Re: Україномовний інтернет

Torbins написав:
Patron написав:

У вас фантастичні результати успішності блогу. Не хочете поділитися секретами його розвитку?

Просто голосувалка на planetua.com фуфло. Скільки разів я туди заходив, стільки разів вона пропонувала мені проголосувати. Довіряти результатам такого голосування не можна.

Голосувалка дійсно слаба, достатньо невеликих ресурсів і знань, щоб вийти у лідери за декілька хвилин.

42

Re: Україномовний інтернет

Torbins написав:

Просто голосувалка на planetua.com фуфло. Скільки разів я туди заходив, стільки разів вона пропонувала мені проголосувати.

Голосувати пропонує, але голоси не зараховує другий раз.

Re: Україномовний інтернет

yooll написав:
Torbins написав:

Просто голосувалка на planetua.com фуфло. Скільки разів я туди заходив, стільки разів вона пропонувала мені проголосувати.

Голосувати пропонує, але голоси не зараховує другий раз.

Розробники мали б вже передбачити такі моменти.

44

Re: Україномовний інтернет

Hanter написав:

Розробники мали б вже передбачити такі моменти.

Звичайно :)
Система далеко не досконала.

Re: Україномовний інтернет

А форум вже відстає на 7 голосів. =(

46

Re: Україномовний інтернет

Ще все попереду. :)

47

Re: Україномовний інтернет

Hanter написав:
ssmetansky написав:

Перевіряв на власних веб-проектах (((

StarFilm.in.ua - один з них.

Ну це вже не ваша справа!

48

Re: Україномовний інтернет

Patron написав:

От блін, а я завжди думав пошукова оптимізація це і є SEO, від слів search engine optimization. Оце я дурень був))

Хах в принципі так але є певні відмінності

49

Re: Україномовний інтернет

yooll написав:
ssmetansky написав:
yooll написав:

Скоріше за все, то був бонус від авторів публікації.

Я таким не займаюсь! І ніяких бонус не отримував! Чого зразу думки про накрутку, а те що можливо мій ресурс більше сподобався користувачам не думали?

Я нічого поганого на увазі не мав. Просто коли я зайшов на голосування, то у Вашого сайту було 10 голосів, а в інших по 0-2. Тому подумав, що початок голосування, а Ваш блог найбільше сподобався авторам.

Просто так проголосували відвідувачі planetua

50

Re: Україномовний інтернет

Hanter написав:
Torbins написав:
Patron написав:

У вас фантастичні результати успішності блогу. Не хочете поділитися секретами його розвитку?

Просто голосувалка на planetua.com фуфло. Скільки разів я туди заходив, стільки разів вона пропонувала мені проголосувати. Довіряти результатам такого голосування не можна.

Голосувалка дійсно слаба, достатньо невеликих ресурсів і знань, щоб вийти у лідери за декілька хвилин.

І які це знання? Мені не підсмажите! Не потрібно оправдовуватись невідомими фактами, як що програєте!

Re: Україномовний інтернет

ssmetansky написав:
Hanter написав:
Torbins написав:

Просто голосувалка на planetua.com фуфло. Скільки разів я туди заходив, стільки разів вона пропонувала мені проголосувати. Довіряти результатам такого голосування не можна.

Голосувалка дійсно слаба, достатньо невеликих ресурсів і знань, щоб вийти у лідери за декілька хвилин.

І які це знання? Мені не підсмажите! Не потрібно оправдовуватись невідомими фактами, як що програєте!

Якщо маєте навики роботи з curl у shell або php, знаєте що таке проксі і post - тоді маєте зрозуміти що і до чого.

52

Re: Україномовний інтернет

Дуже дякую всім хто проголосував за нас. :)
Доречі ми б'ємо рекорди. Вчора нас відвідало 56 користувачів. Сподіваюсь, що вони реальні.
Серед них 45 нових і 11 постійних.

Re: Україномовний інтернет

Помаленько ростемо.

54

Re: Україномовний інтернет

фігня то голосування. За допомогою нескладних маніпуляцій в браузері (не потрібно мати ніяких технічних знань) можна голосувати n-ну кількість разів. Тому фальсифікувати голосування не проблема =).

Хоча модуль голосування з "диркою", все одно він приводить на сайт "планетауа" багато користувачів, таким чином    популяризує україномовний інтернет, що заставляє закривати очі на недосконалість системи.

Re: Україномовний інтернет

axesigon написав:

фігня то голосування. За допомогою нескладних маніпуляцій в браузері (не потрібно мати ніяких технічних знань) можна голосувати n-ну кількість разів. Тому фальсифікувати

Якщо ви про те, що кожен раз можна видаляти куки і знову голосувати - дійсно можна так, але що буде потім? А може це спеціально зроблено для виловки ботів і юзерів які хочуть скоренько накрутти собі голосів.

Подякували: miroslav.chandler1

56

Re: Україномовний інтернет

а потім... а потім нечесні користувачі займають перші місця, голосування перестає відображати реальну картину.

Не зроблено. Це просто недолік. За "незаконні" дії нема жодних покарань, ну там бан чи ще щось в цьому дусі.

Re: Україномовний інтернет

Все, що створила людина - можна зламати.

58

Re: Україномовний інтернет

Вітаю, Ваш ресурс став кращим в своєму огляді і потрапив до голосування за кращого з кращих з п’яти останніх оглядів - http://planetua.com/best/best5-10.html
Бажаю перемоги :).

Ми пройшли далі. :)

Re: Україномовний інтернет

Це вже добре.

60

Re: Україномовний інтернет

Щось ми зовсім відстаємо.