41

Re: Як пропатчити прогу?

Djalin написав:
FakiNyan написав:

красти - це коли ви забираєте оригінал чогось, тобто спочатку воно було в одних людей, а потім у вас
а я в них нічого не краду, я копіюю, всі права на прогу залишаються в них, і я не зможу продавати її, чи видавати за свою


а все ж от написали ви проект а замовник каже - нє я нічого не заплачу - всі права лишаються у вам а я буду користуватись безкоштовно - як назвати таке?

я йому просто не скину код і прогу, поки він не заплатить

42

Re: Як пропатчити прогу?

Djalin написав:
leofun01 написав:
Lordie написав:

Ломати - злочин. Крапка.
Коли теза має сенс - не має жодної потреби писати стільки невнятного тексту. Чудасія...

Слово "ломати" можна використовувати у відношенні фізичних об'єктів. Воно беззмістовне відносно програмного коду, файлів і будь-якої інформації.
Поняття "злочин" основане на понятті "зло", яке є абсолютно суб'єктивним. В природі не існує зла і не існує злочину, люди придумали їх для себе, щоб абстрактно описати ставлення осіб до певних дій.


ви помиляєтесь

Зло́чин — злодіяння, злий вчинок з точки зору тієї чи іншої системи цінностей, людини, групи людей, чи людства в цілому. Людину, яка чинить злочин, називають «злочинець».

Злочином є передбачене Кримінальним кодексом України суспільно небезпечне винне діяння (дія або бездіяльність), вчинене суб'єктом злочину.

У законодавстві України злочин (кримінальне правопорушення) — передбачене кримінальним законом суспільно-небезпечне винне діяння (дія чи бездіяльність), вчинене суб'єктом злочину (ч. 1 ст. 11 Кримінального кодексу України).

у даному випадку ми маємо

Стаття 361. Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку

я не ламаю нічиї комп'ютери

Подякували: leofun011

43

Re: Як пропатчити прогу?

Djalin написав:

ви помиляєтесь

Зло́чин — злодіяння, злий вчинок з точки зору тієї чи іншої системи цінностей, людини, групи людей, чи людства в цілому. Людину, яка чинить злочин, називають «злочинець».

В тому то й справа, що це з точки зору когось.

Djalin написав:

у даному випадку ми маємо

Стаття 361. Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку

В даному випадку будь-які дії користувача на його власних пристроях без використання пристроїв інших користувачів не підпадають під цю статтю.
Дії користувача в даному випадку - санкціоновані (за визначенням).

44 Востаннє редагувалося reverse2500 (04.06.2016 22:21:21)

Re: Як пропатчити прогу?

Стаття 361. Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку

якщо я скачав програму, на свій комп і ломаю її, і не маю претензії в втручання власного Пк, то які претензії можуть бути до цієї статті, я шо ломаю і комусь це заважає ?Мені  НІ, це як говорив, прокурор, була б людина, а статья знайдеться

Подякували: leofun011

45

Re: Як пропатчити прогу?

leofun01 написав:
Djalin написав:

ви помиляєтесь

Зло́чин — злодіяння, злий вчинок з точки зору тієї чи іншої системи цінностей, людини, групи людей, чи людства в цілому. Людину, яка чинить злочин, називають «злочинець».

В тому то й справа, що це з точки зору когось.

Djalin написав:

у даному випадку ми маємо

Стаття 361. Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку

В даному випадку будь-які дії користувача на його власних пристроях без використання пристроїв інших користувачів не підпадають під цю статтю.
Дії користувача в даному випадку - санкціоновані (за визначенням).

Є конкретна угода (ліцензійна угода вищевказаного ПЗ), є згода з усіма умовами цієї угоди, є порушення умов цієї угоди. Юридично це злочин - без "точок зору" та абстракцій.
А ще... Топікстартер поки що живе у соціумі, тому має рахуватись з "точкою зору когось", особливо якщо бажає при цьому користуватись плодами чужої праці.

Подякували: leofun01, raxp2

46

Re: Як пропатчити прогу?

reverse2500 написав:

Стаття 361. Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку

якщо я скачав програму, на свій комп і ломаю її, і не маю претензії в втручання власного Пк, то які претензії можуть бути до цієї статті, я шо ломаю і комусь це заважає ? НІ, це к говрив, прокурор, булаб людина, а статья знайдеться

У більшості випадків при її встановленні ви підписались не проводити жодних спроб реверс-інжинірингу тощо - ви самому собі брешете?

