21

Re: Іще раз про BitCoin, давайте розберемося

Master_Sergius написав:

За рахунок чого все ж ця криптовалюта має таку ціну і яким чином вона має певний еквівалент у валюті, при цьому курс теж скаче?

Я ж уже пояснив: попит і пропозиція. Попит забезпечується активістами та спекулянтами, пропозиція - майнінгом. Черговий покупець біткоінів входить на ринок - курс зростає, хтось продає чи майнить хеш - падає.

Master_Sergius написав:

От той же майнінг, по суті потрібно знайти хеш, який задовольнить певним умовам, але чому за це дають ту віртуальну валюту? Кому і навіщо потрібен той хеш? Може то насправді якась побудова якихось "веселкових таблиць"? І чому ота віртуальна валюта набуває такої цінності? Адже в першу чергу, криптовалюта - це протокол, а вже на ньому базуються оці всякі "біткойни".

Це просто умовні домовленості. Базова вартість забезпечується активістами, які погоджуються приймати його як оплату, решта - спекулянтами. Що ж до майнінгу, то будь-якому обмінному еквіваленту потрібні емісії, інакше його вартість буде зростати надто швидко, це ніби Кейнс добре розписав (я його не читав, просто посилання з підручника пам'ятаю). Контрольована органом емісія, яку зараз практикують центральні банки, має постійну проблему, якщо ви не пам'ятаєте початок 90-х - гляньте на Зімбабве. Тому Накамото придумав таку процедуру емісії ("майнінг"), яка має постійно підкидати потроху нових грошей, але не надто швидко.

Подякували: Master_Sergius, 221VOLT, karmeljuk3

22

Re: Іще раз про BitCoin, давайте розберемося

Був би ще дуже вдячний, якщо підкинете трохи корисних ресурсів про економіку, грошотворення і т.д. і т.п. Треба трохи підчитати. Так би мовити, уявлення маю, що таке попит і пропозиція - теж зрозуміло, але якось все скласти до купи не виходить.

Подякували: 221VOLT1

23 Востаннє редагувалося koala (02.01.2017 22:34:56)

Re: Іще раз про BitCoin, давайте розберемося

І тільки зараз згадав книжку: Сімоно Філіп, "39 уроків сучасної економіки".

24

Re: Іще раз про BitCoin, давайте розберемося

koala написав:

І тільки зараз згадав книжку: Сімоно Філіп - 39 уроків сучасної економіки. 39 уроків сучасної економіки

А в двох словах можна?

Подякували: 221VOLT1

25 Востаннє редагувалося koala (02.01.2017 22:36:52)

Re: Іще раз про BitCoin, давайте розберемося

В двох словах, на жаль, не виходить.
У школі у нас цілий рік економіка була, але там це нам так нормально і не пояснили. Як і в КПІ за в сумі два роки.
---
Дружина каже, що їм у Могилянці і за 5 років нормально не пояснили. Коротше: економіка - це ще одна фізика, щоб її знати, треба нею займатися.

Подякували: 221VOLT1

26

Re: Іще раз про BitCoin, давайте розберемося

А тим часом біткоїни виросли в ціні, тепер 1 біткоїн понад 1000 баксів.

Подякували: 221VOLT1

27

Re: Іще раз про BitCoin, давайте розберемося

Torbins написав:

От у проблеми DNS я вірю. Бо усього тринадцять кореневих серваків, і ніякого захисту у оригінальному протоколі. Але, на відміну від Біткоїна, він потрібен усім, тому його зламати так просто не дадуть.

Тринадцять вузлів, а не серваків.. насправді самих серваків більше (там є ще резервні і т.д.), і деякі з них не серваки а мейнфрейми навіть.. тож не парся, безпека там не гірша ніж в США на складі з боєголовками..

Подякували: 221VOLT1

28 Востаннє редагувалося HetmanNet (05.01.2017 17:32:03)

Re: Іще раз про BitCoin, давайте розберемося

Master_Sergius написав:

А тим часом біткоїни виросли в ціні, тепер 1 біткоїн понад 1000 баксів.

