41 Востаннє редагувалося P.Y. (19.09.2016 01:54:13)

Re: Як стати ментором?

Щастя тут узагалі ніяким боком не фігурує. Так, можна збити свої індикатори й ловити сигнали в зону задоволення, самотньо медитуючи в віддаленому ашані ашрамі. Маючи доволі асоціальні нахили, ймовірно, я б упорався, якби розумів, для чого це все. Поки що ж я не бачу способу досягнення своїх грандіозних цілей без взаємодії з ненависним соціумом.

Подякували: leofun011

42

Re: Як стати ментором?

Ну ви говорите про потребу бути ментором для когось. Якщо ви не задовольняєте певних потреб, то робите крок в бік нещасливого життя. Задоволення - це та цеглинка, з якої будується щастя.

Як на мене, попередня цитата не говорить буквально, що людина повинна десь забитись в печеру чи темний безлюдний ліс, щоб бути щасливою. Мабуть її можна трактувати як філософське (чи культурне) правило, завдяки якому людина швидше прийде до бажаного.

Мені дуже подобається культура, яка діє на github: ти відкрито публікуєш свій проект, описуєш його призначення, правила співпраці, певні правила форматування коду і т.д., і будь-хто, кому цей проект подобається, може приєднатись до нього.

В такому разі відправною точкою буде "реалізую свою задумку публічно, і не проти щоб до неї долучались інші люди". Там не має самоцілі зробити проект, щоб зібрати навколо нього людей...

Це як подорож автостопом...

43 Востаннє редагувалося P.Y. (19.09.2016 13:40:11)

Re: Як стати ментором?

Добре, а в чому різниця між відкритим проектом на github'і, на який ніхто не заходить, крім автора, та закритим проектом на локальному диску? ІМНО, крім технічних деталей — жодної.

44

Re: Як стати ментором?

Ще на тему відкритих проектів: http://nevkontakte.com/2012/The-four-fa … ource.html

45

Re: Як стати ментором?

P.Y. написав:

Добре, а в чому різниця між відкритим проектом на github'і, на який ніхто не заходить, крім автора, та закритим проектом на локальному диску? ІМНО, крім технічних деталей — жодної.

Ну так а хто каже, що якщо ви зробите відкритий проект, то обов'язково хтось його підтримає? Зрозуміло, що хтось у ньому має бути зацікавленим: наприклад, є відома проблема на Python, а ви її вирішуєте досить оригінально... чи написали плагін для цього, і написали про це рішення десь на людному форумі чи у блозі.