21

Re: Стрім українською

Таке відчуття, що тут ніхто навіть не знає про Pad0n'a )

Прихований текст

P.S. youtube.com/user/pad0n Він і стріми українською оганізовує і т.д.

22

Re: Стрім українською

Ostapchuk написав:

Таке відчуття, що тут ніхто навіть не знає про Pad0n'a )

Прихований текст

P.S. youtube.com/user/pad0n Він і стріми українською оганізовує і т.д.

Прихований текст

от якби він ще щось цікаве робив

23

Re: Стрім українською

Раз пішла така п'янка зайшла тема про використання ресурсів, ворожої нам країни, то і я хочу вставити свої п'ять копійок.

Мабуть 100% ІТ-шників читали раніше або періодично почитують habrahabr.ru. Можна цей ресурс вважати відокремленим від політики? - Однозначно ні, бо незважаючи на те, що третина їхніх відвідувачів - це користувачі з України, вони дозволили собі наплювати на їх і Крим показують у списку Московії.

Що після цього не користуватись їхнім ресурсом? Ні, не думаю що прямо зразу ми готові це зробити. Десятками, якщо не сотнями, років усе найкраще стягувалось в Московію, а якщо хтось хотів прославляти своє українське -> ворог народу -> розстріл або в Сибір будувати росіянську інфрастуктуру щоб у них була електроенергія, газ і т.д.

Я використовую habrahabr, але не розвиваю його: не публікую статті, не ділюсь враженнями і не підказую як краще зробити... Саме так треба ставитись до цього - використовувати, але не розвивати.

Хоча я вже заблокував свій обліковий запис у ВКонтакті, але скоро відновлю його, бо буду використовувати можливість цієї соцмережі для реклами свого проекта. Разом із тим, я не збираюсь довіряти системі авторизації від ВК. Тобто я використовую можливість цієї соцмережі, але я не даватиму можливості заходити до мене на сайт через їхню систему авторизації.

Мій сайт крутиться зараз і буде крутитись в майбутньому на nginx. Це хороший веб-сервер, який започаткував казах Ігор Сисоєв, хоча він це зробив в Московії, в тому числі за допомогою московських програмістів. Я буду використовувати цей сервер, але за його ж допомогою, ІР-адреси із Московії буду банити (щоб не зробили аналогічне у себе =).

Не дай боже прийде лиха година, то буду використовувати "калаші" росіянського виробництва, щоб проріджувати ряди окупантів, якщо вони таке надумають у відкриту підти на Україну...

Подякували: FakiNyan, leofun01, ostap34PHP3

24

Re: Стрім українською

Прихований текст

я вже був подумав, шо той піст плавно перетікає в рекламу nginx

25

Re: Стрім українською

ktretyak
"Калаш" - це російською, а українською "Шмайсер".

Подякували: FakiNyan1

26

Re: Стрім українською

А коли в правій руці калаш, а в лівій шмайсер, як це правильно українською сказати?

27

Re: Стрім українською

Torbins написав:

ktretyak
"Калаш" - це російською, а українською "Шмайсер".

Як Калаш повязаний із Шмайсером??


P.Y. написав:

А коли в правій руці калаш, а в лівій шмайсер, як це правильно українською сказати?

Я б глянув на героя який буде тримати калаш 1 рукою(5 кг) і при цьому ще кудись стріляти =)

28

Re: Стрім українською

«Кудись». Тому краще дивитися з великої відстані.