21

Re: Порадьте планшет )

ADR написав:
HetmanNet написав:

З усіх планшетів що бачив придбати бажання було лиш у iPad

Просто у нас вибір нормальних (і відповідно — дорогих) планшетів невеликий.

Не знаю, я б якраз не брав яблочну продукцію. Надто багато обмежень. (а Jailbreak, раніше, жер батарею)

Jailbreak то вже ідіотизм.. то непотріб при нормальному користуванні..

22 Востаннє редагувалося ADR (22.02.2016 20:56:04)

Re: Порадьте планшет )

HetmanNet написав:

Jailbreak то вже ідіотизм.. то непотріб при нормальному користуванні..

Ну не знаю... мене нервує коли телефон може щось зробити, але не буде бо релігія не дозволяє негоже айфонам на андроїди  файли по блютусу слати.

23 Востаннє редагувалося HetmanNet (22.02.2016 23:15:07)

Re: Порадьте планшет )

ADR написав:
HetmanNet написав:

Jailbreak то вже ідіотизм.. то непотріб при нормальному користуванні..

Ну не знаю... мене нервує коли телефон може щось зробити, але не буде бо релігія не дозволяє негоже айфонам на андроїди  файли по блютусу слати.

Хтось досі файли по Bluetooth пересилає?  :o Apple між своїми давно по Wi-Fi пересилає.. є купа додатків щоб це робити з Android.. одним словом тупа відмазка.  ;D Скажи просто: поки для мене дорого. Я тебе чудово зрозумію, як і більшість адекватних людей. А коли починають вигадувати ситуація 1 на 1 000 000 то вже ідіотизм. За останні чотири роки ні разу по bluetooth нічого не пересилав, і не бачив щоб то хтось робив, тому виглядає смішно скарга на нестачу такої функції.

24 Востаннє редагувалося ADR (22.02.2016 23:48:15)

Re: Порадьте планшет )

HetmanNet написав:

є купа додатків щоб це робити з Android.. одним словом тупа відмазка.

Ну в ті часи коли у мене був 3GS (перший айфон з автофокусом!) то знайшов лише 2, більш-менш, робочі програми і обидві працювали через джайлбрейк.

Скажи просто: поки для мене дорого.

Та ні... я непогано заробляю. Тут швидше справа у філософії. Я спочатку хотів убунтофон якийсь купити (напр meizu), але таки купив телефон на андроїді, із докстанцією та активним шумоподавленням в навушниках і тепер не розумію, як я без цього жив)

А коли починають вигадувати ситуація 1 на 1 000 000 то вже ідіотизм.

Це перше що згадалось і на той час проблема була актуальною — ще не у всіх був інет від лайфу щоб закинути фото коспектів у ВК.

Ще, пам'ятаю, що було дуже складно створити точку доступу (також лише із ламаною прошивкою), тоді як на андроїді це робиться елементарно. Хоча, можливо, це вже виправили.

Подякували: 221VOLT1

25

Re: Порадьте планшет )

Torbins написав:

221VOLT
Для однієї вкладки 2Гб звичайно вистачить. А флеш Андроїдний лише для ARM проців, та й то стара версія. 1,6 дюйма для фільмів - то велика різниця. Крім того, мені іще зрідка треба буде по ремоуту до робочого компа з цього планшета підключатися. Ну й плюс на ньому звичайнісінька Убунта непогано працює, а коли з'явиться підтримка індикатора батарейки, то взагалі можна буде її на постійній основі поставити.

мені на 50+ вкладок вистачає мазілли,а хром на 5-7 зїдає більше...

так, arm проци, зазвичай саме вони застосовуються у планшетах, чи не так?
є ще браузери зі своїм флешем, включаючи браузери з ретрансляцією через свої сервери

фільми на мою думку краще дивитися на широкому моніторі чи панелі на всю стіну, дивитись фільми на планшеті чи телефоні - це мучати зір та й взагалі збочення якесь  :)

лінукс поки на планшет не ставив - не знаю, чого нема-того нема))

26 Востаннє редагувалося 221VOLT (23.02.2016 04:31:07)

Re: Порадьте планшет )

HetmanNet написав:

Хтось досі файли по Bluetooth пересилає?  :o Apple між своїми давно по Wi-Fi пересилає.. є купа додатків щоб це робити з Android.. одним словом тупа відмазка.  ;D Скажи просто: поки для мене дорого. Я тебе чудово зрозумію, як і більшість адекватних людей. А коли починають вигадувати ситуація 1 на 1 000 000 то вже ідіотизм. За останні чотири роки ні разу по bluetooth нічого не пересилав, і не бачив щоб то хтось робив, тому виглядає смішно скарга на нестачу такої функції.

пффф))
багато людей "зажралися з афонями", тобто купують лише для понтів- селфі з ним і все)

я ще можу зрозуміти маки - ретіна дисплей і загалом хороша якість, але телефончики з 1000% переплачуванням лише за "ай" ?
є велика кількість більш потужних по всіх параметрах апаратиків за ту ж чи меньшу ціну

еппл прекрасно грає на понтах молоді і стриже шалену капусточку з ідіотів

---

купую нокії н серії, нокіа випускала прекрасні апаратики, велика втрата для всіх - вбивство нокії майкрософтом, так як і повільне вбивство скайпа,, пересилаю по блютузу файли, що тут такого?

Скажи просто: поки для мене дорого.

купити можу, проте переплачувати за "ай" точно не буду - куплю більш потужніший апаратик з андроїдом або ж jolla

втім, з телефонами я награвся по-вуха в ще коли в універі вчився, зараз я віддам перевагу мати у себе дома чи орендувати потужний сервер замість гратися у всяке (що там зараз молодь тицяє? пуляє пташками по свинках? будемо чесні - це виглядає ідіотсько, виглядає як гра для розумово відсталих) на телефончику

27

Re: Порадьте планшет )

Я на мене замість ноута і планшета краще купити ноут на 13 дюймів і монітор.

Взагалі планшет (imho) підходить тим кому не потрібен ноут, тобто потрібна лише забавка. Ну принаймі я краще куплю дорожчий ноут та телефон ніж поділю бюджет ще й на планшет.

Подякували: leofun011

28

Re: Порадьте планшет )

ADR написав:

Я на мене замість ноута і планшета краще купити ноут на 13 дюймів і монітор.

Взагалі планшет (imho) підходить тим кому не потрібен ноут, тобто потрібна лише забавка. Ну принаймі я краще куплю дорожчий ноут та телефон ніж поділю бюджет ще й на планшет.

Цілком погоджуюсь.

29

Re: Порадьте планшет )

https://geektimes.ru/company/dronk/blog/271454/

Подякували: 221VOLT1

30 Востаннє редагувалося tim (26.02.2016 07:53:21)

Re: Порадьте планшет )

Torbins написав:

3G порядно збільшує вартість планшету, але зазвичай без нього можна обійтися, якщо поруч є смартфон, який вміє працювати в режимі точки доступу (усі сучасні).

Значно зручніше купити мобільний WiFi з 3G. Як правило його батареї вистачає на 3-8 годин роботи. Буде можливість користуватись інтернетом на смартфоні, ноутбуці і планшеті. Зазвичай підтримується до 8 абонентів. І тарифні плани набагато жирніші ніж аналогічні для смартфонів у мобільних операторів ( від 10Гб на місяць до 1500Мб в день або взагалі безліміт).

Подякували: 221VOLT1