8 801

Re: Тема для розмов

javascriptIsLife написав:

То що, зрада? Солдатиків відводять. Ви готові стати частиною Росії?

Львів та Росія &&
я === дерево
?

а ви таки песиміст...

8 802

Re: Тема для розмов

javascriptIsLife написав:

спочатку створіть та розкрутіть такий же аналог, а потім критикуйте

Необов'язково їсти лайно для того щоб зрозуміти що воно несмачне.

ви хочете критикувати українців, які пишуть на хабр та читають хабр,
та не можете їм запропонувати гідну альтернативу --

то ж чи є смисл критикувати?
і чи є така критика справедливою?

Є смисл. Справедлива.

є смисл розділяти автора та його творіння

є російська мова і його носії
а є авторські статті російською, книги та переклади


де-завгодно можна знайти хорошу людину та гімнюка,
генія та ідіота

давайте ви не будете мені доказувати,
що у Москві всі поголовно -- засранці погані,
а у Львові чи Києві -- всі поголовно -- добрі ангелочки

з власного досвіду знаю, що це не так
тому прошу -- ваші спроби переконати мене у тому,
що існують лише два кольори -- чорний та білий --
можете залишити лише при собі))

я більше ціную власний досвід, ніж чужі нелогічні міфи


поки не мав честі жити у Лондоні, щоб доганяти англійську на рівні української

у Львові (живу тут), все ж таки, українська панує, не англійська і не російська
саме тому мені поки трохи важко читати англійською без словника, сприймати на слух,
так же, як і російською розмовляти
практика рулить, а тут у мене -- в наявності відсутність практики )

(можете тапки-шапки для закидування не готувати -- сам знаю, що потрібно довчатись)) )

+ я не страдаю різними відмазками, щоб ними прикривати власне небажання навчатись, як дехто
тому я можу собі дозволити читати хабр, інші ресурси та книги російською,
чи будь-якою іншою мовою, незалежно від політичних ситуацій та лозунгів інших людей

розумні люди себе не обмежують,
розумні люди навчаються та самонавчаються

хочу бути розумним, а не "я глупенький, нічого не вчуся, патамушта Кремль напав"

8 803 Востаннє редагувалося 221VOLT (29.10.2019 22:45:39)

Re: Тема для розмов

javascriptIsLife написав:

Та-а-а-а-к. Як виявилося Зеленський схожий на якогось гопника (або хитрого єврейчика). Чи, може, він схожий на пересічного?

а ви сьогодні суцільні перли видаєте)

ви багато гопників-єврейчиків по переулочках-двориках зустрічали?
мені щось жодного не зустрічалось)



схожий, можливо, це комплекси через відносно невеличкий зріст
коли вважаєш себе неповноцінним, не подобаєшся сам собі --
залишається наїхати на когось, принизити,
щоб у власних очах на фоні того видаватись вище, кращим, щоб не так боліло

це просто таракани в голові, у багатьох такі

8 804

Re: Тема для розмов

Щодо іншомовних ресурсів (тут я не роблю особливої різниці між російсько- та англомовними). Так, вони корисні як джерело інформації. Так, українських аналогів, що дотягували б хоча б до рівня хабра — м'яко кажучи, обмаль. В нинішній ситуації, гадаю, було б навіть добре, якби матеріали з хабру активно перекладались на українську мову й публікувалися, скажімо, на Реплейсі (для чогось же тут зробили розділі для стате́й?). З точки зору інтересів україномовної спільноти, англомовні джерела кращі, в першу чергу, тим, що ми погано знаємо англійську — для нас вона така ж важка, як і для росіян, і цей мовний бар'єр дає мотивацію між українською й англійською мовою вибирати українську й долучатися до розвитку всього українського. Тоді як російська мова для нас настільки доступна, що ми провалюємось у неї. З цієї точки зору, має сенс добувати інформацію навіть не на англомовних ресурсах (як-не-як, англійську тут усі трохи знають), а на франко-, німецько-, іспано-, італомовних чи, там, польських, чеських і т.д. — бо пересічний українець знає ці мови, як правило, ще гірше.

Подякували: 221VOLT1

8 805

Re: Тема для розмов

P.Y. написав:

З цієї точки зору, має сенс добувати інформацію навіть не на англомовних ресурсах (як-не-як, англійську тут усі трохи знають), а на франко-, німецько-, іспано-, італомовних чи, там, польських, чеських і т.д. — бо пересічний українець знає ці мови, як правило, ще гірше.