Викине автор на ринок перші згенеровані всі разом і торба.. бо біткоін не валюта, то товар.. ніхто не гарантує їх прийом.. якщо попит стане менший ніж пропозиція, то ціна впаде в тисячі разів.. з нею довіра, як то було під час останнього обвалу.. що ще знизить ціну скажено.. і все торба.. жодний продавець не візьме їх.. автор у золоті.. решта гадає що робити з біткоінтами.. фактично це піраміда зараз.. не виключаю що автор по трошки їх продає або чекає миті щоб зірвати куш.. або зробити філософський урок.. або то АНБ створило їх з якоюсь прихованою особливістю, що дозволить їм всіх відстежити, а завдяки їх популярності саме у злочинців то вони у шоколаді.. просто чекають коли у злочинців біткоінти стануть стандартом..

Подякували: 221VOLT1

29

Re: Іще раз про BitCoin, давайте розберемося

HetmanNet написав:
Master_Sergius написав:

А тим часом біткоїни виросли в ціні, тепер 1 біткоїн понад 1000 баксів.

Викине автор на ринок перші згенеровані всі разом і торба.. бо біткоін не валюта, то товар.. ніхто не гарантує їх прийом.. якщо попит стане менший ніж пропозиція, то ціна впаде в тисячі разів.. з нею довіра, як то було під час останнього обвалу.. що ще знизить ціну скажено.. і все торба.. жодний продавець не візьме їх.. автор у золоті.. решта гадає що робити з біткоінтами.. фактично це піраміда зараз.. не виключаю що автор по трошки їх продає або чекає миті щоб зірвати куш.. або зробити філософський урок.. або то АНБ створило їх з якоюсь прихованою особливістю, що дозволить їм всіх відстежити, а завдяки їх популярності саме у злочинців то вони у шоколаді.. просто чекають коли у злочинців біткоінти стануть стандартом..

:D якщо не помиляюсь, з огляду на open-source-ність біткоіна, ви хочете сказати, що розумні люди лише в АНБ  існують/працюють ?)))

я так думаю що не лише там є розумні люди, а і з інших сторін також (black hat-s, white hat-s etc), і програмно-алгоритмічні проблеми знають та можуть знайти і зрозуміти не лише в АНБ

не впевнений що автору вигідно викинути на ринок їх зараз
набагато вигідніше дочекатись коли їх приймуть загальним стандартом і стати не мільйонером, а мультимільярдером  :)

Подякували: 0xDADA11C71

30

Re: Іще раз про BitCoin, давайте розберемося

Ох і ці біткойни... Не спиться людям, коли шара начебто проходить повз них...

koala пояснив досить чітко чому не варто покладатись на біткойни, але я б додав ще спрощене пояснення що таке біткойни по-суті.

Грубо кажучи, біткойни це те ж саме що й приватні папірці, які не можливо підробити. І саме неможливість підробки - це головна суть біткойнів, і разом з тим - це сама головна форма одурманення людей.

Усю цю туманну завісу із розподіленими серверами, хешами, системою емісії і т.д. можна порівняти із різними обрядами шарлатанів, наприклад у вигляді ворожок, магів, віщунів..., які то пускають дим, то кола якісь малюють, то просять не схрещувати ноги, карти перед вами розкладають... й роблять решту незрозумілих маніпуляцій, які так само як і біткойни, придають значення цій усій діялньості, суть якої - взяти у вас гроші "за щось", а не просто "за так".

Самі подумайте, що вам із того що хтось гарантує непідробку тієї продукції що він виробляє? Тільки через це ви повинні купувати її? - Ні, ви купуєте її якраз в надії подорожчання й залучення нових "учасників" (м'яко кажучи =) в усю цю систему.

Ось тут я в дуже спрощеній формі вже розписував як працює економіка. Головна суть - кожен корисний товар чи послуга повинні покриватись валютою у строгій пропорції (корисним я називаю те, на що буде попит). Випустився новий товар - держава повинна це зафіксувати й надрукувати строго стільки грошей, скільки він коштує. Випустять більше грошей - інфляція (товари дорожчають), випустять менше - дефляція (товари дешевшають).

