21 Востаннє редагувалося leofun01 (09.08.2023 16:00:37)

Re: Як підняти свій сайт в пошукових системах?

Щоб підняти сайт у пошукових системах, при голосовому пошуку тощо, треба знати де шукати, як говориться. Можете прочитати доволі багато статей на одному сайті веб агенції посилання видалено на тему SEO. Може щось нове для себе відкриєте.

22

Re: Як підняти свій сайт в пошукових системах?

  1. Вік домену.

  2. Кількість силок з інших сайтів

  3. Швидкість вашого сайту

  4. Адаптивність

  5. Внутрішня SEO оптимізація

23

Re: Як підняти свій сайт в пошукових системах?

Профілі розробників на wordpress.org виходять у топ 10 у Google за фіо розробників

24

Re: Як підняти свій сайт в пошукових системах?

у 2022 році

25

Re: Як підняти свій сайт в пошукових системах?

Я своїм "Ерудитом" теж все сам займався. Тести додавав, а їх мало хто проходив, так як небагато відвідувачів було. Але ситуація значно покращилась після співпраці з сеошниками із seostar.com.ua. Там підказали що виправити на сайті, щоб його "полюбили пошуковики", дали поради по внутрішній та зовнішній оптимізації та роз'яснили як взагалі потрібно правильно проводити seo-просування ресурсу. Зараз вже значно більше користувачів проходять тестування і клікають по рекламі приносячи додаткову копієчку.)

Веду до того, що не треба накручувати відвідуваність просто переспрямувавши користувачів з іншого сайту. Краще звернутись до фахівців, які розроблять оптимальну стратегію розкрутки проекту.

26

Re: Як підняти свій сайт в пошукових системах?

Без грошових вкладень у рекламу допоможе лише оригінальний контент, або контент у якого дуже мало, або дуже слабка конкуренція.

Я багато дізнався, коли робив свій https://www.slangzone.net з таких ресурсів, як:
- https://www.semrush.com
- https://ahrefs.com/

+ моніторинг ситуації у Google search console i Bing webmasters

В принципі, це все що потрібно для того, щоб побачити чи сайт взагалі має куди рости, чи люди цікавляться темою сайту.

Те, що згадав codenear — це святий грааль рейтингу в пошукових системах. Я лише вніс трохи більше практики і кілька лінків для початку:)

27

Re: Як підняти свій сайт в пошукових системах?

Комусь може допомогти індексація сторінок через Google Indexing API. Якщо адреси погано і довго індексуються, і хочеться прискорити цей процес - спробуйте. Реально виручає. Або при зміні тематики видалити купу старих сторінок.

28

Re: Як підняти свій сайт в пошукових системах?

Так, використовую Google Index API, для індексації нових сторінок і видалення непотрібних, але якщо контент якісний то і без-будьяких інструментів заходить в індекс доволі швидко.

29 Востаннє редагувалося leofun01 (09.08.2023 15:53:29)

Re: Як підняти свій сайт в пошукових системах?

Чітку відповідь на це питання дати неможливо як на мене. Від багатьох факторів залежить. Від особливостей твого сайту, його ніші, гео і тд... Можу порадити почитати кейси про просування різних гео і ніш із класними результатами: посилання видалено. Думаю надихнешся))

30

Re: Як підняти свій сайт в пошукових системах?

ping написав:

кількість лінків з інших сайтів (особливо - з високовідвідуваних) на ваш - позитивно вплине на його рейтинг

Тiльки так!! А ну ше SEO