41

Re: Вибираємо смартфон

tim написав:
221VOLT написав:

висновок
1. у огризка майже кожен параметр рази в 2 нижче
2. ціна в огризка в 6,67 раз вище
переплачуємо за дурні понти?

Ви ж ІТ, маєте знати, що якісний код на в 2 рази менш потужному залізі може працювати в 2-5 разів швидше і без глюків ніж ламерський код на потужному залізі.
За бренд переплата є. Але ергономіка, дизайн, швидкодія в яблука ніби краще, глюків менше.
Не впевнений, що більшість завжди помиляється, але чому американці і європейці сидять на айфонах, а не на китайцях за $100-400 які "майже такі самі"?

Не лише американці та європейці, знайомі що в Китаї так само кажуть що в Китаї всі хто має можливість мати айфон то його має.. а у великих містах таких більшість.. навіть є кумедні ситуації, коли компанія що робить китайські смартфони вся поголовно на айфонах.. :D І в Китаї айфон сприймається нормально, то вважається просто смартфоном.. не так як у нас.. і ціна вважається нормальною.. ніхто не кричить що переплачено і т.д. хоча при тому всьому вони легко перепаюють флеш-пам'ять для економії (ну більшу замість меншої).. але то не є популярна процедура, нею користуються коли складно з грошима.. чи щоб продати іноземцю :D

42

Re: Вибираємо смартфон

ADR написав:
tim написав:
221VOLT написав:

висновок
1. у огризка майже кожен параметр рази в 2 нижче
2. ціна в огризка в 6,67 раз вище
переплачуємо за дурні понти?

Ви ж ІТ, маєте знати, що якісний код на в 2 рази менш потужному залізі може працювати в 2-5 разів швидше і без глюків ніж ламерський код на потужному залізі.
За бренд переплата є. Але ергономіка, дизайн, швидкодія в яблука ніби краще, глюків менше.
Не впевнений, що більшість завжди помиляється, але чому американці і європейці сидять на айфонах, а не на китайцях за $100-400 які "майже такі самі"?

Це ви Андроїд ламерським кодом назвали?))

Хоча компільований код таки швидший за джаву...

Все залежить хто його збере.. якщо пам'ятаєте, то він на базі linux, у якого є платформо залежний і незалежна частина, останню можна не пиляти, а першу кожний виробник сам пиляє чи допилює те що дає виробник компонентної бази.. і від того як ти її запилиш залежить як працюватиме все.. тому різниця є..

Подякували: Torbins1

43 Востаннє редагувалося ADR (03.01.2017 14:46:16)

Re: Вибираємо смартфон

221VOLT написав:
ADR написав:

Та й логіка ппц: тестовані, сертифіковані телефони випалюють мозги -> куплю китайця, якого ніхто й не тестував.

будьмо уважні :

221VOLT написав:

візьму без понтів сертифікованого робочого китайця, який уже давно у друга без проблем

напевно краще перечитати декілька раз те що написали інші
(доти перечитувати, доки смисл написаного до мізків не дійде),
замість того щоб перебріхувати...

Тобто ви продовжуєте стверджувати, що телефон мозги випалює і рак викликає?))

Чи навіть так

"ШОК! Брендові телефон випалюють мозги! (На відміну від китайців)" (просто жарт)

44 Востаннє редагувалося ADR (03.01.2017 14:45:15)

Re: Вибираємо смартфон

HetmanNet написав:

Все залежить хто його збере.. якщо пам'ятаєте, то він на базі linux, у якого є платформо залежний і незалежна частина, останню можна не пиляти, а першу кожний виробник сам пиляє чи допилює те що дає виробник компонентної бази.. і від того як ти її запилиш залежить як працюватиме все.. тому різниця є..

Воно то так, але за звичай використовують стандартні компоненти від відомих фірм, які самі пишуть драйвера.
Проблема швидше у всяких кастомних "фірмових" прошивках в які пхають всяку фігню.

В принципі перед тим, як брати будь який смартфону бажано почитати відгуки.
Хоча згідний з вами в плані того, що у певних брендів менша ймовірність недоробок.

45 Востаннє редагувалося 221VOLT (04.01.2017 00:08:02)

Re: Вибираємо смартфон

ADR написав:

Тобто ви продовжуєте стверджувати, що телефон мозги випалює і рак викликає?))