47

Re: Як пропатчити прогу?

Малюйте в пеінті.

Подякували: Djalin1

48

Re: Як пропатчити прогу?

Lordie написав:
reverse2500 написав:

якщо я скачав програму, на свій комп і ломаю її, і не маю претензії в втручання власного Пк, то які претензії можуть бути до цієї статті, я шо ломаю і комусь це заважає ? НІ, це к говрив, прокурор, булаб людина, а статья знайдеться

У більшості випадків при її встановленні ви підписались не проводити жодних спроб реверс-інжинірингу тощо - ви самому собі брешете?

А якщо я спочатку провів реверс-інжиніринг так, щоб угоди не було, то її не довелось приймати.

49

Re: Як пропатчити прогу?

leofun01 написав:
Lordie написав:
reverse2500 написав:

якщо я скачав програму, на свій комп і ломаю її, і не маю претензії в втручання власного Пк, то які претензії можуть бути до цієї статті, я шо ломаю і комусь це заважає ? НІ, це к говрив, прокурор, булаб людина, а статья знайдеться

У більшості випадків при її встановленні ви підписались не проводити жодних спроб реверс-інжинірингу тощо - ви самому собі брешете?

А якщо я спочатку провів реверс-інжиніринг так, щоб угоди не було, то її не довелось приймати.

Читаємо:

If your access to the code or computer system you are studying is conditioned upon agreeing to any contractual terms (e.g. End User License Agreements (EULA), terms of service notices (TOS), terms of use notices (TOU), a non-disclosure agreement (NDA), developers agreement or API agreement), you are at greater legal risk if your research activities do not comply with their stated terms and conditions. You should talk to a lawyer before agreeing to any terms and before studying any software distributed with such terms and conditions, even if you have come into possession of that code without agreeing to anything.

Джерело

50 Востаннє редагувалося FakiNyan (04.06.2016 22:57:41)

Re: Як пропатчити прогу?

коротше - все заборонено, але якщо ніхто не дізнається, то можна

Подякували: leofun011

51

Re: Як пропатчити прогу?

FakiNyan написав:

коротше - все заборонено, але якщо ніхто не дізнається, то можна

Лише у вашій уяві.

52

Re: Як пропатчити прогу?

в реальності це все так

Подякували: leofun011

53

Re: Як пропатчити прогу?

FakiNyan написав:

в реальності це все так

Лайнова ж у вас реальність

54

Re: Як пропатчити прогу?

реальність одна на всіх, і так, вона гівняна

Подякували: leofun011

55

Re: Як пропатчити прогу?

FakiNyan написав:

реальність одна на всіх, і так, вона гівняна

Ви за себе ліпше розписуйтесь, "одна на всіх" - це трохи поза вашою компетенцією

56

Re: Як пропатчити прогу?

я лише кажу те, що бачу

57

Re: Як пропатчити прогу?

FakiNyan написав:

я лише кажу те, що бачу

Фігасобі у вас зір - бачите всю реальність... з власної-то дзвіниці, "а я отут галочку поставлю, а за 5 хвилин збрешу собі що все окей"... правда, здається, за визначенням це ближче до шизофренії, аніж реальності

58

Re: Як пропатчити прогу?

ви можете заперечити слова

коротше - все заборонено, але якщо ніхто не дізнається, то можна

?

59

Re: Як пропатчити прогу?

FakiNyan написав:

ви можете заперечити слова

коротше - все заборонено, але якщо ніхто не дізнається, то можна

?

Елементарно. Теза "все заборонено" - ваша вигадка, тому тут і аргументації не потрібно (оскільки її немає у самій тезі)... власне, тоді й заперечення уточнення з тези, яка не має під собою жодних підстав, теж можна й не аргументовувати, але так вже тому й бути:

Стаття 23. Кожна людина має право на вільний розвиток своєї особистості, якщо при цьому не порушуються права і свободи інших людей, та має обов'язки перед суспільством, в якому забезпечується вільний і всебічний розвиток її особистості.

(Конституція України)

Якщо ви вважаєте що порушувати права і свободи інших людей "якщо ніхто не дізнається, то можна" - знайдіть собі країну, у якій це норма. Власне, поїзди у північному напрямку ходять щоденно...

60

Re: Як пропатчити прогу?

*FACEPALM*

Подякували: leofun011