а це баг людської психології -- кожна людина у більшій чи меншій мірі -- мазохіст
і полюбляє робити собі боляче

"ой фу, та це ж лайно... ам-ням-ням... дайте ще..."))_

8 806

Re: Тема для розмов

221VOLT написав:
P.Y. написав:

З цієї точки зору, має сенс добувати інформацію навіть не на англомовних ресурсах (як-не-як, англійську тут усі трохи знають), а на франко-, німецько-, іспано-, італомовних чи, там, польських, чеських і т.д. — бо пересічний українець знає ці мови, як правило, ще гірше.

а це баг людської психології -- кожна людина у більшій чи меншій мірі -- мазохіст
і полюбляє робити собі боляче

"ой фу, та це ж лайно... ам-ням-ням... дайте ще..."))_

Це, скоріш, питання з серії яйце сьогодні чи курка завтра. Ну от вичитаю я щось цікавезне французькою й захочу поділитися з реплейсянами — а як я це вам донесу, не переклавши з мови оригіналу? (Сам я там п'яте через десяте розумію, час від часу доводиться читати гуглоперекладачем). В результаті, я спродукую деяку кількість корисного українського контенту.

З російською чи англійською в мене такої мотивації менше — я, звичайно, можу вбити трохи свого часу, але ви й так зрозумієте й без мого кривого перекладу. В результаті, я не створю нічого, ми будемо продовжувати плакатися, що українською нічого нема, лаяти хабр, бо там москалі, лаяти стековерфлов, бо англійською читати важче, і т.д.

Подякували: 221VOLT1

8 807

Re: Тема для розмов

Однокашник сказав що Зеленський не винен що є певні люди які все „рішають“ а він нічого не „рішає“. Гопників-єврейчиків не бачив ніколи. Але він бикує і намагається всіляко принизити співрозмовників. Ще я зустрічав всіляких лицемірних начальничків які на лизанні срак собаку з'їли і от своєю пикою і манерою поведінки він нагадує їх.

8 808

Re: Тема для розмов

javascriptIsLife написав:

Однокашник сказав що Зеленський не винен що є певні люди які все „рішають“ а він нічого не „рішає“. Гопників-єврейчиків не бачив ніколи. Але він бикує і намагається всіляко принизити співрозмовників. Ще я зустрічав всіляких лицемірних начальничків які на лизанні срак собаку з'їли і от своєю пикою і манерою поведінки він нагадує їх.

країні потрібно більше рішал! :D

https://replace.org.ua/post/130297/#p130297

8 809

Re: Тема для розмов

ReAl написав:
javascriptIsLife написав:

То що, зрада? Солдатиків відводять. Ви готові стати частиною Росії?

Та ні, що ви, яка зрада?
Це ж нарешті життя почалося, це ж «Порошенко — смерть для України» ©varkon.

ви ж сподіваюсь вже були в военкоматі? чи як всі педропатріоти сподіваєтесь воювати з теплого офісу, але ні кроку назад?

Подякували: georgserd1

8 810

Re: Тема для розмов

221VOLT написав:

де-завгодно можна знайти хорошу людину та гімнюка,
генія та ідіота

давайте ви не будете мені доказувати,
що у Москві всі поголовно -- засранці погані,
а у Львові чи Києві -- всі поголовно -- добрі ангелочки

А якщо я вам скажу, що в Москві - розумні чи дурні, добрі чи погані - але вороги України, ви будете сперечатися? Просто дописуйте "вороги" до кожної їхньої згадки. Хороший розумний ворог чи злий та дурний - яка різниця, якщо це ворог? Не читайте ворожої преси та літератури. А якщо вже читаєте - то ретельно фільтруйте, і для себе, і, тим більше, для інших.

Подякували: dot, flatliner2

8 811

Re: Тема для розмов

koala написав:
221VOLT написав:

де-завгодно можна знайти хорошу людину та гімнюка,
генія та ідіота

давайте ви не будете мені доказувати,
що у Москві всі поголовно -- засранці погані,
а у Львові чи Києві -- всі поголовно -- добрі ангелочки

А якщо я вам скажу, що в Москві - розумні чи дурні, добрі чи погані - але вороги України, ви будете сперечатися? Просто дописуйте "вороги" до кожної їхньої згадки. Хороший розумний ворог чи злий та дурний - яка різниця, якщо це ворог? Не читайте ворожої преси та літератури. А якщо вже читаєте - то ретельно фільтруйте, і для себе, і, тим більше, для інших.

Проте, є різниця між ворожою пропагандою та ворожими інструкціями до ворожої техніки. Останні треба читати, якщо ми плануємо не лише плакатися, а й гамселити ворога трофейною артилерією.