щоб з гарантією -- треба жити під базовою станцією, триндіти по мобільному кожен день годинами (без навушників чи гучномовця - чисто сам телефон в вухо)
ще до цього додамо погане харчування і невисоку фізичну активність - і буде те що є
(генетична схильність чи несхильність -- лише визначає "раніше" чи "пізніше")

що тут стверджувати? факт є факт

ви мені зараз нагадуєте маркетологів у США 50(чи уже 60) років назад :)
факти --
"радієві дівчата",
"промисловість на радії",
"радієва вода від усіх хвороб",
"чудо-радіоактивна зубна паста" та інші чудо-радіоктивні корисні маркетологічні штучки)))
відразу кидаю перший лінк з гугла бо знову скажете що я придумав і такого не було
http://storyfiles.blogspot.com/2014/03/blog-post_6.html

от ми з вами зараз над ними сміємось-дивуємось -- як можна було бути такими дурними,
а пройде років з 30-40-50 --- і уже над нашим часом і над нами будуть так же сміятись-дивуватись...


загалом я стверджую лише одне -- вимкнутий мозок ні до чого хорошого не приводить, ніде і ніколи

Подякували: Monolith, Betterthanyou2

46

Re: Вибираємо смартфон

ADR написав:
HetmanNet написав:

Все залежить хто його збере.. якщо пам'ятаєте, то він на базі linux, у якого є платформо залежний і незалежна частина, останню можна не пиляти, а першу кожний виробник сам пиляє чи допилює те що дає виробник компонентної бази.. і від того як ти її запилиш залежить як працюватиме все.. тому різниця є..

Воно то так, але за звичай використовують стандартні компоненти від відомих фірм, які самі пишуть драйвера.
Проблема швидше у всяких кастомних "фірмових" прошивках в які пхають всяку фігню.

В принципі перед тим, як брати будь який смартфону бажано почитати відгуки.
Хоча згідний з вами в плані того, що у певних брендів менша ймовірність недоробок.

Взагалі драйвера від виробника заліза швидше лего нагадує, а не готову запчастину.. а ось варіантів кілька: зібрати за інструкцією що йде з лего, чи свої мізки докласти та щось покращити.. крім того ще всіляку фігню пхають чим роблять ще гірше.. я длубався не раз в прошивках (правда не смартфонів) різних девайсів, часто бачив однакове залізо, і те як може різнитися збірка драйверів різними виробниками девайсу.. останнім часом то таке хобі.. зараз намагаюся освоїти правку готових прошивок, щоб їх допрацьовувати..

47

Re: Вибираємо смартфон

221VOLT написав:
ADR написав:

Тобто ви продовжуєте стверджувати, що телефон мозги випалює і рак викликає?))

щоб з гарантією -- треба жити під базовою станцією, триндіти по мобільному кожен день годинами (без навушників чи гучномовця - чисто сам телефон в вухо)
ще до цього додамо погане харчування і невисоку фізичну активність - і буде те що є
(генетична схильність чи несхильність -- лише визначає "раніше" чи "пізніше")

що тут стверджувати? факт є факт

ви мені зараз нагадуєте маркетологів у США 50(чи уже 60) років назад :)
факти --
"радієві дівчата",
"промисловість на радії",
"радієва вода від усіх хвороб",
"чудо-радіоактивна зубна паста" та інші чудо-радіоктивні корисні маркетологічні штучки)))
відразу кидаю перший лінк з гугла бо знову скажете що я придумав і такого не було
http://storyfiles.blogspot.com/2014/03/blog-post_6.html

от ми з вами зараз над ними сміємось-дивуємось -- як можна було бути такими дурними,
а пройде років з 30-40-50 --- і уже над нашим часом і над нами будуть так же сміятись-дивуватись...


загалом я стверджую лише одне -- вимкнутий мозок ні до чого хорошого не приводить, ніде і ніколи

Жити під станцією? Таких багато.
Говорити по телефону? Яка вже різниця, якщо під станцією живеш?

що тут стверджувати? факт є факт

У вас є посилання на докази випалювання мізків?))

ви мені зараз нагадуєте маркетологів у США 50(чи уже 60) років назад :)

Це тут до чого?

48

Re: Вибираємо смартфон

ADR написав:

Воно то так, але за звичай використовують стандартні компоненти від відомих фірм, які самі пишуть драйвера.
Проблема швидше у всяких кастомних "фірмових" прошивках в які пхають всяку фігню.

