6 061

Re: Тема для розмов

геймдев для душі, а формошльопство для тіла
я тут задумався про то, і зрозумів, що зара в геймдеві купа ігор, котрі мало чим відрізняються від інших ігор
купа одноманітних ранерів, match 3 та VR візуалізаторів дилдаків + неадекватні замовники, котрі не знають, чого хочуть

6 062

Re: Тема для розмов

Чому тоді взагалі фронтенд, а не бекенд? Якщо вже полізли в вебдев.

6 063

Re: Тема для розмов

Леше замовників находить жеж.

6 064

Re: Тема для розмов

VTrim написав:

Чому тоді взагалі фронтенд, а не бекенд? Якщо вже полізли в вебдев.

  • коли я гуглив c# back-end, то поряд з asp.net та EF стояло html css js

  • в туторіалах по asp.net від прошарених чуваків використовують html css js jquery і різні ліби для front-end

  • хочеться таки вивчити js, т.к. на ньому написана купа всього

  • html 2d canvas та webgl. Довожу до вашого відома, що на html+js можна робити 3d багатокористувацькі ігри
    наприклад, в unity можна робити збірки під webgl, що в результаті повертає декілька файликів разом з %file_name%.js

  • front-end цікавіший тим, що працюєш з візуальною складовою
    після деякого часу в гейдеві я зрозумів, що в роблені ігор мені подобається не тисячі стрічок коду, а дивитись на всілякі спеціальні ефекти та анімації

І ще раз. Наразі я хочу почати стабільно заробляти особливо ненапружуючись розумово, а у вільний час займатись тим, що мені наразі цікаво, а це:

  • графічний дизайн

  • шейдори, і весь той матан, котрий з ними йде

  • малювання

  • 3d скульптинг

  • створення спеціяльних ехвектів

  • і останнім часом мені стала цікава ота ваша криптографія та лінупс, бо подивився Mr. Robot і надибав собі безкоштовного курса по етичному хакінгу

6 065

Re: Тема для розмов

І ще раз. Наразі я хочу почати стабільно заробляти особливо ненапружуючись розумово, а у вільний час займатись тим, що мені наразі цікаво (і довгий список)

Ну і наївний ви.

6 066

Re: Тема для розмов

VTrim написав:

І ще раз. Наразі я хочу почати стабільно заробляти особливо ненапружуючись розумово, а у вільний час займатись тим, що мені наразі цікаво (і довгий список)

Ну і наївний ви.

чого?

6 067

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:
VTrim написав:

І ще раз. Наразі я хочу почати стабільно заробляти особливо ненапружуючись розумово, а у вільний час займатись тим, що мені наразі цікаво (і довгий список)

Ну і наївний ви.

чого?

> стабільно заробляти
> особливо ненапружуючись розумово
> а у вільний час займатись тим, що мені наразі цікаво
> список того, що цікаво

Взаємовиключні параграфи, так це називається чи ні?

6 068

Re: Тема для розмов

VTrim написав:
FakiNyan написав:
VTrim написав:

Ну і наївний ви.

чого?

> стабільно заробляти
> особливо ненапружуючись розумово
> а у вільний час займатись тим, що мені наразі цікаво
> список того, що цікаво

Взаємовиключні параграфи, так це називається чи ні?

ммм, не зовсім розумію, про що ви... кажіть точніше

6 069

Re: Тема для розмов

Збавте оберти, поєднати все це не вийде.

6 070

Re: Тема для розмов

VTrim написав:

Збавте оберти, поєднати все це не вийде.

чому?

6 071

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:
VTrim написав:

Збавте оберти, поєднати все це не вийде.

чому?

Тому, що ви будете скакати від одного до іншого, а в результаті залишитеся ні з чим.

6 072

Re: Тема для розмов

Збавте оберти, поєднати все це не вийде.

Мені бомбить від ваших повідомлень.

Подякували: leofun011

6 073

Re: Тема для розмов

0xDADA11C7 написав:

Збавте оберти, поєднати все це не вийде.

Мені бомбить від ваших повідомлень.

Мені від ваших часом також.

Подякували: 0xDADA11C71

6 074

Re: Тема для розмов

VTrim написав:
FakiNyan написав:
VTrim написав:

Збавте оберти, поєднати все це не вийде.

