41

Re: Як влаштуватись на роботу безкоштовно?

Ви не переживайте що у вас нуль досвіду, я наприклад оцінив ситуацію і все змінюється, люди вчили OpenGL, а зараз впроваджується Vulkan, от була мова від Apple Obg-C, зараз впроваджують Swift, тому все йде повільно, але не треба зосереджуватись на актуальному, а дивитись куди галузь рухається

Подякували: HetmanNet1

42

Re: Як влаштуватись на роботу безкоштовно?

funivan написав:

Якщо у вас досвіду 0 тоді вас не візьмуть. Так як вкладати у навчання людини яку не знають немає резону. Відповідно ви самі маєте навчитись основ.
Потім як появиться досвід:
1. зробіть якийсь внесок в open source проект.
2. напишіть якийсь цікавий інструмент
3. зробіть хороше резюме і вдіправляйте )

Але роботодавців цікавить комерційний досвід — хіба ні?

43

Re: Як влаштуватись на роботу безкоштовно?

P.Y. написав:
funivan написав:

Якщо у вас досвіду 0 тоді вас не візьмуть. Так як вкладати у навчання людини яку не знають немає резону. Відповідно ви самі маєте навчитись основ.
Потім як появиться досвід:
1. зробіть якийсь внесок в open source проект.
2. напишіть якийсь цікавий інструмент
3. зробіть хороше резюме і вдіправляйте )

Але роботодавців цікавить комерційний досвід — хіба ні?

Вони б дуже хотіли брати людей з комерційним досвідом, які вписуються в бюджет.

44 Востаннє редагувалося P.Y. (14.11.2016 19:20:58)

Re: Як влаштуватись на роботу безкоштовно?

Все одно незрозуміло, що таке «появиться досвід» з точки зору роботодавця. Чи мається на увазі не досвід, а знання/вміння (але чому тоді його міряють роками?)?

45

Re: Як влаштуватись на роботу безкоштовно?

P.Y. написав:

що таке «появиться досвід» з точки зору роботодавця.

знаючи практику, не все так просто в книжках чи онлайн курсах як написано, на практиці все по іншому, довго описувати свої спотикання на реальному житті

46

Re: Як влаштуватись на роботу безкоштовно?

P.Y. написав:

Все одно незрозуміло, що таке «появиться досвід» з точки зору роботодавця. Чи мається на увазі не досвід, а знання/вміння (але чому тоді його міряють роками?)?

Як ви виміряєте досвід, знання і вміння?

47 Востаннє редагувалося P.Y. (14.11.2016 19:58:22)

Re: Як влаштуватись на роботу безкоштовно?

quez написав:
P.Y. написав:

Все одно незрозуміло, що таке «появиться досвід» з точки зору роботодавця. Чи мається на увазі не досвід, а знання/вміння (але чому тоді його міряють роками?)?

Як ви виміряєте досвід, знання і вміння?

З комерційним досвідом, що міряється в роках, більш-менш зрозуміло — скільки пропрацював за фахом, стільки й досвіду. Але якщо без хоча б року комерційного досвіду справді ніде не беруть, то в галузі мали б працювати тільки люди старшого покоління, що влаштувались на роботу за розподілом з інститутів у радянські роки.

Знання — в поняттях true/false/проценті правильних відповідей на питання, що стосуються певної технології.

Вміння, некомерційний досвід — очевидно, критерієм перевірки може бути наявність власних проектів, де ці технології застосовуються. Але, за відсутності офіційного обліку стажу роботи на домашньому комп'ютері, міряти некомерційний досвід роками нема сенсу.

Подякували: leofun011

48

Re: Як влаштуватись на роботу безкоштовно?

ну тут ситуації бувають різними, от програмуєш ти наприклад на С++, ти писав якусь програму 4 роки, звільнився з фірми йдеш на нову роботу, а тобі дають задачу, зжимати дані, розробляти алгоритми зжатих даних, я сам наприклад прозрів, що є такі професії, це можна вважати комерційним досвідом ?

49 Востаннє редагувалося P.Y. (14.11.2016 20:21:47)

Re: Як влаштуватись на роботу безкоштовно?

Якщо програма писалась на роботі, то комерційний досвід, безумовно.

Якщо ж міряти некомерційний досвід роками, то з часу, відколи я починав писати програмки на BASIC'у, вже 20 років хоббі-программінгу набереться — я можу вказати це в своєму резюме? :)

50

Re: Як влаштуватись на роботу безкоштовно?

P.Y. написав:
quez написав:
P.Y. написав:

Все одно незрозуміло, що таке «появиться досвід» з точки зору роботодавця. Чи мається на увазі не досвід, а знання/вміння (але чому тоді його міряють роками?)?

Як ви виміряєте досвід, знання і вміння?

Знання — в поняттях true/false/проценті правильних відповідей на питання, що стосуються певної технології.

Хіба що очевидних неадекватів відсієте. Питання, які допускають тру/фолс, будуть або занадто легкими, або занадто спеціалізованими, відповіді на які треба саме знати, а не розуміти.

Скажімо, ви шукаєте програміста на луа. Що питатимете в нього? Запитувати тонкощі не вийде, бо їх нема, а ті що є, ті не потрібні. Невже тут існують питання, на які є правильна та не правильна відповіді?

51

Re: Як влаштуватись на роботу безкоштовно?

quez написав:
P.Y. написав:
quez написав:

Як ви виміряєте досвід, знання і вміння?