Курс же біткойнів залежить в першу чергу від їх розробників (ну й від спекулянтів, звісна річ). От ви й вирішуйте якій системі можна більше довіряти: тій, яка залежить від сотні людей, чи тій яка залежить від цілої державної економіки...

Подякували: 221VOLT, Torbins, karmeljuk3

31 Востаннє редагувалося 221VOLT (07.01.2017 16:16:06)

Re: Іще раз про BitCoin, давайте розберемося

ktretyak написав:

Ох і ці біткойни... Не спиться людям, коли шара начебто проходить повз них...

koala пояснив досить чітко чому не варто покладатись на біткойни, але я б додав ще спрощене пояснення що таке біткойни по-суті.

Грубо кажучи, біткойни це те ж саме що й приватні папірці, які не можливо підробити. І саме неможливість підробки - це головна суть біткойнів, і разом з тим - це сама головна форма одурманення людей.

Усю цю туманну завісу із розподіленими серверами, хешами, системою емісії і т.д. можна порівняти із різними обрядами шарлатанів, наприклад у вигляді ворожок, магів, віщунів..., які то пускають дим, то кола якісь малюють, то просять не схрещувати ноги, карти перед вами розкладають... й роблять решту незрозумілих маніпуляцій, які так само як і біткойни, придають значення цій усій діялньості, суть якої - взяти у вас гроші "за щось", а не просто "за так".

Самі подумайте, що вам із того що хтось гарантує непідробку тієї продукції що він виробляє? Тільки через це ви повинні купувати її? - Ні, ви купуєте її якраз в надії подорожчання й залучення нових "учасників" (м'яко кажучи =) в усю цю систему.

Ось тут я в дуже спрощеній формі вже розписував як працює економіка. Головна суть - кожен корисний товар чи послуга повинні покриватись валютою у строгій пропорції (корисним я називаю те, на що буде попит). Випустився новий товар - держава повинна це зафіксувати й надрукувати строго стільки грошей, скільки він коштує. Випустять більше грошей - інфляція (товари дорожчають), випустять менше - дефляція (товари дешевшають).

Курс же біткойнів залежить в першу чергу від їх розробників (ну й від спекулянтів, звісна річ). От ви й вирішуйте якій системі можна більше довіряти: тій, яка залежить від сотні людей, чи тій яка залежить від цілої державної економіки...

1) це є гарантія того, що коли я куплю зараз 10 біткоінів -- і через 2-5-10 років їх буде так же 10 (стабільність чи ілюзія стабільності в першу чергу, а не "купити щоб продати і заробити" -- скоріше це просто біржі, і біткоін - далеко не перша, не найбільша і не найголовніша штука на торгах на біржах)

2) невже за святами я проспав той момент, що уже виплатили людям всі ті гроші, які у них пропали?
ті всі гроші, які гарантувала держава (СССР)?

та наче ні

вчора мені на емейл прийшов лист від приватбанка, темою мовляв люди заспокойтеся -  все ок, держава гарантує 100% збереження і повернення вкладів...

лол, то все казочки для наівних, що держава щось гарантує і щось поверне,
скоріше це питання совісті або відсутності такої у правлячого клана (захочуть - кинуть всіх)

повертаючись до листа приватбанка зі "100% гарантовано державою" --
умовчувати частину правди - це ж не обман, чи не так?))

якщо не помиляюсь -- якщо вкладете більше ніж 200тисяч і з банком/вкладом щось станеться --
максимум що ви отримаєте - це 200тисяч
(а якщо щось станеться з державою - дулю без маку отримаєте -- маємо приклад з СССР)

відповідно, зберігати більше ніж 200тисяч в українських банках - безглуздо (чи я помиляюсь?)



imho гарантувати повинна не держава а певний круг осіб --
держава може помінятись, а люди - залишаться(повинно бути з кого спитати)

32

Re: Іще раз про BitCoin, давайте розберемося

1 і 2. Ви сумніваєтесь, що зараз ще залишились совкові рублі? Система біткойнів вам гарантує непідробність, але вона вам точно не гарантує що біткойни люди не почнуть скидати як непотріб... скажімо на користь якоїсь перспективнішої системи.

