7 101

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:
221VOLT написав:
FakiNyan написав:

комусь колись та буде потрібно, і полегшувати їм це завдання буде тільки дурень

ваші роздуми містять у собі зерно логіки, і разом з тим ви забуваєте одним момент --

злити інфу з будь-якого українського вк коштуватиме точно стільки ж грошей, лол

не лише ФСБ, сбербанк та мегафон продають інфу -- СБУ, приватбанк та київстар - також, як і сотні чи й тисячі співробітників з інших компаній

докази можете показати, і в яких випадках це відбувається?
особливо мені цікаво, коли київстар і приватбанк продають інфу до ФСБ ?

маєте бажання - полазьте трохи в діпвеб, також зверніть увагу на діпвеб-канали в телеграмі
я цю тему закриваю, не збираюсь цю корупцію рекламувати

7 102

Re: Тема для розмов

221VOLT написав:
FakiNyan написав:
221VOLT написав:

ваші роздуми містять у собі зерно логіки, і разом з тим ви забуваєте одним момент --

злити інфу з будь-якого українського вк коштуватиме точно стільки ж грошей, лол

не лише ФСБ, сбербанк та мегафон продають інфу -- СБУ, приватбанк та київстар - також, як і сотні чи й тисячі співробітників з інших компаній

докази можете показати, і в яких випадках це відбувається?
особливо мені цікаво, коли київстар і приватбанк продають інфу до ФСБ ?

маєте бажання - полазьте трохи в діпвеб, також зверніть увагу на діпвеб-канали в телеграмі
я цю тему закриваю, не збираюсь цю корупцію рекламувати

то вже розрекламували

7 103

Re: Тема для розмов

Lace написав:
221VOLT написав:
FakiNyan написав:

це ви так кажете, бо у вас грошей немає, аби придбати музику легально

піратство як засіб поширення інформації - то є круто!
я про IT-книги

спробуйте довести протилежне))

Це круто лише до того часу, поки є ті, хто платить за контент, щоб його було вигідно створювати. Ну і поки не почнуть піратити результати вашої праці. А дійсно круто -це коли ти можеш дозволити собі купити той контент, який тобі потрібно.

відкрию для вас Америку))
навіть дві, оптом - дешевше))

1) писати і видавати книги - не є прибутково
точніше -ви будете в мінусі, навіть в ноль не вийдете -- зажди
( варіант коли письменник-фантаст продає фанам нові глави книги за десяточку - пропустимо, мова не про електронний варіант )

2) купити ви можете, коли воно дійде до вас на вашій мові перекладене і надруковане
от тільки купувати, у конкретній половині випадків - безглуздо))
IT досить швидко розвивається,
англійською книгу видадуть коли матеріал в ній уже застаріє,
ще декілька років поки перекладуть на російську чи українську -- і то взагалі не книга а застарівша макулатура по-замовчуванню

------

крім того, цінителям зручніше купувати паперові книги уже після ознайомлення з електронним варіантом --
кому цікаво купувати макулатуру, повну непотрібної водички?

------

крім того, ви попадаєте в пастку когнітивних викривлень, як і будь-який видавець-друкарня
поясню
зважаючи на пункт 1, будь-який автор видає книгу в надії на ширеко поширення інформації, котру він вложив в книгу
допустимо ви - агресивний видавець, своїми діями ви добиваєтесь того, що на торрентах та у вільному неті книгу не скачати, можна лише купити у вас

порівняємо результат --
в агресивного видавця читачам буде доступно лише тираж і все -- 10к книг, для прикладу
у випадку з неагресивним видавцем -- читачам буде доступно той же тираж + в десятки чи й мільйони разів більше екземплярів --
тобто поширення інформації відбудеться значно ширше і в більшій кількості та якості

------

я за те, щоб агресивні видавці відійшли в історію, вони гальмують поширення та розвиток
я за те, щоб авторам гроші платили не видавці а самі читачі -- краудфандинг, просто "копілочка" на сайті автора, чи реквізити для переказів на останній сторінці книги - якщо книга була корисна та класна


а тепер ви можете спробувати довести протилежне -- що агресивні видавці - корисні молодці, а не говно непотрібне

Подякували: Eff1c, varkon, P.Y.3

7 104

Re: Тема для розмов

Сиджу і продумую щось, але звідкись залізли думки і я згадав літнє село. Де я сиджу в хаті, тут холодно, а на вулиці пекло. І тут чую, що в садку квока кричати починає, я такий дивлюсь у вікно, а там ласка курча за ногу в пшеницю тягне. Хоч вона в двічі менша за те курча, але всі кури бояться до неї підійти, тільки крику багато.  Ну я такий вибігаю з хати, в садок і з усього розбігу, усією масою плигаю на ту ласка. Вона курча відпустила, а сама починає тікати в пшеницю, я побіг за нею, але не зловив, тільки пшеницю потолочив.

