21 Востаннє редагувалося tim (07.02.2016 00:47:32)

Re: Опитування про пінг до серверу від різних провайдерів

quez написав:
Torbins написав:

Зі Львівського офісу СофтСерву:

Reply from 151.236.25.82: bytes=32 time=8ms TTL=58
Reply from 151.236.25.82: bytes=32 time=7ms TTL=58
Reply from 151.236.25.82: bytes=32 time=8ms TTL=58
Reply from 151.236.25.82: bytes=32 time=8ms TTL=58

Ще одна причина прийти до нас працювати 8)
Який провайдер не знаю, думаю СофтСерв сам собі провайдер.

Знаходження в офісі в суботу ввечері — це причина не працювати там.

Я здогадувався, що у Вас з москалями досить близькі стосунки :)
З Києва 20-25 мс.

22 Востаннє редагувалося tim (07.02.2016 01:01:46)

Re: Опитування про пінг до серверу від різних провайдерів

FakiNyan написав:

Постіть тут ваш пінг до ось цього серверу

pl1.wowping.ru

Запость будь ласка адреси ігрових серверів.

Прихований текст

WoWPing это прокси сервис для понижения пинга в играх World of Warcraft, AION, Starcraft II, и других, может работать через файрвол, что позволит вам запускать игру на работе или других местах где администратор ограничил сетевые соединения.

Использование программы очень простое, Вам не нужно настраивать кучу дополнительных программ для игры через прокси, даже если вы используете Windows Vista, Windows 7 и x64 версии данных операционных систем.
Все работает "из коробки"!

По сути это SSH сервер обслуживающий туннели, направляющий сетевые пакеты от игры до серверов On-line игр не по прямому маршруту как направляет их ваш провайдер, а в обход проблемных участков где часто теряются пакеты (особенно актуально для Сибири и Дальневосточных регионов).

http://wowping.ru/

От я юзаю одну прогу, котра дозволяє зменшити пінг в онлайн іграх, і наразі юзаю німецький сервер.

В Україні кілька років тому канали в Європу були побудовані через Москву. Зараз мабуть є прямі канали не через Росію.
Для чого пропонувати половині форуму пінгувати якийсь лівий сервер в Росії? :)

З літа 2013 року в Ольгіні була розташована база, з якої щонайменше сотні тролів за гроші постійно здійснювали поширення повідомлень через Інтернет для обслуговування російської пропаганди. У жовтні 2014 року стало відомо, що база з Ольгіна переїхала на вулицю Савушкіна в тому самому Приморському районі Санкт-Петербурга

23

Re: Опитування про пінг до серверу від різних провайдерів

tim написав:
FakiNyan написав:

Постіть тут ваш пінг до ось цього серверу

pl1.wowping.ru

Запость будь ласка адреси ігрових серверів.

Прихований текст

WoWPing это прокси сервис для понижения пинга в играх World of Warcraft, AION, Starcraft II, и других, может работать через файрвол, что позволит вам запускать игру на работе или других местах где администратор ограничил сетевые соединения.

Использование программы очень простое, Вам не нужно настраивать кучу дополнительных программ для игры через прокси, даже если вы используете Windows Vista, Windows 7 и x64 версии данных операционных систем.
Все работает "из коробки"!

По сути это SSH сервер обслуживающий туннели, направляющий сетевые пакеты от игры до серверов On-line игр не по прямому маршруту как направляет их ваш провайдер, а в обход проблемных участков где часто теряются пакеты (особенно актуально для Сибири и Дальневосточных регионов).

http://wowping.ru/

От я юзаю одну прогу, котра дозволяє зменшити пінг в онлайн іграх, і наразі юзаю німецький сервер.

В Україні кілька років тому канали в Європу були побудовані через Москву. Зараз мабуть є прямі канали не через Росію.
Для чого пропонувати половині форуму пінгувати якийсь лівий сервер в Росії? :)

сервер знаходиться в Польщі, в тій грі українські айпі заблоковані

24

Re: Опитування про пінг до серверу від різних провайдерів

FakiNyan написав:
Chemist-i написав:

51-58 ms, Freenet.

а зараз як? в мене теж фрінет. і зара 120+, а зранку було десь так само

43ms, усі пакети. (зараз 1:37 ранку)

25 Востаннє редагувалося FakiNyan (07.02.2016 01:39:15)

Re: Опитування про пінг до серверу від різних провайдерів

а в мене зара 38

26

Re: Опитування про пінг до серверу від різних провайдерів

Є різниця скільки байт відправляється (вплив на швидкість)?.
Бо у мене і у Torbins відправляє 32 байта (у решти 64). У нього в середньому 8ms, у мене 12. Це найшвидше.
У нього і у мене пінгує 151.236.25.82
У вас 82.25.236.151

27 Востаннє редагувалося FakiNyan (07.02.2016 13:52:54)

Re: Опитування про пінг до серверу від різних провайдерів

так по ідеї швидкість залежить він швидкості інету, якщо у вас швидкість 32 байти в секунду, то 64 байти має передавати в ~два рази довше ніж 32