41

Re: Рушії розвитку форуму

Vo_Vik написав:

Проблема не в форумі. Проблема в людях. Людям тупо пофіг на мову. Українцям просто треба почати оцінювати себе реально - не велика нація в центрі європи, а один з малих центрально європейських народів. Як словаки чи хорвати. Всі проекти робити з таким розрахунком. Тоді і пупок не розвяжеться.

Хто має адсенс, може сам подивитись частоти запитів по тих чи інших ключових словах. Тай взагалі просто якщо двитись на статистику відвідуваності стосовно мови системи на гугл аналітікс. На більшості україномовних ресурсів відвідувачі мають не україномовні системи. Як тільки починаєш підніматись в топі гугла, то просто отримуєш наплив китайських ботів, а не україномовних користувачів.

Що ж Ви пане такий песиміст :) Ну то давайте тепер відмовимося від української? Ну а чого? Можна одразу, не знаю там, давайте китайську вчити, м?
Особисто я вважаю що Ваше бачення упереджене. Ось коли буде РЕАЛЬНИЙ вибір, читати "цю" та "іншу" статтю українською і російською, тоді й будемо перевіряти що люди обирають. А коли є 100 статей російською, з теми що шукають, і одна українською, і та крива, но то зрозуміло що будуть вибирати. Я 80% запитів теж не шукаю українською - просто трата часу, немає просто інформації.

Не треба міряти наш Народ за ознакою мови. Й тим не менш, словаки мають більш захищений мовний простір ніж у нас. Розмір - не головне.

Ну й на останок, Вас ніхто не змушує тут щось робити, писати статті й навіть більше, ніхто не змушує Вас тут бути. Як вважаєте що то марна справа - ну то не робіть нічого, дайте іншим.

42

Re: Рушії розвитку форуму

а я комусь заважаю))? Я пишу, даю платформу іншим, трачу свої гроші і час. Я не про цей форум. Я про інші. Можу я пару раз на рік понити?))

Подякували: 0xDADA11C71

43

Re: Рушії розвитку форуму

Vo_Vik написав:

а я комусь заважаю))? Я пишу, даю платформу іншим, трачу свої гроші і час. Я не про цей форум. Я про інші. Можу я пару раз на рік понити?))

Можна, але давайте вже згортатися :)
В кожному разі вже в такий дрімучий off topic залізли....хех

44

Re: Рушії розвитку форуму

Replace написав:

А так мої думки: проблеми не з форумом, а взагалі з україномовним інтернетом.
- Інтернет-магазини майже всі російською.
- Комп'ютерні ігри українською не локалізуються. А діти велику частину часу проводять за іграми.
- Корисного контенту дійсно мало. Як по кількості так і по якості ми відстаємо значно від російсього. Я вже не кажу про англомовний сегмент.
- Книжок українською майже нема, особливо IT.
- Проблеми з перекладом та вживанням комп'ютерних слів (та ж тема про вказівники).
- Відео контенту українською теж дуже мало. Взяти тей же серіал "Слуга народу".
- Люди, які добре знають українську та російську віддають перевагу російській.

Так, якщо констатувати теперішній стан речей, то ви праві.

Щоправда є одне дуже серйозне "але": теперішня ситуація не сталась суто через ментальність українців, їм дуже допомогли в цьому молодші "брати". Всі оббріхування, приниження і т.д., що ми зараз маємо в зв’язку із війною з РФ - це не нова стратегія, вони цим займались не одну сотню років і без путіна... А констатувати факт про непопулярність україномовного інтернету і не назвати причин - це не бажання щось змінювати в цьому плані.

Затюнити та перекласти на українську готовий рушій форума, походити позалишати лінки на нього, а також написати пару десятків корисних статтей, платити за хостинг - це звичайно вже "щось", але точно цього не достатньо...

https://hub.org.ua завис в очікуванні релізу AngularJS 2, ну або хоча б завершення написання документації. Це сталось через заплановану складну структуру сайта, та через відсутність тестів для коду. Перша версія AngularJS погано справляється з великою кількістю коментарів, а це дуже суттєвий мінус, в даному випадку...