Китайські виробники процесорів, та подібних штук, пишуть такі драйвера, що хай Бог милує. Після них щось зіпсувати кастомом майже неможливо, бо велика ймовірність, що будь-яка випадкова зміна лише покращить ситуацію :) Хоча саме залізо як було жахливо спроектованим, так і лишиться. Про економію на ліцензіях уже й не кажу.

49 Востаннє редагувалося HetmanNet (12.01.2017 17:30:27)

Re: Вибираємо смартфон

Torbins написав:
ADR написав:

Воно то так, але за звичай використовують стандартні компоненти від відомих фірм, які самі пишуть драйвера.
Проблема швидше у всяких кастомних "фірмових" прошивках в які пхають всяку фігню.

Китайські виробники процесорів, та подібних штук, пишуть такі драйвера, що хай Бог милує. Після них щось зіпсувати кастомом майже неможливо, бо велика ймовірність, що будь-яка випадкова зміна лише покращить ситуацію :) Хоча саме залізо як було жахливо спроектованим, так і лишиться. Про економію на ліцензіях уже й не кажу.

Неповіриш, москалі для китайців пишуть ще гірше аніж китайці..

50

Re: Вибираємо смартфон

Та москалі взагалі останнім часом грають роль царя Мідаса навпаки. Усе, до чого вони доторкнуться, одразу ж перетворюється на лайно :)

51

Re: Вибираємо смартфон

ADR написав:
221VOLT написав:
ADR написав:

Тобто ви продовжуєте стверджувати, що телефон мозги випалює і рак викликає?))

щоб з гарантією -- треба жити під базовою станцією, триндіти по мобільному кожен день годинами (без навушників чи гучномовця - чисто сам телефон в вухо)
ще до цього додамо погане харчування і невисоку фізичну активність - і буде те що є
(генетична схильність чи несхильність -- лише визначає "раніше" чи "пізніше")

що тут стверджувати? факт є факт

ви мені зараз нагадуєте маркетологів у США 50(чи уже 60) років назад :)
факти --
"радієві дівчата",
"промисловість на радії",
"радієва вода від усіх хвороб",
"чудо-радіоактивна зубна паста" та інші чудо-радіоктивні корисні маркетологічні штучки)))
відразу кидаю перший лінк з гугла бо знову скажете що я придумав і такого не було
http://storyfiles.blogspot.com/2014/03/blog-post_6.html

от ми з вами зараз над ними сміємось-дивуємось -- як можна було бути такими дурними,
а пройде років з 30-40-50 --- і уже над нашим часом і над нами будуть так же сміятись-дивуватись...


загалом я стверджую лише одне -- вимкнутий мозок ні до чого хорошого не приводить, ніде і ніколи

Жити під станцією? Таких багато.
Говорити по телефону? Яка вже різниця, якщо під станцією живеш?

що тут стверджувати? факт є факт

У вас є посилання на докази випалювання мізків?))

ви мені зараз нагадуєте маркетологів у США 50(чи уже 60) років назад :)

Це тут до чого?

до всього ! жаль що ви читаєте неуважно (чи висновки не робите?)

було "радіація та інша радіаційна х**ня - це модно!"
зараз є "пластик та інша хімічна х**ня - це модно!"

а історія має властивість повторюватись --
ось ще факти --
https://geektimes.ru/post/284514/

....
И где бы учёные не искали PFOA в воде, они находят её. Она присутствует в крови или жизненно важных органах таких животных, как атлантическая сёмга, рыба-меч, полосатая кефаль, серый тюлень, большой баклан, полярный медведь Аляски, коричневый пеликан, морская черепаха, морской орёл, лысый орёл, калифорнийский морской лев, тёмноспинный альбатрос с Песчаного острова атолла Мидуэй, расположенного в северной части Тихого океана (в западной группе Гавайского архипелага), посередине между Северной Америкой и Азией.

«Мы видим,- говорит Джо Кигер,- что ситуация развилась от Вашингтон Воркс до масштабов штата, потом до масштабов страны, и теперь она уже глобальная. Мы выдернули пробку из некоего сосуда. И дело не только в DuPont. Господи, да в мире используется 60 000 нерегулируемых химических соединений. Мы не имеем понятия о том, что мы употребляем».
...

