21

Re: Хтось вже пробував TypeScript?

Втім, схоже, я тут справді помилився — при кліку на посилання справді відбувається довантаження контенту без перезавантаження сторінки. Однак, при цьому відбувається повноцінна зміна адреси сторінки (не знав, що це можливо), а односторінкова навігація дублюється багатосторінковою (тому посилання працюють як повноцінні html-посилання).

22 Востаннє редагувалося VTrim (06.03.2016 17:21:43)

Re: Хтось вже пробував TypeScript?

Мабуть юзають HTML5 History API history.pushState() для зміни URL.

Подякували: P.Y., bunyk, leofun01, 0xDADA11C74

23

Re: Хтось вже пробував TypeScript?

P.Y. написав:

Киньте мені сюди посилання на якусь статтю десь посередині кілометрової розсувної односторінки.

Нарешті дійшло до мене що ви мали на увазі під "розсувною сторінкою". Я спочатку подумав про ширину, а ви мабуть мали висоту.

Ось на моєму сайті я посилаюсь на конкретний коментар. JavaScript фільтранув саме потрібну гілку.

VTrim написав:

Мабуть юзають HTML5 History API для зміни URL.

Саме так.

24 Востаннє редагувалося ktretyak (12.03.2016 15:23:35)

Re: Хтось вже пробував TypeScript?

Приблизно 05.03.2016 дивився статистику, то кількість переглядів даної теми була десь під 60. Пройшов тиждень і кількість переглядів зросла більше тисячі. Схоже що пошукові машини направляють, мабуть по запиту TypeSctipt.

25 Востаннє редагувалося Invader (12.03.2016 16:37:34)

Re: Хтось вже пробував TypeScript?

Тут мало б бути цікаве і розгорнуте обговорення Typescript яке було б корисно почитати тим хто натрапить на цю тему і яке б, можливо, привабило нових користувачів форуму (які кльові люди тут тусуються! А зареєструюсь но і я.), але його тут немає. Про що це говорить? Що всім насрать. Що ніхто тим Typescript не користується і всім вистачає jQuery і що Typescript це екзотика. І що треба повертати mrChex він би тут зарядив би про Typescript.

З приводу Typescript. От я зайшов на https://www.nczonline.net/blog/2013/09/ … functions/ і побачив там

However, arrow functions behave differently than traditional JavaScript functions in a number of important ways:

  • Lexical this binding – The value of this inside of the function is determined by where the arrow function is defined not where it is used.

  • Not newable – Arrow functions cannot be used a constructors and will throw an error when used with new.

  • Can’t change this – The value of this inside of the function can’t be changed, it remains the same value throughout the entire lifecycle of the function.

  • No arguments object – You can’t access arguments through the arguments object, you must use named arguments or other ES6 features such as rest arguments.

There are a few reasons why these differences exist. First and foremost, this binding is a common source of error in JavaScript. It’s very easy to lose track of the this value inside of a function and can easily result in unintended consequences. Second, by limiting arrow functions to simply executing code with a single this value, JavaScript engines can more easily optimize these operations (as opposed to regular functions, which might be used as a constructor or otherwise modified).

Це більше про JavaScript, але не суть. Як на мене ще одне джерело геморою. І не потрібно в 95% випадках. І отаке:

var sum = (num1, num2) => num1 + num2;

Замість оцього:

var sum = function(num1, num2) {
    return num1 + num2;
};

триндець якийсь.

Visual Studio code не користувався, але виглядає як черговий Sublime text на JavaScript. Схожи на Brackets чи як його.

PS Atom а не Brackets.

26

Re: Хтось вже пробував TypeScript?

Invader написав:

Це більше про JavaScript, але не суть.

Так TypeScript всього-на-всього є тим провідником, який вже зараз дозволяє використовувати заплановані можливості в ES6 та ES7 JavaScript. Само собою тут ні про що інше і не йдеться окрім JavaScript.

Invader написав:

І не потрібно в 95% випадках. І отаке:

var sum = (num1, num2) => num1 + num2;

Замість оцього:

var sum = function(num1, num2) {
    return num1 + num2;
};

триндець якийсь.

Ні, таке це зручна річ, особливо для малих функцій-колбеків:

// Запис
value => value

// Рівнозначний до запису
function(value){return value}

Такі невеличкі колбеки зустрічаються частіше, ніж у 5%.
Про які проблеми із цим синтаксисом ви говорите? Наведіть приклади.

Invader написав:

Visual Studio code не користувався, але виглядає як черговий Sublime text на JavaScript. Схожи на Brackets чи як його.

Так, очевидно що в дуже багатьох моментах цей редактор нагадує Sublime Text, але він мені таки більше чомусь подобається...

27

Re: Хтось вже пробував TypeScript?

Тим хто використовує веб-сервер Node.js Express, прямо у VS Code можна навіть налагоджувати код та отримувати підказки TypeScript.

Заліковно! =)

28

Re: Хтось вже пробував TypeScript?

Ось чому необхідний TypeScript, особливо у великих проектах. Наведені там приклад - реальна жесть, куди там нестрогості типів в PHP, в порівнянні з отакою поведінкою в JavaScript...

Подякували: leofun011

29

Re: Хтось вже пробував TypeScript?

Хороша публікація Understanding ES5, ES2015 and TypeScript

30

Re: Хтось вже пробував TypeScript?

Вже почав на повну використовувати TypeScript, поки що дуже подобається. Оголошення типів для нього - це як документування, яке раніше робилось в коментарях. З TypeScript це документування стало набагато розвинутішим та зручнішим.

Один раз оголосив типи "і забув", а редактор досить добре розуміє ці оголошення та зв’язки між ними, тому він підказує що не так.

31 Востаннє редагувалося ktretyak (20.07.2016 17:37:23)

Re: Хтось вже пробував TypeScript?

TypeScript не просто документує типи змінних, параметрів, щоб потім різні редактори робили підказки про помилки ще при написанні коду, а не менш важливо що є ще підказки при транспіляції.

Виходить що оголошення типів - це своєрідне написання повноцінних статичних тестів. Тобто код написаний на TypeScript потребує хіба що ще runtime тестів, якщо потрібно писати код повністю покритий тестами. Заліковно! =)