Хоча розробники біткойнів навряд чи ризикуватимуть робити інфляцію своїми руками, але вони це можуть зробити легко, причому у них немає зобов'язань не перед ким щоб не робити цього.

І якщо у СРСР почали безконтрольно штампувати гроші, через що виникла гіперінфляція, то відмова від системи біткойнів може спричинити точно таку, або й більшу інфляцію. Це не перебільшення, бо, ще раз повторюю, вони ні перед ким не зобов'язувались цього не робити, і їх не буде за що судити, якщо вони надумають різко розбагатіти...

Тому тієї гарантії про яку ви говорите - гарантію постійної цінності - біткойни вам точно не гарантують.

Стосовно казочок з гарантією держави, то навіть такій слабкій економіці як наша - слід незрівнянно більше довіряти, ніж самопальним біткам, за якими стоїть сама справжня сучасна МММ...

Подякували: Torbins1

33

Re: Іще раз про BitCoin, давайте розберемося

Стосовно казочок з гарантією держави, то навіть такій слабкій економіці як наша - слід незрівнянно більше довіряти, ніж самопальним біткам, за якими стоїть сама справжня сучасна МММ...

Справа не в слабкій еконноміці, а в тому що 1) вона не "наша" 2) це не держава а опудало держави, не банківська система а опудало банківської системи, не право а опудало права. 3) живуть в цьому опудалі такі люті лохи, що навіть ангелам небесним хочеться їх на...дурити.

Хай я краще матиму змогу приймати платежі через шарлатанські біткойни і працювати з білими людьми, аніж працюватиму на внутрішньому ринку і довірятиму транзакції цій недобанківській системі, яка не забезпечує мені зручну можливість легально працювати(PayPal).

Подякували: 221VOLT1

34

Re: Іще раз про BitCoin, давайте розберемося

Альтернатив криптовалюті наразі не існує, про що тут можна взагалі сперечатися?

35

Re: Іще раз про BitCoin, давайте розберемося

cheappi386 написав:

Альтернатив криптовалюті наразі не існує, про що тут можна взагалі сперечатися?

Альтернатив в якій саме якості? Як валюті - є долари. Як надійному засобу збереження - є золото. Як засобу інвестування - є акції. Як піраміді - є МММ.

Подякували: 0xDADA11C7, 221VOLT, flatliner, Torbins, karmeljuk5

36

Re: Іще раз про BitCoin, давайте розберемося

koala написав:
cheappi386 написав:

Альтернатив криптовалюті наразі не існує, про що тут можна взагалі сперечатися?

Альтернатив в якій саме якості?

Гроші полюбляють тишу.

37 Востаннє редагувалося 221VOLT (08.01.2017 04:21:16)

Re: Іще раз про BitCoin, давайте розберемося

ktretyak написав:

1 і 2. Ви сумніваєтесь, що зараз ще залишились совкові рублі? Система біткойнів вам гарантує непідробність, але вона вам точно не гарантує що біткойни люди не почнуть скидати як непотріб... скажімо на користь якоїсь перспективнішої системи.

Хоча розробники біткойнів навряд чи ризикуватимуть робити інфляцію своїми руками, але вони це можуть зробити легко, причому у них немає зобов'язань не перед ким щоб не робити цього.

І якщо у СРСР почали безконтрольно штампувати гроші, через що виникла гіперінфляція, то відмова від системи біткойнів може спричинити точно таку, або й більшу інфляцію. Це не перебільшення, бо, ще раз повторюю, вони ні перед ким не зобов'язувались цього не робити, і їх не буде за що судити, якщо вони надумають різко розбагатіти...

Тому тієї гарантії про яку ви говорите - гарантію постійної цінності - біткойни вам точно не гарантують.

