21

Re: Відкладання на потім, недостатня мотивація

При нагоді треба буде глянути.

Стосовно "в попу мотивацію"... сумніваюсь що таким важливим фактором можна нехтувати, хоча він і не є єдиним фактором. Мені дуже сильно допомогло уникнення емоційних переживань, які можуть затягувати, причому не залежно: з хорошою чи поганою мотивацією.

Наприклад, я майже перестав ходити на ДОУ, файсбук, ріплейс, де міг втягуватись в якусь дискусію. І оскільки у мене, скажімо так, неспокійна вдача, то мене легко може затягувати... думаю тут саме доречно вживати термін "мотивація", ну або ж "азарт", "спортивний інтерес" і т.д.

Я собі це уявляю у вигляді так званих психологічних ям. Тобто чим більша емоція була, тим більшу яму вона робить на психологічній площині. Ну а коли багато таких ям, то людині важко проходити їх, хоча вона й поставила мету "йти в перед". З часом ці ями задуваються... як на піщаному грунті.

Стосовно дисципліни, то очевидно що це один із "китів", де живуть люди без проблеми "відкладання на потім". Без дисципліни я б не зміг не ходити по різним соцмережам...

Подякували: 0xDADA11C7, P.Y., Kasper3

22

Re: Відкладання на потім, недостатня мотивація

суть тої дисципліни не є дисципліна, а "виробити звичку",  я от після того задумався чого пишуть в вакансії "люди сидячі довго за компютером", бо деякі не витримають сидіти за ним 8 годин для роботи. А треба виробити звичку а не дисципліну працювати за ним

23

Re: Відкладання на потім, недостатня мотивація

Здається, не вистачає якогось чарівного пенделя або ще чого. Здавалось би все добре: є непогана робота, сім'я, можливість спробувати "елітних" напоїв та їжі, та якось воно все одно тисне. Постійно задумуюсь над тим, що працюю недостатньо, що все ж лінуюся, що можу догратися до того, що в один прекрасний момент мене позбавлять чергової дози зелених. Не можу зробити нормальних заощаджень, щоб можна було просидіти цілий рік без роботи. Відповідальність за те да се. Все виснажує потроху. Може Я себе заганяю, але чогось таки не вистачає, немає твердої впевненості в завтрашньому дні (не конкретно завтра, а взагалі). Все частіше заглядаю на сайт "ebanoe.it" і знаходжу там образи себе і компанії. Лінуюся ходити в безкоштовний спортзал. Залишив кілька недописаних казочок і програм. Коротше кажучи, список "вад" можна продовжувати. Але що з цим всим робити?

24 Востаннє редагувалося ktretyak (27.12.2016 22:51:13)

Re: Відкладання на потім, недостатня мотивація

Все частіше заглядаю на сайт "ebanoe.it"

О ні! Тільки не це! =)... хоча й розумію людей, хто туди ходить... як психолог-любитель.

У вашому переліку "все у мене начебто непогано", відсутня власна справа чи хоббі, яке не набридає майже ніколи (ходіння по соцмережам сюди не враховуються). Ну або взагалі - будь-яке захоплення, причому постійне, а не пару разів на місяць (типу рибалки).

Періодично ми знаємо як нашому тілу догодити, але ми так влаштовані, що нам дуже важко жити без захоплень, азарту і т.п.

[...Тут мене понесло у філософські роздуми, але бачу що треба трохи скоротити текст]

25

Re: Відкладання на потім, недостатня мотивація

Постійне захоплення, хобі? Навіть не знаю. Мені важко довго займатися одним і тим самим. Проекти ж айтішники теж міняють, бо набридають. Єдине, що Я можу робити майже щовечора - переглядати з дружиною якийсь серіал (які теж набридають і шукаємо якийсь інший), інколи під пиво або вино. Хоча, може мені треба не чарівний пендаль, а навпаки - відпочинок. Поїхати на якісь гаваї на півроку і не думати про гроші :)

26

Re: Відкладання на потім, недостатня мотивація

Мені здається та проблема є в кожному, раніше думав чи це я один такий лінивий, виявилось - ні. Але люди ж якось справляються з усім цим. Важкувато звичайно..от і сам думаю відпочинок напевно потрібен - це завжди дуже важливо, а ми забуваємо. І стосовно грошей - це теж дуже гарна мотивація, хто б там що не казав. Ми живемо у матеріальному світі і гроші тут багато значать. :)

27

Re: Відкладання на потім, недостатня мотивація

Дізнався від вас про ebanoe.it , стільки трешу про укр іт в цілому ще ніде не читав :)
Особливо якщо іт для тебе хоббі, то може повністю відбити бажання рухатися в цей бік далі.

28

Re: Відкладання на потім, недостатня мотивація

VTrim написав:

Дізнався від вас про ebanoe.it , стільки трешу про укр іт в цілому ще ніде не читав :)
Особливо якщо іт для тебе хоббі, то може повністю відбити бажання рухатися в цей бік далі.

А куди ж тоді взагалі рухатись? Тут і умови праці в нормальних компаніях класні та і гроші гарні заробляєш. Хто в Україні нормально заробляє, будучи звичайним виконавцем? Прибрати бізнесменів і моряків - все звичайні люди із зарплатнею, якої ледь вистачає.

29

Re: Відкладання на потім, недостатня мотивація

Давно заздрю людям, які знають, нащо їм стільки грошей...

30

Re: Відкладання на потім, недостатня мотивація

rainboww1988 написав:
VTrim написав:

Дізнався від вас про ebanoe.it , стільки трешу про укр іт в цілому ще ніде не читав :)
Особливо якщо іт для тебе хоббі, то може повністю відбити бажання рухатися в цей бік далі.

А куди ж тоді взагалі рухатись? Тут і умови праці в нормальних компаніях класні та і гроші гарні заробляєш. Хто в Україні нормально заробляє, будучи звичайним виконавцем? Прибрати бізнесменів і моряків - все звичайні люди із зарплатнею, якої ледь вистачає.

Я не експерт, але чи заробляє так багато той програміст, який працює у простій (відносно) конторі, де зп в гривниках і замовлення з України, а не закордонні.

31

Re: Відкладання на потім, недостатня мотивація

Замовлення з України, таке існує?

32

Re: Відкладання на потім, недостатня мотивація

Якщо брати вебдев, то хіба ні?

33

Re: Відкладання на потім, недостатня мотивація

Vo_Vik написав:

Замовлення з України, таке існує?

я працював більше року на мініатюрній компанії математичний центр, замовниками якої були УкрЗалізниця та УкрТрансГаз. Нікому не пораджу. Під час фінансової кризи платили в чотири рази менше, ніж домовлялися, за старим курсом долара.

34

Re: Відкладання на потім, недостатня мотивація

Patlatus написав:
Vo_Vik написав:

Замовлення з України, таке існує?

я працював більше року на мініатюрній компанії математичний центр, замовниками якої були УкрЗалізниця та УкрТрансГаз. Нікому не пораджу. Під час фінансової кризи платили в чотири рази менше, ніж домовлялися, за старим курсом долара.

Ну а я про що)