роботи Windows 7 комп’ютер має відповідати таким вимогам:

    32-розрядний (x86) або 64-розрядний (x64) процесор із тактовою частотою 1 ГГц або швидший*;

    1 ГБ (для 32-розрядної версії) або 2 ГБ (для 64-розрядної версії) оперативної пам’яті;

    16 ГБ (для 32-розрядної версії) або 20 ГБ (для 64-розрядної версії) вільного місця на жорсткому диску;

    графічний пристрій із підтримкою DirectX 9 і драйвером WDDM 1.0 або новішим.

Далі - зараз для 10-ки 28 травня 2016 20:03

Процесор:
Процесор або система на чипі з мінімальною тактовою частотою 1 ГГц.

Оперативна пам’ять:

1 ГБ (для 32-розрядної версії) або 2 ГБ (для 64-розрядної версії).

Дисковий простір:
16 ГБ (для 32-розрядної версії) або 20 ГБ (для 64-розрядної версії).

У статті ж писало що мінімалка буде  2 Гб для 32 біт.

Прочитай пост ще раз.. там 64bit вказано, тому якого х** виділив вимоги до 32bit я навіть питати не хо.. бо схоже ти сам брешеш не менше мене..

73 Востаннє редагувалося Djalin (28.05.2016 23:15:11)

Re: Windows 10

Пан не чітатєль - тому продублюю спеціально вам - картинкою

Прихований текст

http://replace.org.ua/extensions/om_images/img/574a0a5f0beea/ft3UOQN.png

Бо треба читати лінк, що я давав вище - там якраз і писало про 32 біта. нащо понаплутувати було 64?  І тому я таки ще раз виділив слова у статті

і так де мій алкоголь? Бо я на брудершафт з вами ще не пив, а мені вже тикають. Вимагаю сатисфакції у вигляді як мінімум пива.

74

Re: Windows 10

Djalin написав:

Пан не чітатєль - тому продублюю спеціально вам - картинкою

Прихований текст

http://replace.org.ua/extensions/om_images/img/574a0a5f0beea/ft3UOQN.png

Бо треба читати лінк, що я давав вище - там якраз і писало про 32 біта. нащо понаплутувати було 64?  І тому я таки ще раз виділив слова у статті

і так де мій алкоголь? Бо я на брудершафт з вами ще не пив, а мені вже тикають. Вимагаю сатисфакції у вигляді як мінімум пива.

У Кременчуці..

Подякували: Djalin1