21

Re: Українські IT ресурси, їх розвиток.

P.Y. написав:
VTrim написав:

> Ну, мені подобається переглядати веб старим браузером з можливістю відключати JS.



До такого я не готувався.
Пан знає толк в збоченнях.
Для чого?:)

Наприклад, відкривається можливість тримати відкритими сотню вкладок, не надто вішаючи систему.

Ну, спробуйте вимкнути js і заскрініть сайт.
Чесно кажучи не знаю як поведе себе навіть bootstrap, де теж js. Не перевіряв.

Якщо й робити щось подібне, то зовсім лайтову версію сайту. Але точно не зараз.

22 Востаннє редагувалося P.Y. (29.11.2016 05:45:52)

Re: Українські IT ресурси, їх розвиток.

Там і скрінити особливо нема чого. Opera 9, де я часто вимикаю JS, навіть з увімкненим JS не працює як слід на сучасних сайтах. Зокрема, посилання з хеш-параметром у ній, як правило, не обробляються скриптом.
Стилі bootstrap відображаються криво. jQuery, крім ранніх версій, дев'яту оперу не підтримує.

Зовсім лайтова версія була б ідеальним варіантом :)

23

Re: Українські IT ресурси, їх розвиток.

Чи можна вважати цей список it спеціальностей більше-менш повним?
http://www.education.ua/ua/professions/it/

24

Re: Українські IT ресурси, їх розвиток.

Аніматор, 3d-моделлер, геймдизайнер, художник...

Подякували: VTrim1

25

Re: Українські IT ресурси, їх розвиток.

Прихований текст

Чи дарма я за це все діло взявся?:(

26

Re: Українські IT ресурси, їх розвиток.

VTrim написав:
Прихований текст

Чи дарма я за це все діло взявся?:(

Чого б це раптом? Давайте, продовжуйте — ви ж тільки почали.

27

Re: Українські IT ресурси, їх розвиток.

P.Y. написав:
VTrim написав:
Прихований текст

Чи дарма я за це все діло взявся?:(

Чого б це раптом? Давайте, продовжуйте — ви ж тільки почали.

Ну, просто мені здається що дійсно поспішив і просто не наберу ніякої акдиторії.

Прихований текст

навіть звідси

28

Re: Українські IT ресурси, їх розвиток.

Опустив руки вже на наступний день.
Тягне на рекорд :D

29

Re: Українські IT ресурси, їх розвиток.

і що такого гарного там буде, окрім української?

30

Re: Українські IT ресурси, їх розвиток.

VTrim написав:
Прихований текст

Чи дарма я за це все діло взявся?:(

Ви пане Трім, щось швидко такі питання ставити починаєте. Ви думайте не про аудиторію (бо Вам її не зібрати), а про те, що Ви прокачаєте свій скілл до тих глибин, при яких зможете думати про аудиторію. Амбіції це насправді добре, дуже добре, і стійкість до обсирання критики це теж добре, всі ці якості Ви напрацюєте, як не здасте, а це (на мою думку) зараз для Вас корисніше, ніж аудиторія на Вашому сайті який не потрібен.

Прихований текст

А тепер ще детальніше, уявіть ситуацію, до Вас приходить дійсно потрібна і корисна ідея, яку треба реалізувати вже, якщо Ви зараз... Лінь мені стало то писати, бо я спати хочу! Короче качайте скілл і всьо буде (але не зразу).

31

Re: Українські IT ресурси, їх розвиток.

Chemist-i написав:
VTrim написав:
Прихований текст

Чи дарма я за це все діло взявся?:(

Ви пане Трім, щось швидко такі питання ставити починаєте. Ви думайте не про аудиторію (бо Вам її не зібрати), а про те, що Ви прокачаєте свій скілл до тих глибин, при яких зможете думати про аудиторію. Амбіції це насправді добре, дуже добре, і стійкість до обсирання критики це теж добре, всі ці якості Ви напрацюєте, як не здасте, а це (на мою думку) зараз для Вас корисніше, ніж аудиторія на Вашому сайті який не потрібен.

Прихований текст

А тепер ще детальніше, уявіть ситуацію, до Вас приходить дійсно потрібна і корисна ідея, яку треба реалізувати вже, якщо Ви зараз... Лінь мені стало то писати, бо я спати хочу! Короче качайте скілл і всьо буде (але не зразу).

Добре.
Але все ж, написання того, що в принципі не потрібне від чого немає ніякого вихлопу, напрягає.

32

Re: Українські IT ресурси, їх розвиток.

FakiNyan написав:

і що такого гарного там буде, окрім української?

Багацько чого, могло б бути.

33

Re: Українські IT ресурси, їх розвиток.