45 Востаннє редагувалося Replace (25.01.2016 22:51:39)

Re: Рушії розвитку форуму

1. Я не говорив, що україномовний інтернет непопулярний. Про це якраз говорили інші (там і Adwords згадували вже, і те що українською не шукають бо нічого нема).
2. Я навів проблеми, які зараз існують у нас. І ці проблеми далеко за форумом. І їх потрібно вирішувати
3. Спочатку потрібно виправляти ситуацію, а потім вже шукати винних в цьому.

46 Востаннє редагувалося ktretyak (25.01.2016 22:54:53)

Re: Рушії розвитку форуму

Ну я вас ні в чому і не звинуватив, я так само констатував факт, що замало зроблено, щоб перерахованих негативних пунктів не було. Ви просто згадали про https://hub.org.ua і сказали, що типу "толку мало, що є функціонал, типу україномовний контингент не активний"

47

Re: Рушії розвитку форуму

В тому повідомленні я хотів сказати, що проблема набагато глибше і просто зробити функціонал не достатньо. Я не хотів образити вас чи ваш ресурс.

Подякували: 0xDADA11C71

48

Re: Рушії розвитку форуму

Я писав свої коментарі в тому плані, що хтось може з ентузіазму кинутись вилизувати якийсь сайт до ідеалу. Потратить місяці-роки. А той сайт будуть відвідувати ті ж півтора каліки. Бо більше в того сайту нема аудиторії чисто фізично. І людина озлобиться і буде винити всіх кругом, що вона на них потратила кращі роки життя, а вони такі невдячні.

49

Re: Рушії розвитку форуму

Vo_Vik написав:

Я писав свої коментарі в тому плані, що хтось може з ентузіазму кинутись вилизувати якийсь сайт до ідеалу. Потратить місяці-роки. А той сайт будуть відвідувати ті ж півтора каліки. Бо більше в того сайту нема аудиторії чисто фізично. І людина озлобиться і буде винити всіх кругом, що вона на них потратила кращі роки життя, а вони такі невдячні.

Якщо це про мене з моїм сайтом, то я нікого не виню. Просто не очікувана поведінка, мені жаль, але щоб сказати, що я звинувачую когось, то це не буде правдою. Я знаю, що щоб україномовний ресурс мав хоча б 1000 унікальних користувачів щодня, то вже не достатньо просто затюнити готовий рушій.

Не погоджуюсь, що якщо зробити якісний сайт, з хорошою функціональністю, то там буде "півтори каліки"...

50

Re: Рушії розвитку форуму

Ну реплейс на публічному рушії взагалі,але свої "каліки" його регулярно відвідують :) Мабуть він і зайняв ту невелику нішу україномовного IT,програмування.

51

Re: Рушії розвитку форуму

VTrim написав:

Ну реплейс на публічному рушії взагалі,але свої "каліки" його регулярно відвідують :) Мабуть він і зайняв ту невелику нішу україномовного IT,програмування.

Так, він зайняв ту нішу, кому достатньо такого тюнінгу. Але як показують результати голосувань, та по іншій статистиці, то регулярно його відвідує пару десятків людей. Хоча й вони не раз говорили про бажання прикрутити якусь функціональність.

Мій сайт завис на початковому етапі розвитку, не можна його наводити як приклад, що там є якась функціональність... типу навіть із нею люди не йдуть. Там немає ще дуже багатьох речей, через що він буде цікавий.

52

Re: Рушії розвитку форуму

Я знаю, що щоб україномовний ресурс мав хоча б 1000 унікальних користувачів щодня, то вже не достатньо просто затюнити готовий рушій.

А звідки ви це знаєте? :)
Можу посперечатись.

53

Re: Рушії розвитку форуму

Replace написав:

Я знаю, що щоб україномовний ресурс мав хоча б 1000 унікальних користувачів щодня, то вже не достатньо просто затюнити готовий рушій.

А звідки ви це знаєте? :)
Можу посперечатись.

Хіба не зрозуміло, що це моя власна оцінка?

54

Re: Рушії розвитку форуму

VTrim написав:

Ну реплейс на публічному рушії взагалі,але свої "каліки" його регулярно відвідують :) Мабуть він і зайняв ту невелику нішу україномовного IT,програмування.

Пишемо свій на Go?