8 812

Re: Тема для розмов

P.Y. написав:

Проте, є різниця між ворожою пропагандою та ворожими інструкціями до ворожої техніки. Останні треба читати, якщо ми плануємо не лише плакатися, а й гамселити ворога трофейною артилерією.

Але й інструкції треба ретельно перевіряти і переробляти. Бо пояснення, як правильно обробляти рани розіп'ятого хлопчика, звісно, корисні для обробки будь-яких ран, але одночасно вони переконують, що той хлопчик існував.
Власне, тут наявний приклад обробки ворожою пропагандою - он, людина задумується над тим, що "не всі там погані". Бо в російському інформпросторі війни з Україною немає - є чи то внутрішньоукраїнська війна (в якій росіяни чомусь постраждалий бік), чи то внутрішньоросійська (бо ніякої України, звісно, не існує, а є тимчасове непорозуміння) - а отже, весь дискурс про ворогів неочевидний і незрозумілий.

Подякували: dot, flatliner, ReAl3

8 813

Re: Тема для розмов

Бо пояснення, як правильно обробляти рани розіп'ятого хлопчика, звісно, корисні для обробки будь-яких ран, але одночасно вони переконують, що той хлопчик існував.

У випадку розкритикованого матеріалу з хабру, де там про розіп'ятих хлопчиків?

Але й інструкції треба ретельно перевіряти і переробляти.

Добре, правильний підхід: прочитав статтю з хабру — переклав — замінив розіп'ятих хлопчиків четвертованими дівчатками — виклав на реплейсі як статтю. І так, перекласти з російської ідеологічно ворожу технічну статтю, обрамлену орнаментом з портретів Леніна, Сталіна, Путіна й розіп'ятого хлопчика — набагато краще, ніж ідеологічно правильно плювати в стелю, з розумним виразом обличчя дивитися в щось англомовне й посилати всіх на гугл, коли вас раптом запитають, що ви там вичитали.

Подякували: 221VOLT1

8 814 Востаннє редагувалося koala (31.10.2019 08:07:16)

Re: Тема для розмов

P.Y. написав:

Бо пояснення, як правильно обробляти рани розіп'ятого хлопчика, звісно, корисні для обробки будь-яких ран, але одночасно вони переконують, що той хлопчик існував.

У випадку розкритикованого матеріалу з хабру, де там про розіп'ятих хлопчиків?

Але й інструкції треба ретельно перевіряти і переробляти.

Добре, правильний підхід: прочитав статтю з хабру — переклав — замінив розіп'ятих хлопчиків четвертованими дівчатками — виклав на реплейсі як статтю. І так, перекласти з російської ідеологічно ворожу технічну статтю, обрамлену орнаментом з портретів Леніна, Сталіна, Путіна й розіп'ятого хлопчика — набагато краще, ніж ідеологічно правильно плювати в стелю, з розумним виразом обличчя дивитися в щось англомовне й посилати всіх на гугл, коли вас раптом запитають, що ви там вичитали.

Ні, це не працює. Бо сучасна російська - а загалом ще московська імперська - пропаганда налічує не одну сотню років, різні меми, які вони застосовують, часто дуже важко вирахувати, особливо з урахуванням того, що вони цілком живуть і тут внаслідок сотень років колоніального статусу. Так, явні посилання можна замінити - а що робити з неявними алюзіями, які постають у тексті не тому, що їх навмисно запхали туди, а тому, що автор реально так думає, і викликають відповідний відгук в несвідомому українця, в тому числі й потенційного цензора? Запрошувати цензурувати російські тексти виключно канадійців, що російської не знають?

8 815

Re: Тема для розмов

ви ж сподіваюсь вже були в военкоматі? чи як всі педропатріоти сподіваєтесь воювати з теплого офісу, але ні кроку назад?

Так ви влучно і точно написали...
ЦЕ всі стають героями в теплих хатинках і в комфортних кріслах, за моніторами , такі мудрі і знають, як країною управляти і як війну завершити...

8 816 Востаннє редагувалося dot (31.10.2019 10:15:04)

Re: Тема для розмов

georgserd написав:

Так ви влучно і точно написали...
ЦЕ всі стають героями в теплих хатинках і в комфортних кріслах, за моніторами , такі мудрі і знають, як країною управляти і як війну завершити...

Як ви влучно про Зе, котрий взагалі не був в армиї і сьміяв ся прилюдно з повістки — хоча ранше виправдовував ся про неотриманя, а тепер зневажливо ставе ся до добровільцїв і розказує їм про армию, і його виборцїв розказали.

