Re: Вивід і ввід через файли!

sardar2222 написав:

Дякую всім!!!Справа була в тому, що програма видавала помилку але створювала в папці з проектом файл output.txt. Файл input.txt не було і я вирішив створити його і в ніс в нього дані тобто 25 чисел підряд, після цього запустив програму виконав її і як виявилось в файлі output.txt правильна відповідь. І ще питання як мені вводити в бінарний файл дані і коли я дивлюсь в бінарний файл то там невідомі знаки тобто неможливо впевнетися чи правильно в бінарному

Бінарники відкриваються програмою у якій вони були створені.

22

Re: Вивід і ввід через файли!

sardar2222 написав:

Дякую всім!!!Справа була в тому, що програма видавала помилку але створювала в папці з проектом файл output.txt. Файл input.txt не було і я вирішив створити його і в ніс в нього дані тобто 25 чисел підряд, після цього запустив програму виконав її і як виявилось в файлі output.txt правильна відповідь. І ще питання як мені вводити в бінарний файл дані і коли я дивлюсь в бінарний файл то там невідомі знаки тобто неможливо впевнетися чи правильно в бінарному

Добре, що розібралися.
Вводити у бінарник можна вручну або написати іншу програмку (навіть емпіричний скрипт на Пітоні підійде), яка здійснюватиме запис.

23

Re: Вивід і ввід через файли!

Добрий день всім!!Не побачив до цього завдання замітку!!!
Ось:
Для варіанту, який використовує бінарні файли, необхідно написати дві допоміжні програми:
допоміжну програму яка формує бінарний файл із вхідними даними;
допоміжну програму яка читає вихідний бінарний файл і виводить на екран монітори вихідні дані.
Це потрібний якийсь ще додатковий код?Чи це не потрібно?

24

Re: Вивід і ввід через файли!

sardar2222 написав:

Добрий день всім!!Не побачив до цього завдання замітку!!!
Ось:
Для варіанту, який використовує бінарні файли, необхідно написати дві допоміжні програми:
допоміжну програму яка формує бінарний файл із вхідними даними;
допоміжну програму яка читає вихідний бінарний файл і виводить на екран монітори вихідні дані.
Це потрібний якийсь ще додатковий код?Чи це не потрібно?

Здається, відповідь лежить на поверхні самого питання.
У вас є файл input.bin, який треба сформувати, щоб основна ваша програма його читала. Певне, за умовою дані у ньому - не просто текст, тож потрібна окрема програма-генератор.
Аналогічно у випадку зчитування із файлу output.bin.

25

Re: Вивід і ввід через файли!

Обробка текстових рядків.Робота з файлами.
Що можна змінити в цьому коді щоб вона виконувала такі умови:Виводила на екран текстовий файл,що містить лише послідовність символів,і переводила в цих рядках символи в їх числове представлення,підраховуючи їх суму.
Безмежно буду вдячний  за любу допомогу чи пораду!)

#include <stdio.h>
#include <string>
void main(void) {
    FILE *fp;
    int c, k;
    fp = open ("adres", r+);
    while (c = getc(fp) != EOF)
        if (isalpha(c))
            k++,
    c = read();
    putc(c, k, stdout);
    fcloose(fp);
}

26

Re: Вивід і ввід через файли!

maksymlys написав:

Обробка текстових рядків.Робота з файлами.
Що можна змінити в цьому коді щоб вона виконувала такі умови:Виводила на екран текстовий файл,що містить лише послідовність символів,і переводила в цих рядках символи в їх числове представлення,підраховуючи їх суму.
Безмежно буду вдячний  за любу допомогу чи пораду!)

#include <stdio.h>
#include <string>
void main(void) {
    FILE *fp;
    int c, k;
    fp = open ("adres", r+);
    while (c = getc(fp) != EOF)
        if (isalpha(c))
            k++,
    c = read();
    putc(c, k, stdout);
    fcloose(fp);
}

maksymlys, створіть окрему тему для вашої проблеми. І бажано перечитати Правила .

27 Востаннє редагувалося miroslav.chandler (01.02.2013 00:12:54)

Re: Вивід і ввід через файли!

Прихований текст

мені одному здається, шо автор кричить в монітор? :D

28

Re: Вивід і ввід через файли!

miroslav.chandler написав:
Прихований текст

мені одному здається, шо автор кричить в монітор? :D

Хіба що як "крик душі". :)
А "крик-у-собі" був би за горстинки емоцій.