21

Re: Школи програмування

javascriptIsLife написав:

> ШАГ
> вища освіта
Аж поперхнувся

Мав на увазі ВНЗ це «сране гівно, котре ніхто не поважає. Воно просто викачує гроші з довбнів,».

а ви, певно, недовбень, котрого поперли з 2 курса? :D

Подякували: 221VOLT1

22

Re: Школи програмування

javascriptIsLife написав:

> ШАГ
> вища освіта
Аж поперхнувся

Мав на увазі ВНЗ це «сране гівно, котре ніхто не поважає. Воно просто викачує гроші з довбнів,».

Якщо їм не вистачило мізків поступити на бюджет, тоді так, вуз тут мало чим допоможе.

Подякували: 221VOLT1

23

Re: Школи програмування

FakiNyan написав:

Будь-який новачок зможе розібратись й сам, без всіх тих шагів, при чому це буде швидше й ефективніше. Все, що потрібно - сильне бажання, віра в себе, та нездавання.
В інеті купа курсів, де вам розжують все в деталях. Переглядаєте декілька таких курсів від різних людей, дивитесь туторіали - як зробити якусь конкретну фічу, що не зрозуміло - запитуєте на форумах, після чого пробуєте робити свої простенькі проєкти, і якщо ви не дегенерат-даун-патау-москалик, то вже за 6 місяців ви гарантовано досягнете рівня junior'а і зможете надибати роботу.
Я так думою.
Але тут ще грає роль ваші особисті якості, якщо ви боїтесь людей, і з вас стікає 10 потів, коли ви анонімно балакаєте голосом з якоюсь людиною в якомусь скайпі, то роботу ви знайдете не швидко. Перевірено.

Розумні слова. Поправлю тільки "Майже все, що потрібно". Новачку корисно мати ментора: той може допомогти швидше витягти машину з колії і покотитися далі.

24

Re: Школи програмування

Існує божественний Олег Фаренюк в Українському Католицькому Університеті....

А як до нього можна попасти, якщо ти не студент УКУ?

Подякували: 221VOLT1

25

Re: Школи програмування

solovij.ruslan написав:

Скажу зі свого досвіду, пройшов Java курс в ОктенВеб, це курси від компаніі, дали хороший результат, та і ціни в них не кусаються, і викладачі прикольні.

І як результат? Вдалось знайти роботу? Чому обрали саме ці курси? Ще щось розглядали?

Подякували: 221VOLT1

26

Re: Школи програмування

Bartash написав:

ШАГ був якісною школою. Але то було давно (десь до 2008, тоді ще прєподи дрючили сильно). Зараз я теж чув, що там гівно за гроші. Але нормальні викладачі там ще лишилися - я рік тому свого РНР-шного зустрів у супермаркеті, перекинулися парою слів.

Про ШАГ дуже суперечливі відгуки! Але з їхніми цінами, не дуже хочеться перевіряти, які з них правдиві.

Подякували: 221VOLT1

27

Re: Школи програмування

Олег Фаренюк має власного блога і облікові записи в соціальних мережах. Можна читати рекомендовані ним книги без особистої зустрічі з ним.

Подякували: ostap34PHP, ReAl, 221VOLT3

28

Re: Школи програмування

А нащо це вам ? Там де ви живете, взагалі така робота є?

29

Re: Школи програмування

А нащо це вам ? Там де ви живете, взагалі така робота є?

Там, де я живу, "такої" роботи нема.

Подякували: 221VOLT1

30 Востаннє редагувалося Torbins (12.01.2018 11:29:50)

Re: Школи програмування

ruda87 написав:

Існує божественний Олег Фаренюк в Українському Католицькому Університеті....

А як до нього можна попасти, якщо ти не студент УКУ?

Якщо ви живете у Львові, то є один хак: взнайте, коли у потрібного викладача лекції, і просто приходьте на них. В аудиторії сідайте десь на останні ряди, щоб нікому не заважати. Викладача, звичайно ж, варто про це попередити. Це називається "вільний слухач".

Подякували: 221VOLT1

31

Re: Школи програмування

ruda87 написав:
solovij.ruslan написав:

Скажу зі свого досвіду, пройшов Java курс в ОктенВеб, це курси від компаніі, дали хороший результат, та і ціни в них не кусаються, і викладачі прикольні.