І відразу згадую ще один випадок, гойдаюся я на гойдалці, в садку, в холодку, і бачу, що на груші якась штука плига. Прямо як білка, тільки розміри не її, здорова, см зо 30 довжиною, думаю то тхір якийсь був. Ну я такий оглянувся, знайшов півцеглини і кинув в нею. Висота була 6-7 метрів. Цеглина потрапляє в ціль. Штука падає, Час для мене сповільнюється і я спостерігаю, як вона пластом летить на землю, крутиться в повітрі. Впала на бік. Доля секунди і вона знову на дереві.

Живучі скотини.

Подякували: FakiNyan, 221VOLT, ostap34PHP, 0xDADA11C74

7 105

Re: Тема для розмов

особливо мені цікаво, коли київстар і приватбанк продають інфу до ФСБ ?

Ця тема ширша за простий продаж інфи, українського мобільного оператора нема зовсім - вони всі ФСБ суцільне, хоч про це не модно говорити як про ВК. Щодо ПБ там я не знаю, але те що більша половина українських банків(аваль, укрсоцбанк) працює на ПЗ ліцензованому в ФСБ це незаперечний факт, БІФІТ компанія називається, яка ПЗ виробляє - почитайте про неї.

Подякували: FakiNyan, 221VOLT, varkon3

7 106

Re: Тема для розмов

cheappi386 написав:

Ось мені дуже цікаво чому пан FakiNyan , зі усим своїм патріотизмом ще не в АТО у складі ДУК ?

можливо тому що він розуміє -- то все - смердюча пастка для дурнів?

це колись давно, полководці виступали на чолі армії, першими рубились в бій,
зараз же - шукають дурнів котрі вмиратимуть за теперішніх псевдополководців,
поки вони насолоджуються життям дуже далеко від боїв...

7 107

Re: Тема для розмов

NagarD написав:

Сиджу і продумую щось, але звідкись залізли думки і я згадав літнє село. Де я сиджу в хаті, тут холодно, а на вулиці пекло. І тут чую, що в садку квока кричати починає, я такий дивлюсь у вікно, а там ласка курча за ногу в пшеницю тягне. Хоч вона в двічі менша за те курча, але всі кури бояться до неї підійти, тільки крику багато.  Ну я такий вибігаю з хати, в садок і з усього розбігу, усією масою плигаю на ту ласка. Вона курча відпустила, а сама починає тікати в пшеницю, я побіг за нею, але не зловив, тільки пшеницю потолочив.

І відразу згадую ще один випадок, гойдаюся я на гойдалці, в садку, в холодку, і бачу, що на груші якась штука плига. Прямо як білка, тільки розміри не її, здорова, см зо 30 довжиною, думаю то тхір якийсь був. Ну я такий оглянувся, знайшов півцеглини і кинув в нею. Висота була 6-7 метрів. Цеглина потрапляє в ціль. Штука падає, Час для мене сповільнюється і я спостерігаю, як вона пластом летить на землю, крутиться в повітрі. Впала на бік. Доля секунди і вона знову на дереві.

Живучі скотини.

то, мабуть, якась чупакабра була

7 108

Re: Тема для розмов

0xDADA11C7 написав:

особливо мені цікаво, коли київстар і приватбанк продають інфу до ФСБ ?

Ця тема ширша за простий продаж інфи, українського мобільного оператора нема зовсім - вони всі ФСБ суцільне, хоч про це не модно говорити як про ВК. Щодо ПБ там я не знаю, але те що більша половина українських банків(аваль, укрсоцбанк) працює на ПЗ ліцензованому в ФСБ це незаперечний факт, БІФІТ компанія називається, яка ПЗ виробляє - почитайте про неї.

і що з цим усім робити????

7 109

Re: Тема для розмов

Vo_Vik написав:

Я скажу яка різниця між патріотом і націоналістом. Патріот любить - Батьківщину як таку( патрія - земля батьків грецькою), тобто землю де він народився. Націоналіст - націю, тобто спільноту людей, які мають спільні з ним мовні і культурні ознаки. Тих же хто не любить інші нації називають шовіністами, а тих, що не люблять інші раси - расистами.

та ладно???
земля де я народився - то планета Земля,
всі решта, штучно навязувані дурниці - то від лукавого  :D

7 110

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:
221VOLT написав:
FakiNyan написав:

докази можете показати, і в яких випадках це відбувається?
особливо мені цікаво, коли київстар і приватбанк продають інфу до ФСБ ?

