21 Востаннє редагувалося P.Y. (07.08.2016 09:51:03)

Re: Шлях на всеохоплююче дно

Тому що стимулом є не сам результат, а його очікування — на початку діяльності перебільшене й нафантазоване, а коли роботу майже зроблено, результат здається не таким вже й значним, і незрозуміло, що з ним робити потім. Принаймні, у мене так.

Подякували: 221VOLT1

22

Re: Шлях на всеохоплююче дно

FakiNyan написав:
221VOLT написав:
FakiNyan написав:

та тут така фігня, що у будь-кого будь-що може палучітісь, якщо руки є, в буквальному розумінні, та немає пошкоджень мозку. Але для цього потрібно ЗАЙМАТИСЬ цім, а мені ліньки, і натхнення ніякого нема. Бува заставляв себе щось малювати, але це схоже на насильство над собою.

скільки вам потрібно $ , щоб це мотивувало вас розвиватись самому + працювати в команді над певним проектом?

гроші не головне, я ж за 3 дні вивчив японську абетку і 100 кандзі (витрачаючи на це весь вільний час та забувши про ігри та мастурбацію) не тому що мені за це хтось обіцяв заплатити

добре, наскільки цікавий повинен бути проект (ідея, інструменти, реалізація, розробники etc?) вкупі з фінансовим зацікавленням та з якими перспективами (само)розвитку,
щоб ви не тільки приєдналися до команди розробки, але й інших надихнули своїм прикладом?))

Подякували: leofun011

23

Re: Шлях на всеохоплююче дно

221VOLT написав:
FakiNyan написав:
221VOLT написав:

скільки вам потрібно $ , щоб це мотивувало вас розвиватись самому + працювати в команді над певним проектом?

гроші не головне, я ж за 3 дні вивчив японську абетку і 100 кандзі (витрачаючи на це весь вільний час та забувши про ігри та мастурбацію) не тому що мені за це хтось обіцяв заплатити

добре, наскільки цікавий повинен бути проект (ідея, інструменти, реалізація, розробники etc?) вкупі з фінансовим зацікавленням та з якими перспективами (само)розвитку,
щоб ви не тільки приєдналися до команди розробки, але й інших надихнули своїм прикладом?))

на 100%

24

Re: Шлях на всеохоплююче дно

- "Прогрес двигун лєні, чим більше з'являється пристроїв, тим менше хочеться щось своє робити." (звідси)

Подякували: FakiNyan1

25

Re: Шлях на всеохоплююче дно

FakiNyan написав:
221VOLT написав:
FakiNyan написав:

гроші не головне, я ж за 3 дні вивчив японську абетку і 100 кандзі (витрачаючи на це весь вільний час та забувши про ігри та мастурбацію) не тому що мені за це хтось обіцяв заплатити

добре, наскільки цікавий повинен бути проект (ідея, інструменти, реалізація, розробники etc?) вкупі з фінансовим зацікавленням та з якими перспективами (само)розвитку,
щоб ви не тільки приєдналися до команди розробки, але й інших надихнули своїм прикладом?))

на 100%

моїх 100% !== 100% ваших
я про це запитую :)

26

Re: Шлях на всеохоплююче дно

тільки шо думав над однією фігнею, там, наче, все дуже просто, базові математичні операції, і от я з цим не розібрався 8)  :[

27

Re: Шлях на всеохоплююче дно

Ну як ви, пробили наступне дно?

28

Re: Шлях на всеохоплююче дно

наче ні

29

Re: Шлях на всеохоплююче дно

FakiNyan написав:

тільки шо думав над однією фігнею, там, наче, все дуже просто, базові математичні операції, і от я з цим не розібрався 8)  :[

Що саме незрозуміло?

30

Re: Шлях на всеохоплююче дно

Chemist-i написав:
FakiNyan написав:

тільки шо думав над однією фігнею, там, наче, все дуже просто, базові математичні операції, і от я з цим не розібрався 8)  :[

Що саме незрозуміло?

а чо ви питаєте?

31

Re: Шлях на всеохоплююче дно

гаразд-гаразд.
Тут ще така біда, шо я писав це декілька днів тому, і все було зрозуміло. Може це через те, що зараз ранок, але я шось не наздоганяю того.