Подякували: 221VOLT, flatliner, ReAl3

8 817

Re: Тема для розмов

georgserd написав:

ви ж сподіваюсь вже були в военкоматі? чи як всі педропатріоти сподіваєтесь воювати з теплого офісу, але ні кроку назад?

Так ви влучно і точно написали...
ЦЕ всі стають героями в теплих хатинках і в комфортних кріслах, за моніторами , такі мудрі і знають, як країною управляти і як війну завершити...

Ображати інших, опираючись на армію, то не дуже влучно і точно. Там тре було присто визнати, що своїми діями привів вату до влади.
До того ж, який воєнкомат, коли зе амію розводить, війну завершує й мир нам несе. Партія ж миру.

Подякували: 221VOLT1

8 818

Re: Тема для розмов

ІМНО там готується підготовка до повномасштабного вторгнення, якщо раптом українці вирішать замінити Зе кимось більш проукраїнським. Тобто, поки що якийсь час справді буде мир і стабільність, але тільки тому, що Зе виконує забаганки російської сторони — відводить армію з лінії майбутнього прориву, садить армію на голодний пайок і методично її роззброює. Зрозуміло, про вічний мир не йдеться. Після Януковича все обмежилось Кримом і Донбасом, після Зеленського можуть і до Одеси дійти, в принципі.

Подякували: 221VOLT1

8 819

Re: Тема для розмов

NagarD написав:

війну завершує й мир нам несе

А в нас війна??? :)

P.Y. написав:

з лінії майбутнього прориву,

Далеко вони хочуть прориватися? :)

P.Y. написав:

садить армію на голодний пайок і методично її роззброює.

Ух, а який президент в нас "сильно" озброював армію? :)

8 820

Re: Тема для розмов

koala написав:
P.Y. написав:

Бо пояснення, як правильно обробляти рани розіп'ятого хлопчика, звісно, корисні для обробки будь-яких ран, але одночасно вони переконують, що той хлопчик існував.

У випадку розкритикованого матеріалу з хабру, де там про розіп'ятих хлопчиків?

Але й інструкції треба ретельно перевіряти і переробляти.

Добре, правильний підхід: прочитав статтю з хабру — переклав — замінив розіп'ятих хлопчиків четвертованими дівчатками — виклав на реплейсі як статтю. І так, перекласти з російської ідеологічно ворожу технічну статтю, обрамлену орнаментом з портретів Леніна, Сталіна, Путіна й розіп'ятого хлопчика — набагато краще, ніж ідеологічно правильно плювати в стелю, з розумним виразом обличчя дивитися в щось англомовне й посилати всіх на гугл, коли вас раптом запитають, що ви там вичитали.

Ні, це не працює. Бо сучасна російська - а загалом ще московська імперська - пропаганда налічує не одну сотню років, різні меми, які вони застосовують, часто дуже важко вирахувати, особливо з урахуванням того, що вони цілком живуть і тут внаслідок сотень років колоніального статусу. Так, явні посилання можна замінити - а що робити з неявними алюзіями, які постають у тексті не тому, що їх навмисно запхали туди, а тому, що автор реально так думає, і викликають відповідний відгук в несвідомому українця, в тому числі й потенційного цензора? Запрошувати цензурувати російські тексти виключно канадійців, що російської не знають?

Якщо українські мізки настільки чутливі до російської пропаганди, що від одного вигляду російських креслень змоскалюються, то туди їм і дорога — як би окремі патріоти не намагалися необхарамитись об хабр, вони просто залишаться маргінальною меншістю серед більшості, що впадає в зомбітранс від агітматеріалів, методично прихованих у кожній москальській гайці.

Або ж їх слід імунізувати. Бо куди це годиться, що як тільки бійцеві в руки потрапить трофейний калаш російської збірки, то він зразу поверне зброю проти своїх. Тому нехай читають, щоб навчитися фільтрувати інформацію. Я от ріс на книжках з дифірамбами Леніну в кожній передмові — і що, я не можу розібрати, де в тих книжках корисна інформація, а де агітаційна хрінь? Скоріш, мене турбує хитка позиція м'якотілих пострадянських українців, що такого курсу імунізації не пройшли і надто легко беруть на віру те, що їм впарюють.

Якщо серйозно, російських пропагандистських мемасиків у повітрі повно і без хабру. Те, що для вас хабр харамний, в масштабах України нічого не змінює — самі українці вже є носіями цієї пропаганди в такій же мірі, як хабр. Як до цього ставитись? Забити на це — ми всі у вигрібній ямі з харамними нечистотами, тому вибірково уникати харамних речей просто немає сенсу.

Подякували: fed_lviv, 221VOLT2