і знову жертвами жадних до грошей маркетологів і виробників є тисячі і тисячі людей, мільйони тварин, і напевно ще мільйони і мільйони попереду...

і так буде аж поки у люди массово не включать свої мізки,
бо до того - будуть сидіти труїтися-дохнути і лупати очима перед телевізором/монітором з запитаннями "а то до чого?" та "ну і шо з того?"...

52

Re: Вибираємо смартфон

Ех, ще одна моя тема скотилася в якийсь срач, у мене талант напевно :)
Я вже таки визначився з моделлю, це буде Xiaomi Redmi 3 Pro, єдине ще таке питання:
чи дійсно потрібні оці всякі чохли, захисні скельця чи плівки, а чи насправді то просто такий маркетинговий хід аби збити чимпобільше бабла?

Подякували: 221VOLT, ostap34PHP2

53

Re: Вибираємо смартфон

Master_Sergius
Якщо в характеристиках смарта не вказаний клас захисту від падінь, то бампер потрібен. Бо від гострого щебеню, чи ще чогось подібного навіть горила-глас не спасе. А якщо ще й корпус з фольги, то боятися треба усього: http://www.mobilux.info/2016/04/25/xiao … o-krepkim/
З іншого боку свій Galaxy S4 Active я уже більше року ношу без чохла. Кілька разів він у мене падав без жодних наслідків - от що значить захист IP67.

Подякували: Master_Sergius, 221VOLT, raxp, ostap34PHP4

54

Re: Вибираємо смартфон

Dinarys написав:

Хто чув про Xiomi гарний телефон?

Ні.. просто коштує мало, а зважаючи на поточний економічний стан він починає здаватися чимось особливим, бо норм бренд за такі гроші або нічого не обіцяє або щось примітивне, а тут стільки всього і за ціну що гріє душу.. хоч і якість не порівняти, але й не жахлива щоб її боятися.. тож якщо немає грошей і хочеться чогось сучасного то чому би і не взяти?

Подякували: raxp, ostap34PHP2

55

Re: Вибираємо смартфон

HetmanNet написав:

тож якщо немає грошей і хочеться чогось сучасного то чому би і не взяти?

Мейзу краще чим Ксяомі чи воно все клипається в одному підвалі?

Подякували: ostap34PHP1

56 Востаннє редагувалося Torbins (10.04.2017 11:20:50)

Re: Вибираємо смартфон

Підвал то може й один, а от нагайки, в руках наглядачів, різного розміру.

Подякували: Borsuk, ostap34PHP2

57

Re: Вибираємо смартфон

Borsuk написав:
HetmanNet написав:

тож якщо немає грошей і хочеться чогось сучасного то чому би і не взяти?

Мейзу краще чим Ксяомі чи воно все клипається в одному підвалі?

Так, в одному.. просто в різні  робочі зміни..

Подякували: Borsuk, 221VOLT, ostap34PHP3

58

Re: Вибираємо смартфон

HetmanNet написав:

Так, в одному.. просто в різні  робочі зміни..

ахаах... все може бути))

На цьому форумі я создавал тему на рахунок поганого сигналу в моєму Lenovo P780 http://replace.org.ua/post/96983/#p96983

Сьогодні вдалось вирішити, але не впевнений що надовго. Тому шукаю заміну на майбутнє.

Знайомі по роботі порекомендували Xiaomi Redmi Note 4 http://rozetka.com.ua/xiaomi_redmi_note … p12009082/

А по відгукам Мейзу кращий http://rozetka.com.ua/mobile-phones/mei … 03/v75382/

Так на чому мені зупинитись? Хочу таку ж хорошую батарею як і в Леново > 4000 мАч. По бюджету до 4к.

59

Re: Вибираємо смартфон

У мене Redmi 3. Теж 4к мА. Вже рік користуюся. Сигнал тримає, батарея теж.

60 Востаннє редагувалося Borsuk (11.04.2017 17:38:54)

Re: Вибираємо смартфон

Sensetivity написав:

У мене Redmi 3. Теж 4к мА. Вже рік користуюся. Сигнал тримає, батарея теж.

Це мабуть тільки в моєму Леново така хвороба з сигналом(( Як довго батарея тримає і настільки активно користуєтесь? Мій зараз десь 3 дні витримує, але я в основному розмовляю і трішки в інтернеті сижу. Фільми рідко дивлюся, а в ігри не граю.