От в мене є доріжка і текстурка, котра лежить на цій доріжці. І якщо змінювати uv.y доріжки, то ця текстурка типу зміщується, і схоже, що це ми кудись йдемо.
Так от, коли uv.y змінюється від 0 до 1 - то це повне коло. Тобто верхній край текстурки стає знизу.
І от в мене є сама доріжка, висота котрої десь 600, і мені треба спавнити там об'єкти, і рухати їх зі швидкістю руху текстурки.
Але я тут ще зтиснув цю текстурку в 8 разів повертикалі, щоб вона виглядала меншою, тому зараз мені треба змінити uv.y з 0 до 8, щоб верх текстури зрушився до низу.

Ну і от в мене тут така фігня, що я беру висоту доріжки (600) і ділю на 8.
І ось так я рухаю текстурку

rect.position += speed * Time.deltaTime;
         ground.uvRect = rect;

speed = швидкість доріжки, Vector2, ну, це пара зі значень x та y, якщо y змінювати, то текстурка рухається по вертикалі, а якщо x, то по горизонталі
rect = це допоміжна змінна, бо до ground.uvRect не можна додавати значеня ось таким чином +=

А ось, як я рухаю об'єкти на цій доріжці

pos -= (Vector3)(GroundController.Instance.speedOfGround*speed*Time.deltaTime);
        trans.localPosition = pos;

speed - це швидкістю руху об'єкта на доріжці, якщо воно 1, то об'єкт ніби стоїть на доріжці, а насправді він рухається зі швидкістю доріжки, тому й виглядає стоячим
speedOfGround - це яйце гигиги

 void CalculateSpeedOfGround()
    {
        speedOfGround.y = (height / ground.uvRect.height);
        speedOfGround.x = (width / ground.uvRect.width);
    }

height - висота доріжки, а ground.uvRect.height - зтиснення текстурки, тут воно має значення 8.

ну і я щось не наздоганяю, як воно робе

32

Re: Шлях на всеохоплююче дно

Ну ви так написали, що і я не "наздогнав". Спробуйте сформулювати кратко і лаконічно що Ви хочете отримати, а що отримуєте, а потім можна буде розібратись чому так виходить.

Подякували: leofun011

33

Re: Шлях на всеохоплююче дно

Chemist-i написав:

Ну ви так написали, що і я не "наздогнав". Спробуйте сформулювати кратко і лаконічно що Ви хочете отримати, а що отримуєте, а потім можна буде розібратись чому так виходить.

я отримую те, що й хочу отримати. Я ж кажу - що декілька днів тому все це розумів і написав код, котрий робе те, що мені треба. Але сьогодні не можу його зрозуміти.

34

Re: Шлях на всеохоплююче дно

FakiNyan написав:
Chemist-i написав:

Ну ви так написали, що і я не "наздогнав". Спробуйте сформулювати кратко і лаконічно що Ви хочете отримати, а що отримуєте, а потім можна буде розібратись чому так виходить.

я отримую те, що й хочу отримати. Я ж кажу - що декілька днів тому все це розумів і написав код, котрий робе те, що мені треба. Але сьогодні не можу його зрозуміти.

І що сі змінило, кількість психоактивних речовин в крові?

Подякували: leofun011

35

Re: Шлях на всеохоплююче дно

Chemist-i написав:
FakiNyan написав:
Chemist-i написав:

Ну ви так написали, що і я не "наздогнав". Спробуйте сформулювати кратко і лаконічно що Ви хочете отримати, а що отримуєте, а потім можна буде розібратись чому так виходить.

я отримую те, що й хочу отримати. Я ж кажу - що декілька днів тому все це розумів і написав код, котрий робе те, що мені треба. Але сьогодні не можу його зрозуміти.

І що сі змінило, кількість психоактивних речовин в крові?

що змінило?

36

Re: Шлях на всеохоплююче дно

VTrim написав:

Ну як ви, пробили наступне дно?

Прихований текст

люди говорять що такого треба виїхати в Росію, там таке практикують, особливо економісти :D

37

Re: Шлях на всеохоплююче дно

безісходності тема :D