Знання — в поняттях true/false/проценті правильних відповідей на питання, що стосуються певної технології.

Хіба що очевидних неадекватів відсієте. Питання, які допускають тру/фолс, будуть або занадто легкими, або занадто спеціалізованими, відповіді на які треба саме знати, а не розуміти.

Скажімо, ви шукаєте програміста на луа. Що питатимете в нього? Запитувати тонкощі не вийде, бо їх нема, а ті що є, ті не потрібні. Невже тут існують питання, на які є правильна та не правильна відповіді?

Можна дати тестове завдання на написання коду.

52

Re: Як влаштуватись на роботу безкоштовно?

Але ви не можете просто так взяти й дати тестове завдання, бо ви не гугол, а ваш кандидат не початківець.

53 Востаннє редагувалося Torbins (15.11.2016 12:08:37)

Re: Як влаштуватись на роботу безкоштовно?

P.Y. написав:
funivan написав:

...
1. зробіть якийсь внесок в open source проект.
...

Але роботодавців цікавить комерційний досвід — хіба ні?

НІ! Їх цікавить будь-який досвід. Якщо буде комерційний, то добре, якщо не буде то й не треба. Сучасні відкриті проекти використовують абсолютно ті ж технології, що й більшість комерційних проектів. Навіть більше, комерційні проекти в технологічному плані як правило відстають на кілька років від опенсорсу. А ентерпрайз відстає мінімум на п'ять років, бо там не прийнято використовувати неперевірені часом речі. Тому в підсумку лишається лише список технологій з якими знайомі ви, та які хоче роботодавець.

Подякували: ADR, funivan, leofun013

54

Re: Як влаштуватись на роботу безкоштовно?

А де шукати ті некомерційні проекти? Є якийсь сайт?
Я б хотів на фрілансі трохи попрацювати, в інтернеті про це весь час кажуть, але я не знаю як там ведеться оплата, може мене надурять, я виконаю роботу, її не оплатять, якось страшнувато, чесно кажучи, і ще треба й особисті дані замовникові давати? хтось працює на фрілансі? як правильно працювати там, щоб тебе не надурили?

55

Re: Як влаштуватись на роботу безкоштовно?

А що ви вмієте робити або почали вчити і в якій сфері (веб, десктоп, мобайл і т д ) хотіли б працювати?

56

Re: Як влаштуватись на роботу безкоштовно?

Знаю турбо паскаль, основи php, добре вивчив html, css. Знаю, що цього мало, але ж не судіть строго, я готовий набувати досвід. Думаєте кудись візьмуть, якщо відправлю резюме?

57 Востаннє редагувалося Torbins (17.11.2016 17:57:35)

Re: Як влаштуватись на роботу безкоштовно?

Rabbit написав:

А де шукати ті некомерційні проекти? Є якийсь сайт?

Некомерційних проектів багато на SourceForge.net, а на GitHub.com - з відкритими сирцями. Шукати їх дуже просто: вбиваєте в гугл "opensource" і список цікавих вам технологій. Гугл видасть список проектів, із яких можна буде вибрати собі щось до душі.

Rabbit написав:

Я б хотів на фрілансі трохи попрацювати, в інтернеті про це весь час кажуть, але я не знаю як там ведеться оплата, може мене надурять, я виконаю роботу, її не оплатять, якось страшнувато, чесно кажучи, і ще треба й особисті дані замовникові давати? хтось працює на фрілансі? як правильно працювати там, щоб тебе не надурили?

Фріланс, та фрілансові біржі - то окрема велика тема.

58

Re: Як влаштуватись на роботу безкоштовно?

добре вивчив html, css

З таким багато куди візьмуть, якщо ще вивчите джаваскріпт з його фреймворками взагалі без проблем візьмуть. Можна пробувати робити якійсь сайти просто для того щоб накопичувати досвіт і попутно відправляти резюме на джуніор і трейні позиції + можна попробувати курси при іт компаніях, наприклад https://softserve.ua/ua/university/it-academy

59

Re: Як влаштуватись на роботу безкоштовно?

я наприклад сьогодні розібрався як в opencart 2.3.0.2 локалізацію зробити, інформації в неті немає, а якщо є, то зовсім не складається як треба, думаєте це когось цікавить ?
Спілкувався вчора з знайомою, вона говорить шо її подружка працює менеджером в ІТ і спілкується з кдієнтами закордоними, так клієнт попросив зробити так, вона дає задачу програмістам, а вони ї говорять що так не можна написати, я в шоці знайомий на PHP і Java скрипті пише Абсолютну реальність, і можливо, а тут. Бачу не всі гідні слова програміст

60 Востаннє редагувалося Torbins (18.11.2016 12:59:46)

Re: Як влаштуватись на роботу безкоштовно?

Ви забуваєте, що окрім "що зробити" клієнт завжди каже "за скільки". І от тут дійсно часто бувають ситуації "це неможливо".
Якщо ваш знайомий займається опенсорсом або пише для себе, то у нього немає ніяких строків і бюджетів. І він дійсно може собі дозволити рік переписувати якусь лібу заради покращення архітектури, яке ніхто з користувачів й не помітить. В бізнесі усе інакше, і навіть рефакторинг має підтверджуватися якимись метриками та вкладатися в строки.

Подякували: leofun011