Стосовно казочок з гарантією держави, то навіть такій слабкій економіці як наша - слід незрівнянно більше довіряти, ніж самопальним біткам, за якими стоїть сама справжня сучасна МММ...

була гарантія СССР на всі вклади (сбербанк СССР) купа лохів людей там купу коштів тримали,
і досі їх не вернули ще, лише одна Юлька, яку поносять кому не лінь -- лише вона одна підняла, перепрошую, задницю, і щось спробувала людям вернути, хоть якусь частину (звісно, виглядало як пародія - і все ж, хоть хтось - хоть щось)

і ви чудово знаєте про що я веду мову(і що з совковим папером можна лише в туалет зходити, ваш гумор недоречний)


і ще ви чемненько закрили очі на всю другу частину мого повідомлення

повторюсь ще раз -- держава за ваші вклади вам гарантує максимум 200тисяч

і то далеко не факт що ви хоча б їх отримаєте у випадку якогось чп -- от зараз в Донецьку-Луганську-областях суцільне чп -- і там все пішло по п..... наперекосяк...


0xDADA11C7 написав:

Стосовно казочок з гарантією держави, то навіть такій слабкій економіці як наша - слід незрівнянно більше довіряти, ніж самопальним біткам, за якими стоїть сама справжня сучасна МММ...

Справа не в слабкій еконноміці, а в тому що 1) вона не "наша" 2) це не держава а опудало держави, не банківська система а опудало банківської системи, не право а опудало права. 3) живуть в цьому опудалі такі люті лохи, що навіть ангелам небесним хочеться їх на...дурити.

Хай я краще матиму змогу приймати платежі через шарлатанські біткойни і працювати з білими людьми, аніж працюватиму на внутрішньому ринку і довірятиму транзакції цій недобанківській системі, яка не забезпечує мені зручну можливість легально працювати(PayPal).

+1, саме про це я і веду мову
закони написані лише для бидла бідняків,
розглянемо один факт ---

українець згідно українських законів не має права мати подвійне громадянство +
не має права мати вклади в іноземних банках (лише у державних та тих які мають державну реєстрацію)

власне, це один з тих законів, які поширюються лише на бідняків --
давайте назвіть хоча б двох-трьох українських доларових мільйонерів чи мільярдерів, які тримають гроші в українських банках і не тримають гроші в іноземних банках?
не можете? то чого тоді дурниці пишете? (звертаюсь до автора першої цитати)


погоджуюсь, я також більше довіряю/надаю перевагу розумним рішенням(одним з яких є біткоін) перед нерозумними (тут і загалом наш уряд від російського не далеко відійшов -- рядом стоять,
і зокрема -- от ініціювали-прийняли цей ідіотський закон(точніше поправку) про те щоб ФОП зобовязаний платити 704 грн навіть якщо не має жодного доходу, жодних потоків фінансів -- це ж безглуздо -- називається задавити на корню конвуйсії умираючого малого бізнесу,, і можуть понаприймати купу тупого як і російський уряд приймає... і що далі?
стосовно прав і обовязків --
на вас можуть навішати обовязків а права - відберуть,
в тому числі і права на ваш бізнес, на вашу справу, на результат вашої багатолітньої праці і навіть патенти -- преценденти є ... особисто я не рискну оформляти щось в Україні поки наш уряд є копією російського)

Подякували: 0xDADA11C7, reverse25002

38

Re: Іще раз про BitCoin, давайте розберемося

і ще одне --
просто процитую одного чувака

– Доллары сделаны именно из веры в то, что какая-то женщина в очках, чье личное благоденствие совершенно не зависит от обменного курса, не сократит завтра утром все ваши сбережения в три раза, потому что у нее месячные и ей надо успеть сверстать перед выходными какой-то там бюджет. Понимаете? Деньги опираются не на боеголовки и авианосцы. Деньги опираются на веру в то, что завтра их не превратят в опилки по команде очередного папы Карло. Мы выращивали эту веру веками. И поэтому доллар – это мировая резервная валюта...

