101 Востаннє редагувалося Invader (04.01.2014 23:29:27)

Re: Чим вісімка (8) краща за сімку (7) і чи краща?

Прихований текст

У мене кращого пояснення немає. Я думаю що це якось пов’язано з усілякими маркетинговими штучками. Або хтось випадково не те значення надав якійсь змінній.

102

Re: Чим вісімка (8) краща за сімку (7) і чи краща?

Да нічим, вона ж взагалі для планшетів + деякі програми/ігри на ній не йдуть.

103

Re: Чим вісімка (8) краща за сімку (7) і чи краща?

Прихований текст

Да нічим, вона ж взагалі для планшетів

Ні.

104

Re: Чим вісімка (8) краща за сімку (7) і чи краща?

Invader написав:
Прихований текст

Да нічим, вона ж взагалі для планшетів

Ні.

ну на компутір її ставити сенсу я не бачу.

105

Re: Чим вісімка (8) краща за сімку (7) і чи краща?

У... знову холівар, знову лише про інтерфейс. Хоча читав лише перші дві сторінки, можливо далі вже адекватніше пояснювали.

Взагалі-то Вісімка -- це крок вперед. Неквапливий, досить самовпевнений і трохи незграбний. Додали декільки корисних "фіч" в налаштуванні ОС. Наприклад, для ноутбуків вимикається тачскрін при під'єднані миші. На 7 таке досягається лише сторонім софтом, котрий "несподіванно" їсть ресурси системи. Не 10%, та всеж при критичних навантаженнях "стандартні віндові" драйвера показують себе набагато краще, ніж більш функціональні від виробників заліза. Вдосконалили багато стандартних інструментів. Та всеж вісімка позицювалась як "спільна" ОС для планшетів та ПК і саме це намагалися впровадити. Не взлетіло, бо більшість користувачів повноційних комп'ютерів дуже негативно зприйняли новедення. "Хоче мо щоб було краще, але так само як в попередніх версіях". За часом, можливо, коли різниця в можливостях десктопних та портативних пристроях буде не така сутєва, люди таки почнуть шукати "єдиний варіант".

106

Re: Чим вісімка (8) краща за сімку (7) і чи краща?

Wolf.dp
Не треба вважати, що користувачі зовсім дурні, й нічого не розуміють у інтерфейсах. Тими планшетними програмами на десктопі тупо незручно користуватися. Та й узагалі, інтерфейс, яким однаково зручно було б користуватися і на десктопі, і на планшеті - то ідилія. Інтерфейс має адаптуватися під ті пристрої вводу, якими на даний момент користується юзер. Судячи з останнього апдейту 8.1, в Майкрософті починають потроху це розуміти.
Що стосується технічної сторони, то порівняно із сімкою, великих покращень майже немає. Власне мені, окрім нового дірект іксу, нічого в голову не приходить.

107

Re: Чим вісімка (8) краща за сімку (7) і чи краща?

Що стосується технічної сторони, то порівняно із сімкою, великих покращень майже немає. Власне мені, окрім нового дірект іксу, нічого в голову не приходить.

Я далеко не прихильник вінди, але забувати про багатоплатформові WinJS застосунки не варто.

108

Re: Чим вісімка (8) краща за сімку (7) і чи краща?

Wolf.dp написав:

Наприклад, для ноутбуків вимикається тачскрін при під'єднані миші. На 7 таке досягається лише сторонім софтом, котрий "несподіванно" їсть ресурси системи.

Та невже?
http://s03.сайт-злодій/i176/1109/a1/3c5ea874279a.jpg

109

Re: Чим вісімка (8) краща за сімку (7) і чи краща?

А може це драйвер?

Подякували: koala, Torbins2

110

Re: Чим вісімка (8) краща за сімку (7) і чи краща?

у мене на ноутбуці 7, а на смартфоні 8. Спочатку було зручніше на 7, а зараз і там і там просто. Це справа звички і особистих переваг

111

Re: Чим вісімка (8) краща за сімку (7) і чи краща?

Marina1 написав:

у мене на ноутбуці 7, а на смартфоні 8. Спочатку було зручніше на 7, а зараз і там і там просто. Це справа звички і особистих переваг

facepalm, ну ладно Microsoft намагаєсі скрестити бобра з ослом, але Вам-то як вдалось порівнювати Windows 7 та Windows Phone 8, це ж абсолютно різні продукти!

Подякували: Replace, FakiNyan, Felis silvestris catus3