55

Re: Рушії розвитку форуму

VTrim написав:

Ну реплейс на публічному рушії взагалі,але свої "каліки" його регулярно відвідують :) Мабуть він і зайняв ту невелику нішу україномовного IT,програмування.

Вибачте, а якого функціоналу Вам не вистачає? На мою думку тут є все, що потрібно форуму. Дизайн теж дуже охайний.

Подякували: HetmanNet1

56

Re: Рушії розвитку форуму

моя думка, головне зміст, а не красивий дизайн, прик статтейки типу AvrC на один листок профіту не дає

57 Востаннє редагувалося HetmanNet (26.01.2016 12:29:15)

Re: Рушії розвитку форуму

reverse2500 написав:

моя думка, головне зміст, а не красивий дизайн, прик статтейки типу AvrC на один листок профіту не дає

То давайте більше писати на форумі корисного.

До речі, Cockpit має україномовний переклад раніше російського (його досі немає).. тому ще не все втрачено щодо української мови в Інтернеті..

Подякували: alekseyzhmud, Анатолій, leofun013

58 Востаннє редагувалося 0xDADA11C7 (27.01.2016 14:37:21)

Re: Рушії розвитку форуму

Мені статтю леше в ктретяка захостити, ніж з ббкодами мучатися. Реплейсові питання цілком правильні, але якщо питання в якійсь "мові", то мені таке і задарма не треба.

Replace написав:

А так мої думки: проблеми не з форумом, а взагалі з україномовним інтернетом

Не можу не погодитися з цим, але... навіщо та мова, якщо інформація, що нею пишеться приблизно така ж, а її обсяги куди менше.

.
- Інтернет-магазини майже всі російською.

Я бачив в оніон сегменті магазин продажу наркотиків з частковою українською локалізацією, до речі -- пропіарив там цей форум  :D

- Відео контенту українською теж дуже мало. Взяти тей же серіал "Слуга народу".

Хай він горить синім полум'ям той "український" відео-контент, огиднішого жлобства складно уявити.

- Люди, які добре знають українську та російську віддають перевагу російській.

А нащо та українська мова, коли багато робиться навіть не за російською моделлю, а за її блідою копією, яку братній народ ласкаво погодився надати. Наприклад, до війни шахтарі під мудрим керівництвом Ахметова на його гроші їздили до Києва, влаштовували "страйки" перед урядом, а нині шахти позачиняли, а страйки порозганяли, а їхніх активістів звільнили з вовчими білетами. Таке вже було в самій РФ, це не вигадка новоросів. Тож навіщо слідувати малороській-недоросійській моделі, коли існує нормальна російська(московська) модель? Навіщо мені вигадувати, що я живу в місті, коли нема ані міської інфраструктури, ані нічного життя. Йо**не недосело з хвабриками і синагогами, де нещодавно діточки ходили до музичної школи, щоби вибитися в "люди". Коли підніметься власне українська модель господарювання та український культурний простір, то українську вчитимуть в самій (пост-)Росії в якості другої іноземної.
Коли ви добре ставитеся до московської моделі і державності, то ображаєте поневолені Москвою народи, які є нашими природними союзниками. На відео слов'янський сибірський націоналіст - чалдон.

https://www.youtube.com/watch?v=Cnqx8MOM5YQ

Подякували: Анатолій, leofun012

59 Востаннє редагувалося ktretyak (27.01.2016 14:50:24)

Re: Рушії розвитку форуму

Кхм... Хлопчики й дівчатка, я ще б розумів би якщо б вам було по 12-16 рочків, та ви знали лише що долар США - то добре, та не знали чому долар не запроваджують у всіх без виключення країнах. А що? Для чого мені та гравна, якщо її менше, вона у світі не ціниться і дешевіє з кожним днем?

Але якщо у вас комплексів національної неповноцінності - хоч греблю гати, то подивіться на найрозвинутіші країни - на Японію, Европейський Союз, можливо навіть на Китай. Чому б їм не ввести долар США в якості основної валюти? Це ж не потребує навіть вивчення іноземної мови.

Подякували: 0xDADA11C71

60

Re: Рушії розвитку форуму

Хтось не розуміє іронії

Подякували: Replace1