яке просте пояснення, чому гривня і рубль - фантики, а долар - трошки більше ніж фантик

і саме завдяки тому, що біткоін не може обвалити лише одна людина, а потрібно круг з N людей -- тому біткоїн в N разів надійніший за ту ж гривню, за той же рубль(чому і забороняють біткоін в Росії)

повертаючись до гривні -- от як прийняли поправку щоб подоїти-постригти малий бізнес на 704грн/місяць -- так же можуть прийняти будь-що, власне про це і є цитата


---

повертаючись до правління --
встрілила в голову одна думка -- хочу поділитись і взнати вашу думку --

2) депутатам потрібно встановити зарплату в 1 гривню!

а основні гроші за свою корисну роботу вони будуть отримувати як премії - у вигляді донату від простого люду
працює- робить добрі діла - має з/п, нічого не робить - нічого не має

наприклад -- один депутат нічого не робить, другий -- справді старається і щось робить для жителів регіона/країни -- відповідно перший залишиться із з/п в 1грн, а другому -- навіть 10тис українців скинуться по 10грн у вигляді подяки-пожертвування -- уже буде з/п в 100тис грн

1) відповідно кількість депутатів максимально зменшити -- навіщо 450 депутатів у верховній раді?
достатньо по 3-5 достойних представників від кожної області

чому зменшити і чому їх само собою менше стане --
та тому, що нічого не робити і отримувати гіганські зарплати -- це одне,
а коли починаєш на волонтерських засадах і з/п отримуєш у відповідності до "корисного вихлопу" від своєї діяльності -- це уже інше --
відразу відсіються розжирівші ліниві борови,
а також ймовірно появляться нові дійові особи на цій ниві праці

відповідно, такий же алгоритм з зарплатами - і на рівні місцевих рад примінити -- він повинен бути ефективним
чи не буде ефективним? як ви думаєте?

Подякували: Monolith1

39 Востаннє редагувалося Monolith (09.01.2017 21:10:52)

Re: Іще раз про BitCoin, давайте розберемося

imho. Депутати, інші представники влади мають отримувати нормально зарплату - це така ж сама робота як й інші. От тільки треба слідкувати за цими "представниками влади", і слідкувати за тими, що слідкують. і виходить якась фігня. Те що 450 людей забагато, а у кожного ще по 10 помічників і замів у яких ще по 10 замів. От приклад з життя. В моєму місті хотіли поміняти дорогу. Стандартна ситуація перед виборами. Знаєте хто давав інтерв'ю журналістам? Перший(!!! тобто він не один) Помічник(!) Зама(!) Дупутата! ШО? Навіщо йому взагалі зам, а не то що куча помічників замів. Тому imho - треба повністю міняти всю систему влади. Парламент розділити на дві палати, зменшити кількість депутатів, як сказав 221V. І зібльшити вплив на владу зі сторони населення. Але тут є декілька проблем: населення(більшість, я кажу більшість) легко піддається інформаційній війні та всьому, що кажуть по телику, пишуть у газетах, каже сусід на базарі, пишуть на жовтих сайтів. По-друге більшість(тут вже точно 99%) населення не має потрібної освіти щоб зрозуміти хоча б щось, що відбувається. По-третє, треба ще вміти відсіяти гарних людей. Бо в нас як: я не такий я ті минулі, сп*здив гроші і побіг світ-за-очі. Народ думає, ну це вже 10-й був, 11-й раз нас то вже не проколоти, беремо цього. Через місяць: "й*******, шоб він ******, к****", не треба було його вибирати. Тому imho - демократія, коли вибираємо когось - не працює. Можливо це діє десь там у маленькому поселенні людей, хоча воно насправді так і пішло, а вибирати, між двох людей, яких ти перший раз бачиш. Частіше виграє той хто зміг більше пропіаритися, бо має більше грошей/впливу/впливових знайомих, а то й впливових керівників...

Подякували: 221VOLT1

40

Re: Іще раз про BitCoin, давайте розберемося

Я не читав, звісно, всю ту маячню, але, 221VOLT, чому ви нумеруєте тези від двійки до одиниці?