І як результат? Вдалось знайти роботу? Чому обрали саме ці курси? Ще щось розглядали?

Результат мене задовільнив цілком. Після курсу шукав роботу десь 2 місяці поки взяли на стажування. По факту на співбесідах питали все що довелось пройти на курсах. Обрав курси довго і нудно, розглядав всіх під мікроскопом:  як писали вище про ШАГ він став "поганий" , Logos IT Academy взагалі не розглядався через свою репутацію і репутацію викладачів (їхні ж студенти викладають), а також  натрапив на пост у фейсбуці голови java lviv comunity про них, він там їх розірвав в 2 речення. У Brain Academy був на ознайомчому занятті і дівчинка яка вела його не виправдала очікувань (її два хлопця просто загнали примітивними питаннями (це я тепер знаю що вони примітивні) ), до речі потім вони переіменувались в Main Academy, теж думаю не просто так , та і ціна в них була чи не найвища. Таким чином в мене залишились "нікос",  в якого навіть сайт "зроблений на колінці" і виникає питання чи можуть вони тебе навчити, якщо собі нормально зробити не можуть? ще залишилась itea, в якої ціни ну дуууууууже високі, а якість викладання не тягне на свою ціну (аргумент не залізний , бо сам не пробував, але мій друг пройшов в них javascript і сказав що ну дуже не сподобалось, бо легкі теми розсмовктувались аж занадто, а по важких і потрібних темах пробіглись зовсім мало). ну і наприкінці залишились ці курси в октені. Про них нічого поганого не знайшов, до того ж дізнався що це іт фірма маленька (близько 20 людей, якщо не помиляюсь). Прикинувши, що вони за будь-яких умов будуть знати краще ніж якісь "викладачі-найманці" або "студенти" вирішив піти до них. Була ще думка піти в софт на платні на java , але там була така сама ціна за початковий курс, як за комплексний в цих хлопців. Муки вибору)))))

Подякували: Artur881

32

Re: Школи програмування

Доброго дня добродії. Я з Івано-Франківська. Також шукаю курси по FrontEnd. Про шаг теж чув що він вже не той. Сам маю деякий досвід, але відчуваю що далі не вистачає знань для руху, от і вирішив підтянути їх. У нас в місті є академія Circle https://circle.if.ua/   Вони запевняють що за півроку реально навчитися до рівня Junior. Як ви вважаєте?  Може хтось має відгуки про них. сторінка курсу тут: https://circle.if.ua/kurs-frontend.html
Дякую

33

Re: Школи програмування

ті всі курси - то наче йти в школу, або універ, аби отримати знання, та ще й гарні гроші за то віддати

34

Re: Школи програмування

Dimondoc
Бачу тривалість курсу, але не бачу скільки там годин на день. Якщо разом з домашкою вийде хоча б 6-8 годин, п'ять днів на тиждень, то, при наявності попереднього досвіду, стати джуніком реально.

35

Re: Школи програмування

Дякую

36

Re: Школи програмування

Наша компанія вже двічі проводила курс по Сейлзфорсу. І планується в січні ще один скорочений курс зробити

37

Re: Школи програмування

Але сейлзфорс - це трохи специфічна платформа і мова, тут важко придумати задачу для реалізації якогось класичного алгоритму, це все більше комерційне примітивне програмування

38

Re: Школи програмування

Головне вичити, познайомитись з однією-трьома мовами програмування. Далі вже шукати ту, яка підходить під Ваші задачі, проєкти або має попит на ринку.

39

Re: Школи програмування

tim написав:

Головне вичити, познайомитись з однією-трьома мовами програмування. Далі вже шукати ту, яка підходить під Ваші задачі, проєкти або має попит на ринку.

головне алгоритми, а не синтаксис мови програмування

Подякували: tim1

40

Re: Школи програмування

reverse2500 написав:
tim написав:

Головне вичити, познайомитись з однією-трьома мовами програмування. Далі вже шукати ту, яка підходить під Ваші задачі, проєкти або має попит на ринку.

головне алгоритми, а не синтаксис мови програмування

не алгоритм вивчити, а навчитися їх формувати, розуміти і т.п.