маєте бажання - полазьте трохи в діпвеб, також зверніть увагу на діпвеб-канали в телеграмі
я цю тему закриваю, не збираюсь цю корупцію рекламувати

то вже розрекламували

ага, безкоштовна реклама діпвебу?)))
ото розсмішили

думаю, якщо шукатимете - зможете то все знайти і в звичайному вебі

7 111

Re: Тема для розмов

0xDADA11C7 написав:

Пане Трусік

Чому ви його називаєте Трусіком? Я щось пропустив?

7 112

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:
0xDADA11C7 написав:

особливо мені цікаво, коли київстар і приватбанк продають інфу до ФСБ ?

Ця тема ширша за простий продаж інфи, українського мобільного оператора нема зовсім - вони всі ФСБ суцільне, хоч про це не модно говорити як про ВК. Щодо ПБ там я не знаю, але те що більша половина українських банків(аваль, укрсоцбанк) працює на ПЗ ліцензованому в ФСБ це незаперечний факт, БІФІТ компанія називається, яка ПЗ виробляє - почитайте про неї.

і що з цим усім робити????

дружно ідемо в тропічні джунглі Амазонки, туди ФСБ ще не скоро руки дотягне, якщо взагалі колись дотягне  *CRAZY*

7 113

Re: Тема для розмов

Eff1c написав:
0xDADA11C7 написав:

Пане Трусік

Чому ви його називаєте Трусіком? Я щось пропустив?

так, ви пропустили)
знайдіть тему з заявками на зміну ніка  :D

7 114

Re: Тема для розмов

і що з цим усім робити????

Щодо київстарів і МТС'ів то їхня матка знаходиться в укрчастотнагляді. Біфіт розташовується в Україні в тому числі (навіть в моєму місті є).

7 115

Re: Тема для розмов

221VOLT написав:
cheappi386 написав:

Ось мені дуже цікаво чому пан FakiNyan , зі усим своїм патріотизмом ще не в АТО у складі ДУК ?

можливо тому що він розуміє -- то все - смердюча пастка для дурнів?

це колись давно, полководці виступали на чолі армії, першими рубились в бій,
зараз же - шукають дурнів котрі вмиратимуть за теперішніх псевдополководців,
поки вони насолоджуються життям дуже далеко від боїв...

Неправда.ви погано знаєте історію воєн.
і ще - вмирають не за полководців а за ідею/краіну/націю/тощо
кожен на межі своєі компетентності - солдат в окопі, комбат в бліндажі
як солдату мені не потрібен командир попереду. Бо там він не зможе командувати і ми з вищою долею ймовірності програємо бій

Подякували: 0xDADA11C7, varkon, cheappi386, Eff1c, leofun01, flatliner6

7 116

Re: Тема для розмов

трішки в тему
https://www.b17.ru/article/client_is_paranoid/
гм... здається, я - параноїк...  *CRAZY*

7 117

Re: Тема для розмов

ping написав:
221VOLT написав:
cheappi386 написав:

Ось мені дуже цікаво чому пан FakiNyan , зі усим своїм патріотизмом ще не в АТО у складі ДУК ?

можливо тому що він розуміє -- то все - смердюча пастка для дурнів?

це колись давно, полководці виступали на чолі армії, першими рубились в бій,
зараз же - шукають дурнів котрі вмиратимуть за теперішніх псевдополководців,
поки вони насолоджуються життям дуже далеко від боїв...

Неправда.ви погано знаєте історію воєн.
і ще - вмирають не за полководців а за ідею/краіну/націю/тощо
кожен на межі своєі компетентності - солдат в окопі, комбат в бліндажі
як солдату мені не потрібен командир попереду. Бо там він не зможе командувати і ми з вищою долею ймовірності програємо бій

ви таки хочете посперечатись?

давайте розпочнемо з печерних людей, з моменту утворення перших общин --
вожаком був найсильніший індивід, найхоробріший (відморожений) та найвправніший, включаючи і мізки

він просто був першим

і такий "алгоритм" - "вожак-перший" зберігався відносно довго

і ще раз - ви помиляєтесь))
вмирають за країну? хех))
вмирають щоб у деяких сучасних полководців більше грошей стало, отак
і взагалі ця вся фігня розпочалась щоб деякі сучасні полководці не втратили гроші, владу і все що до влади йде паровозиком))

історію я, звичайно, без памяті ніколи не зубрив, мені ця переписана-переписана, викривлена тисячі раз гидота одразу не сподобалась
мені більше до смаку (було і є) вміння рахувати, логіка, математика та психологія на грані - те що називають теорією ігр

на мою думку ваше повідомлення після зауваження про мое незнання історії звучить так:
"десь в Росії, бідняки, знаю про те що їх нагрузили новими податками, щоб обдерти як козел липку, знаючи що все їхнє правління постійно на закордонних курортах відпочиває, їх діти навчаються в Лондоні і тд -- ворчать "плохие санкции, сраная гейропа" "))) ахах

давайте спробуйте довести, що в Україні - не так?))