VTrim написав:
Chemist-i написав:
VTrim написав:
Прихований текст

Чи дарма я за це все діло взявся?:(

Ви пане Трім, щось швидко такі питання ставити починаєте. Ви думайте не про аудиторію (бо Вам її не зібрати), а про те, що Ви прокачаєте свій скілл до тих глибин, при яких зможете думати про аудиторію. Амбіції це насправді добре, дуже добре, і стійкість до обсирання критики це теж добре, всі ці якості Ви напрацюєте, як не здасте, а це (на мою думку) зараз для Вас корисніше, ніж аудиторія на Вашому сайті який не потрібен.

Прихований текст

А тепер ще детальніше, уявіть ситуацію, до Вас приходить дійсно потрібна і корисна ідея, яку треба реалізувати вже, якщо Ви зараз... Лінь мені стало то писати, бо я спати хочу! Короче качайте скілл і всьо буде (але не зразу).

Добре.
Але все ж, написання того, що в принципі не потрібне від чого немає ніякого вихлопу, напрягає.

В мене купа (я думаю сотня набереться) проджектів у стіл (які не потрібні), зараз мені їх навіть викладувати ніколи лінь. І нічого, ніхто не вмер, і руки не опустились, головне правильно цілі ставте, якщо хочете замутити площадку - так Вам її не написати тре, а купити (за який кошт, це вже інша справа), ще раз кажу, напрацьовуйте знання, і це має бути ціллю, так Ви і як спеціаліст підросте, і будете мати можливість в подальшому щось корисне замутити. Щодо дизайну, ну основи ж порушені, там ще про це Ціан писала хтозна коли, про шрифти, і вирівнювання, про максимум 3 кольори і т.д. і т.п., я не маю смаку права, щоб про це казати. І щодо критики, у Вас є ціль щось зробити, яка Вам різниця що скажуть інші, щоб у Вас від цього руки опускались?

Подякували: VTrim1

34

Re: Українські IT ресурси, їх розвиток.

Якась карикатура, а не сайт. Не ображайтесь, але це правда.

Щоправда мені особливо теж нічим похвалитись в цьому плані, але викладаючи лінк на свій hub.org.ua я добре розумів, що там зараз мало що привабливого для аудиторії...

Спочатку потрібно старанно розпланувати свій ресурс, можливо подумати про майбутню монетизацію... Підтримую питання FakiNyan - що на вашому ресурсі є такого, що може привабити користувачів? Можливість після реєстрації залишати повідомлення?...

Якщо вас, як ви написали, не зовсім влаштовує функціональність на форумі ріплейс, то чому б не озвучити свої ідеї хоча б тут, щоб ми змогли їх оцінити?

Подякували: VTrim1

35

Re: Українські IT ресурси, їх розвиток.

Прихований текст

Якась карикатура, а не сайт.

Це у вашому стилі

36

Re: Українські IT ресурси, їх розвиток.

Я думав всі забули про цей провальний початок :)

Прихований текст

але ж комусь треба було підняти цю тему й нагадати мені.

37

Re: Українські IT ресурси, їх розвиток.

Q-bart написав:

Це у вашому стилі

Ви про мою постійну критику когось? Так я це завжди намагаюсь робити аргументовано, зважено, хоч інколи й злегка різко. Подібна поведінка без аргументації - ось справді що повинно відлякувати...

Подякували: 0xDADA11C71

38

Re: Українські IT ресурси, їх розвиток.

До речі, про те, що комусь не подобається моя критика. Як кажуть люди, ставтесь до оточуючих так, як ви хочете щоб вони ставились до вас. От я б дуже хотів, щоб коли я викладав свій проект, щоб мене так само аргументовано критикували.

39

Re: Українські IT ресурси, їх розвиток.

А по темі..
Бачили скажемо чесно провал hub'а ktretyakа, скільки часу стоїть, а теж мертвий і реплейсери теж туди не пішли. Хоча теж замахнувся на конкурента хабра.

Запізно ми взялися пиляти щось українське (чит. україномовне).
Радійте що хоч тут є якась активність.

40

Re: Українські IT ресурси, їх розвиток.

VTrim написав:

Я думав всі забули про цей провальний початок :)

Прихований текст

але ж комусь треба було підняти цю тему й нагадати мені.

Я не забуваю про жадну спробу створити конкурента реплейса, бо еволюційного шляху розвитку цієї спільноти (в потрібне мені русло) нема - природні якості людей не зміниш (зацікавленість/вдячність/працелюбство), деякі модери так і залишаться профнепридатними священними коровами, діпвеб домени .і2п .оніон ніхто не додасть, але зараз принаймі є куди спрямувати студентів.