чому?

Тому, що ви будете скакати від одного до іншого, а в результаті залишитеся ні з чим.

не пойняв, чо я буду скакати? в мене буде стабільна робота, на котрій я буду робити те, за що мені платять, а у вільний час, після роботи, на вихідних, буду займатись тим, що мене більше цікавить

6 075

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:
VTrim написав:
FakiNyan написав:

чому?

Тому, що ви будете скакати від одного до іншого, а в результаті залишитеся ні з чим.

не пойняв, чо я буду скакати? в мене буде стабільна робота, на котрій я буду робити те, за що мені платять, а у вільний час, після роботи, на вихідних, буду займатись тим, що мене більше цікавить

Удачі вам.

Подякували: 0xDADA11C71

6 076

Re: Тема для розмов

VTrim написав:
FakiNyan написав:
VTrim написав:

Тому, що ви будете скакати від одного до іншого, а в результаті залишитеся ні з чим.

не пойняв, чо я буду скакати? в мене буде стабільна робота, на котрій я буду робити те, за що мені платять, а у вільний час, після роботи, на вихідних, буду займатись тим, що мене більше цікавить

Удачі вам.

дяка

Подякували: ostap34PHP1

6 077 Востаннє редагувалося flatliner (25.08.2017 23:25:20)

Re: Тема для розмов

Я не хочу нікого програмувати на невдачу, але свого часу я теж так хотів... та чого брехати, й досі іноді сподіваюся, що вдасться, правда, я це вже ніяк не пов'язую з програмуванням... В цілому в мене нічого не вийшло, вебмакакінг, як тут кажуть, вимотує мене за день так, що у вільний час рідко ще чогось хочеться, окрім повтикати в якийсь фейсбучик чи ютюб... можливо, я вже став старий і тупішаю, але мені вже стає складно навчатися новому, іноді не з першого разу розумію якісь концепції чи навіть просто не в'їжджаю в поставлену задачу... Короче аліс, в мене не вийшло ненапружуючись заробляти, а у вільний час займатися тим, чим хотілося... Ну, що я ще можу сказати? Хай у вас вийде.

Подякували: P.Y., ostap34PHP, ping3

6 078 Востаннє редагувалося FakiNyan (25.08.2017 23:46:39)

Re: Тема для розмов

bvn написав:

Я не хочу нікого програмувати на невдачу, але свого часу я теж так хотів... та чого брехати, й досі іноді сподіваюся, що вдасться, правда, я це вже ніяк не пов'язую з програмуванням... В цілому в мене нічого не вийшло, вебмакакінг, як тут кажуть, вимотує мене за день так, що у вільний час рідко ще чогось хочеться, окрім повтикати в якийсь фейсбучик чи ютюб... можливо, я вже став старий і тупішаю, але мені вже стає складно навчатися новому, іноді не з першого разу розумію якісь концепції чи навіть просто не в'їжджаю в поставлену задачу... Короче аліс, в мене не вийшло ненапружуючись заробляти, а у вільний час займатися тим, чим хотілося... Ну, що я ще можу сказати? Хай у вас вийде.

а який у вас стиль життя? бо я от теж іноді відчуваю себе тупеньким, коли доходить до фізики, або всіляких складних математичних алгоритмів. Мені здається, то через те, що я не виходжу на свіже повітря та не спілкуюсь з людьми в реалі, і цілий день сиджу за компом

Подякували: 0xDADA11C7, /KIT\, ostap34PHP3

6 079

Re: Тема для розмов

Стиль життя... уві сні і наяву )))))
Уві сні я сильний спортивний, займаюся йогою, багато мандрую і спілкуюся з людьми, часто буваю на природі... гарно займатися йогою на природі, знаєте... на яву, я лисуватий пузатий дядько, батько 3-х дітей, а ще дружина та кішка, тож мушу все те кодло годувати якось, всі свої мрії відкладаю на потім і сиджу цілими днями за компом, скриплю мізками й попереком ))))
Якось так...

Подякували: LoganRoss, Chemist-i, Vo_Vik, ostap34PHP, 221VOLT5

6 080

Re: Тема для розмов

щось якось сумно стало...

Подякували: ostap34PHP1