21

Re: Апгрейд Wi-Fi роутера HG532e від укртелекому до HG532s

Не знаю про DNS, але коли користувався укртелекомом (DSL) то там якраз було без PPPoE, просто DHCP.

22

Re: Апгрейд Wi-Fi роутера HG532e від укртелекому до HG532s

Girator написав:

Не знаю про DNS, але коли користувався укртелекомом (DSL) то там якраз було без PPPoE, просто DHCP.

Вибачаюсь, переплутав, я мав на увазі DSL.

23

Re: Апгрейд Wi-Fi роутера HG532e від укртелекому до HG532s

Girator написав:

Не знаю про DNS, але коли користувався укртелекомом (DSL) то там якраз було без PPPoE, просто DHCP.

Вибачаюсь, переплутав, я мав на увазі DSL.
Хіба прозорий міст не видає свого IP?

24

Re: Апгрейд Wi-Fi роутера HG532e від укртелекому до HG532s

Видає, але

Girator написав:

інтернет лиш через PPPoE, без з'єднання буде лише "локалка" до найближчого маршрутизатора.

25

Re: Апгрейд Wi-Fi роутера HG532e від укртелекому до HG532s

Girator написав:

Видає, але

Girator написав:

інтернет лиш через PPPoE, без з'єднання буде лише "локалка" до найближчого маршрутизатора.

А не можна замінити на штекер провода, щоб пішло з'єднання ADSL?

26 Востаннє редагувалося Олежик (21.04.2018 10:56:34)

Re: Апгрейд Wi-Fi роутера HG532e від укртелекому до HG532s

Girator написав:

Видає, але

Girator написав:

інтернет лиш через PPPoE, без з'єднання буде лише "локалка" до найближчого маршрутизатора.

Ще цікаво, чому просто не пустити все через маршрутизатор та, щоб роутер роздав вайфай?
Чи принципово, щоб все було через роутер?

27

Re: Апгрейд Wi-Fi роутера HG532e від укртелекому до HG532s

є модем від укртелекому HG532s інтернет підключений до пк через 3g модем крікет а 600 від інтертелекому
як налаштувати роздачу вай фай  через  HG532s будьласка покроково

28

Re: Апгрейд Wi-Fi роутера HG532e від укртелекому до HG532s

Як прошити цей модем,є якась інструкція?

29

Re: Апгрейд Wi-Fi роутера HG532e від укртелекому до HG532s

Вітаю всіх. Прошив і свій мопед HG532e тільки після прошивки не заходить за адресою 192.168.1.1, немає доступа, чи тому подібне. Хоча до мережі з налаштуванням мережевої карти «отримувати ір автоматично» законектилось звісно «без доступа до інтернета». Що зробити, щоб зайти в налаштування? Світиться індикатор живлення, блимають індикатор до якого порта підключений мережевий провід і індикатор вай-фая, навіть мережу якусь вай-фай показує 3С1В3 але вона під паролем. Я вже другий раз його прошиваю, щоправда, після цих прошивок шию програматором дамп з іншого модема (випаюючи еепром мікросхему), бо цьому нічого не можу зробити. Можливо в нього інша адреса для входу в налаштування?

30

Re: Апгрейд Wi-Fi роутера HG532e від укртелекому до HG532s

ANDRUHA 22 написав:

Як прошити цей модем,є якась інструкція?

на ASUS RT-14?

31

Re: Апгрейд Wi-Fi роутера HG532e від укртелекому до HG532s

Підключився я до роутера, можливу комусь допоможе. До цього ніяк не підключалось, писало немає доступу до 192.168.1.1, пінг теж не проходив. А ле бачило якусь вай-фай мережу під назвою 3С1В3 з невідомим паролем, при підключенні я написнув кнопку WPS та, що на модемі, з'явилось якесь повідомлення, про отримання даних від роутера, і на мій подив з'єдналось все. А після з'єднання, все запрацювало, і доступ по 192.168.1.1 з'явився і по кабелю почало заходити і по вайфаю.

Тепер мене цікавить, можливо відновити серійний номер і МАС-адрес рідний, бо коли я після першої прошивки не зміг зайти, я злив дамп програматором з іншого модема і залив в цей, тепер в мене два модема з одинаковими серійними номерами і МАС-адресами.

А ще питання про WAN порт, маю на увазі, щоб підключатись до кабельного провайдера (по кабелю RJ45), таке можливо чи ні?

32

Re: Апгрейд Wi-Fi роутера HG532e від укртелекому до HG532s

хочу змінити укртелеком на шторм але ж звісно було б добре скористатись старим роутером від укртелекому. Поки що тількі шукаю інфу як це зробити, але так розумію що все таки можливо?
бачу сюди давно ніхто не заходив, але сподіваюсь хтось таки допоможе.
Тож що все ж таки треба зробити щоб роутер перепрограмувати? Налаштувати на режим моста?

33

Re: Апгрейд Wi-Fi роутера HG532e від укртелекому до HG532s

Girator
Всім доброго дня. А можна детальніше описати що і куди потрібно припаяти на платі модема HUAWEI HG532e, щоб мати потім можливість прошити його прошивкою від HG532s? якщо можливо ,то фото, посилання в першому пості не активні.

34

Re: Апгрейд Wi-Fi роутера HG532e від укртелекому до HG532s

stalkerX написав:

Girator
Всім доброго дня. А можна детальніше описати що і куди потрібно припаяти на платі модема HUAWEI HG532e, щоб мати потім можливість прошити його прошивкою від HG532s? якщо можливо ,то фото, посилання в першому пості не активні.

https://replace.org.ua/uploads/images/10341/dd00f67abaf94c9be27fd93dedc3ac0e.jpg
https://replace.org.ua/uploads/images/10341/3befdfc4dc74d0deaaf15bf9b4fe255f.jpg

35

Re: Апгрейд Wi-Fi роутера HG532e від укртелекому до HG532s

adsls написав:

Доброго дня, маю саме цей модем hg532e.Чи можливо перепрограмувати один з портів LAN в WAN щоб підключити інший модем від другого оператора і роздавати WI-FI ?

HG532eV100R001C02B017_upgrade_main.zip ( 3.54 МБ )
4pda - китайська прошивка де LAN1 працює як WAN порт