6 361

Re: Тема для розмов

о боже, сусідня мала зайшла, попросила ровтер налаштувати, бо нового придбали
балакає як... хз, як те зветься. Сама українка, все дитинство балакала українською, батьки теж, і зараз слово через два російську чути, це жах... і  це воно тако свого малого вчить.
Що ж це коїться, людоньки!

Подякували: /KIT\, 0xDADA11C72

6 362

Re: Тема для розмов

0xDADA11C7 написав:

більше патріотичним святом, ніж ґендерним/загальнорозважальним

Вже уявляю як нащадків вертухаїв, що голосять за подохшим совком, святкують Покрову  :D

Якщо ви звернули увагу, старі радянські свята спокійно поєднуються з американськими, тоді як українські на побутововму рівні ніхто особливо не святкує. Проблема українських свят у тому, що їх складно святкувати без серйозної міни на обличчі, тож навіть у патріотично налаштованому колективі складно провести гулянку, скажімо, до дня народження Тараса Шевченка. Найбільш ідеологізовані радянські свята (Жовтневу революцію чи днюху Леніна) зараз теж не схоже, що хтось святкує.

6 363

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

о боже, сусідня мала зайшла, попросила ровтер налаштувати, бо нового придбали
балакає як... хз, як те зветься. Сама українка, все дитинство балакала українською, батьки теж, і зараз слово через два російську чути, це жах... і  це воно тако свого малого вчить.
Що ж це коїться, людоньки!

гей, малий! скажи малому, хай малий малому скаже, хай малий теля прив'яже буквар відкриє  :D

Подякували: 0xDADA11C7, LoganRoss, /KIT\, Chemist-i, ostap34PHP5

6 364

Re: Тема для розмов

Яка різниця між поліцією і службою екстренної допомоги?
https://cdn.discordapp.com/attachments/333936584481177600/362095170373681152/unknown.png

6 365

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

Яка різниця між поліцією і службою екстренної допомоги?

https://uk.wikipedia.org/wiki/112_(служ … _допомоги)

112 — чергово-диспетчерська система екстреної допомоги населенню за єдиним безкоштовним телефонним номером виклику екстрених служб 112, який запроваджено в усіх країнах-членах Європейського Союзу (відповідно до пропозиції Європейської комісії[1] № 91/396/EEC від 1991 р.), ЄЕЗ та ряду інших країн ключовим елементом якого є диспетчерський центр (англ. PSAP—Public Safety Answering Point) який координує дії таких спеціальних служб як поліція, пожежна охорона, швидка медична допомога, рятувальні служби та інше.

Подякували: FakiNyan1

6 366

Re: Тема для розмов

ото я був кидав десь тут відюшки з рисями, так от автора каналу декілька днів тому під час стріму змія вкусила, то він помер на слідуючий день
спочатку честер, тепер він, що за рік... от якби путін помер, було б збс

Подякували: flatliner1

6 367

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

ото я був кидав десь тут відюшки з рисями, так от автора каналу декілька днів тому під час стріму змія вкусила, то він помер на слідуючий день
спочатку честер, тепер він, що за рік... от якби путін помер, було б збс

І що змінилось би?

6 368

Re: Тема для розмов

на одного хуйла стало б менше, вже плюс

Подякували: flatliner1

6 369

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

на одного хуйла стало б менше, вже плюс

Ото хіба що...

6 370

Re: Тема для розмов

Москалі б впали в апатію, Путіна не стало. Привладні москалі обчистили б цілий вид москаля звичайного, говорячи, що немає кому за них думати. Після, можна було би поколихати москалів в плані тер. цілісності. Владна боротьба за вищу політичну посаду, дала б трохи часу, можна трохи відвоювати своїх територій, або просто глибоко занепокоїтися.

Прихований текст

Але це так життя в ідеальному світі. А такого світу не існує, а москалів не можна недооцінювати.

Подякували: flatliner1

6 371

Re: Тема для розмов

"Є Ху№ло - є раісія, нема Ху№ла - нема раісії" - така в москалів зараз в голові установка і вона теоретично могла б спрацювати через підсвідомість (я в ці речі добряче вірю)

Прихований текст

підсвідомість хочте вважайте її частиною мозкової діяльності, хочте частиною душі, але вона точно дуже і дуже впливає на нашу дійсність

Ну, і як мінімум оце:

NagarD написав:

Владна боротьба за вищу політичну посаду, дала б трохи часу, можна трохи відвоювати своїх територій, або просто глибоко занепокоїтися.

6 372

Re: Тема для розмов

Спешіал фор Факіньян.
Ванька Ронин - Фром френдзона
Ванька Ронин - Я стану аниме

6 373

Re: Тема для розмов

собі залиште цей шлак

Подякували: /KIT\1

6 374

Re: Тема для розмов

Та норм. Чого ви?

6 375

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

в якому місці він японський?

Прихований текст

Це мені? Я х.з., думав це тема про музику... всі постять і я запостив )))))))

6 376

Re: Тема для розмов

воно корейське

6 377

Re: Тема для розмов

а я хз, я сиджу і граю в танки, кричу Слава Україні до москалів, і тут мені приходе повідомлення..

6 378

Re: Тема для розмов

/KIT\ написав:
Q-bart написав:

Що сталось з кнопкою "Вверх"? Як сповістити адміна, щоб пофіксив?

І у вас хром?

Тада, але все було ОК до недавнього часу

6 379

Re: Тема для розмов

давайте побалакаємо про стрільбу в лас вегасі

6 380

Re: Тема для розмов

І про референдум у Каталонії?