41

Re: 100500 цікавих способів потратити гроші

Може спробуєте піти від протилежного?
У вас є якийсь мінімум який ви витрачаєте на їжу/одежу/etc, у вас є якесь джерело, мама/тато/фігова_робота/здача_бабусиної_квартири/etc. Спробуйте відсікти це джерело, залиште якусь сумму, скажімо на місяць життя, а далі або ви без того джерела здохнете, або знайдете інше джерело. Така собі угода з пані, що має косу. А якщо помрете, то так тому і треба, бо ваше життя все одні ніц не варте, якщо ви не зможете вижити в велетенському місці.

Подякували: 221VOLT, varkon2

42

Re: 100500 цікавих способів потратити гроші

Можу сказати, що якусь корисність від своєї зарплатні я відчував лише тоді, коли інші джерела були на мінімумі, і мої $50-100 справді щось важили. Але це все — по великому рахунку, я не відчуваю потреби заробляти більше, більше і більше. Якось звести кінці з кінцями плюс якась сума прозапас — цього достатньо, але «інші джерела» на даний момент покривають ці потреби.

43 Востаннє редагувалося P.Y. (17.02.2017 15:54:49)

Re: 100500 цікавих способів потратити гроші

Власне, як позбутися цих джерел? Ні, теоретично, я можу в будь-який момент піти з дому жити в картонній коробці під мостом, попередньо порвавши всі наявні соціальні контакти. Але це надто безглуздо й безперспективно, а мотивації для цього потрібно не менше, ніж для реалізації якоїсь позитивної мети.

44

Re: 100500 цікавих способів потратити гроші

P.Y. написав:

Власне, як позбутися цих джерел? Ні, теоретично, я можу в будь-який момент піти з дому жити в картонній коробці під мостом, попередньо порвавши всі наявні соціальні контакти. Але це надто безглуздо й безперспективно, а мотивації для цього потрібно не менше, ніж для реалізації якоїсь позитивної мети.

Схоже, у Вас іще нема дітей :)

45

Re: 100500 цікавих способів потратити гроші

Master_Sergius написав:
P.Y. написав:

Власне, як позбутися цих джерел? Ні, теоретично, я можу в будь-який момент піти з дому жити в картонній коробці під мостом, попередньо порвавши всі наявні соціальні контакти. Але це надто безглуздо й безперспективно, а мотивації для цього потрібно не менше, ніж для реалізації якоїсь позитивної мети.

Схоже, у Вас іще нема дітей :)

Звідки? ))
Поява дітей вимагає попереднього вирішення цілого стеку проблем, для яких у мене не вистачає мотивації.

46

Re: 100500 цікавих способів потратити гроші

У вас навіть жінки нема! Ось вони люблять витрачати гроші, тож знайдіть собі жінку, а вона вже питатиме вас про гроші і буде вам мотивація  *JOKINGLY*

Подякували: HetmanNet, quez, 221VOLT3

47

Re: 100500 цікавих способів потратити гроші

Ви знаєте багатьох здичавілих хіккі, у яких є жінка? ))

48

Re: 100500 цікавих способів потратити гроші

P.Y. написав:

Ви знаєте багатьох здичавілих хіккі, у яких є жінка? ))

А хіккі користаються Інтернетом? Насправді ж, гроші є куди тратити. І коли дохід/прибуток росте - все чудово. А ось що робити, коли раптом прибуток суттєво зменшується?

49

Re: 100500 цікавих способів потратити гроші

Проблема в тому, що гроші тратити НЕ-ЦІ-КА-ВО. Якийсь мінімум для зведення кінців з кінцями є — цього достатньо. Але для цього айтішна зарплата НЕ-ПО-ТРІБ-НА.

50

Re: 100500 цікавих способів потратити гроші

P.Y. написав:

Проблема в тому, що гроші тратити НЕ-ЦІ-КА-ВО. Якийсь мінімум для зведення кінців з кінцями є — цього достатньо. Але для цього айтішна зарплата НЕ-ПО-ТРІБ-НА.

А що як усі люди різні і комусь цікаво, а комусь - ні? Навіть не так, самі по собі гроші дійсно ніщо. Варте уваги лише те, що ми можемо за них отримати. Наприклад, мені цікаво сходити в аквапарк з дітьми - безкоштовно туди не пускають. Поїсти хамона під відповідне вино - не дуже цікаво, але насолода є :) ну і т.д. і т.п.

Подякували: 221VOLT1

51

Re: 100500 цікавих способів потратити гроші

Отже, питання звучить так: у нас є типова зарплата типового айтішника. Її необхідно витратити (всю чи значну частину) для власного задоволення. Не для побутової хріні (яку вона покриває з головою) і не на щось, для чого треба збирати гроші 10-50 років, а на те, що можна придбати тут і тепер. Поки що такому критерію відповідає лише варіант з повіями.

Подякували: Regen, HetmanNet2

52

Re: 100500 цікавих способів потратити гроші

Ще раз кажу, подумай про пенсію в 40рок років, як тобі така ідея?

Подякували: Master_Sergius1

53

Re: 100500 цікавих способів потратити гроші

Vo_Vik написав:

Ще раз кажу, подумай про пенсію в 40рок років, як тобі така ідея?

Чим це відрізняється від того, що я маю вже? )
Я шукаю мотивації для руху вперед, а не стояння на місці.

Подякували: 0xDADA11C71

54

Re: 100500 цікавих способів потратити гроші

P.Y. написав:

Ви знаєте багатьох здичавілих хіккі, у яких є жінка? ))

Може я один з них))

Подякували: 221VOLT1

55

Re: 100500 цікавих способів потратити гроші

Vo_Vik написав:

Ще раз кажу, подумай про пенсію в 40рок років, як тобі така ідея?

А як назбирати на пенсію в 40 років? Адже після 40-ка, можна протягнути ще років з 30, але чи вистачить тих грошей? Я б не проти, бо великий лінтяй, але як???

Подякували: 221VOLT1

56

Re: 100500 цікавих способів потратити гроші

Ну йому вистачає 50 доларів в місяць. Це 600 в рік. Якщо класти в швейцарський банк під2% річних, то що було 600 доларів девідендів, треба 30к вкладу. Що якщо відкладати по штуці в місяць займе 2,5 року.

Подякували: 221VOLT, 0xDADA11C72

57

Re: 100500 цікавих способів потратити гроші

Пропоную накупити "реритетних" комп'ютерів, і "бавитися" з їхніми системними платами  *DRINK*  , накупити деталів, зліплювати до купи, так щоб працювало *CRAZY* .....

58

Re: 100500 цікавих способів потратити гроші

ost.bregin2014 написав:

Пропоную накупити "реритетних" комп'ютерів, і "бавитися" з їхніми системними платами  *DRINK*  , накупити деталів, зліплювати до купи, так щоб працювало *CRAZY* .....

Иииии?
Вам особисто треба купити осцилограф та книжку "Схемотехника для початківців" maybe
наприклад у системі де я пишу зараз 512 кВ - то й що мені робити?

Подякували: 221VOLT1

59

Re: 100500 цікавих способів потратити гроші

ost.bregin2014 написав:

Пропоную накупити "реритетних" комп'ютерів, і "бавитися" з їхніми системними платами  *DRINK*  , накупити деталів, зліплювати до купи, так щоб працювало *CRAZY* .....

Купив собі Arduino Uno та купку дротиків, світлодіодів, резисторів та 1 кроковий двигуенць.

Подякували: 221VOLT1

60

Re: 100500 цікавих способів потратити гроші

Я теж накупив собі ровтерів й обмазуюся OpenWRT

Подякували: 221VOLT1