7 118

Re: Тема для розмов

1) писати і видавати книги - не є прибутково
точніше -ви будете в мінусі, навіть в ноль не вийдете -- зажди

То за чий же рахунок видаються книжки, якщо і письменники, і видавництва завжди лишаються в мінусі? Крім цього "Наш формат" писав, що вони досить таки стали прибутковими в останній час, а ще пан Кириченко в фб жалівся на піратів, напевно це він просто так писав)

2) купити ви можете, коли воно дійде до вас на вашій мові перекладене і надруковане
от тільки купувати, у конкретній половині випадків - безглуздо))

Ну це просто примітивне виправдання. Якщо вам не цікавий продукт, то навіщо вам його піратська копія?

IT досить швидко розвивається,
англійською книгу видадуть коли матеріал в ній уже застаріє,
ще декілька років поки перекладуть на російську чи українську -- і то взагалі не книга а застарівша макулатура по-замовчуванню

Так мова не тільки про ІТ. І знову таки, якщо вона так сильно застаріє, то навіщо вам її піратська копія? Я вже мовчу про те, що ІТ це така сфера де повно безкоштовної інформації і без піратського контенту.

крім того, цінителям зручніше купувати паперові книги уже після ознайомлення з електронним варіантом --
кому цікаво купувати макулатуру, повну непотрібної водички?

На нормальних сайтах з продажу книжок є можливість ознайомитись із книжкою. В книжкових магазинах також є можливість ознайомитись з книжкою перед покупкою. Тому знову якесь дивне виправдання.

порівняємо результат --
в агресивного видавця читачам буде доступно лише тираж і все -- 10к книг, для прикладу
у випадку з неагресивним видавцем -- читачам буде доступно той же тираж + в десятки чи й мільйони разів більше екземплярів --
тобто поширення інформації відбудеться значно ширше і в більшій кількості та якості

Це лише теорія, на практиці ми маємо зовсім іншу ситуацію, бо замість того, щоб почати друкувати наступний тираж, люди просто завантажують книгу безкоштовно і не купують її. В мене безліч знайомих, котрі не бачать сенсу платити за те, що лежить безкоштовно. От як би не було безкоштовно, то вони б купили. Кажуть що то проблеми видавця, якщо він не може забезпечити щоб книжки у вільному доступі не було.

я за те, щоб агресивні видавці відійшли в історію, вони гальмують поширення та розвиток

Подивіться на список літератури виданого видавництвом "Наш формат", а тепер вони відмовились видавати електронні версії книг через піратство, як перестануть купувати паперові, то таке ж станеться і з паперовим варіантом книги. І це не якась міфічна ситуація, яку ви розповіли, а реальність.

я за те, щоб авторам гроші платили не видавці а самі читачі -- краудфандинг, просто "копілочка" на сайті автора, чи реквізити для переказів на останній сторінці книги - якщо книга була корисна та класна

Я також за це, але в нинішніх реаліях в українців немає культури платити за контент. Тому автори якісного продукту або вмруть з голоду, або будуть працювати там, де їм будуть більше платити.

а тепер ви можете спробувати довести протилежне -- що агресивні видавці - корисні молодці, а не говно непотрібне

Цікаво виходить, видавництво викупило права на книгу, платить податки, створює робочі місця, вкладає власні кошти у друк книги, а ви такі приходите і кажете, що якщо книжку не можна завантажити безкоштовно, то видавництво "говно непотрібне".

Подякували: FakiNyan, P.Y.2

7 119

Re: Тема для розмов

давайте розпочнемо з печерних людей, з моменту утворення перших общин --
вожаком був найсильніший індивід, найхоробріший (відморожений) та найвправніший, включаючи і мізки

Одна з теорій яку втовкмачує з ранку до ночі голівуд, людських суспільств було багато і не всі вони керувалися найспритнішими,  згадайте ви хоча б КПСС, де влада передавалася від дідів до дідів. А в древніх суспілствах це норма - влада старих маразматиків.

Подякували: FakiNyan, 221VOLT, leofun013

7 120

Re: Тема для розмов

Оце срачу розвели, добре що я його вчора не побачив ))

/KIT\ написав:

Я поважаю Вашу думку, проте хочу вас запитати: що хороше Ви побачили в недокопії мордокниги? Стікери? Музика? (а ось це дійсно перевага)

Хочу зауважити що все ж таки "недокопія" вже давно не актуальна.
Так чи інакше - але це ціком самостійний продукт - й з техничного погляду має багато переваг перед орігіналом.

Подякували: VTrim, 221VOLT, ostap34PHP, P.Y.4