81

Re: Дівчина з Києва познайомиться з програмістом 33-37 років

reverse2500 написав:

от уже цікаво, а які мови програмування потрібно під ваші критерії ?
а то може HR новий спосіб найшли шукати програмістів

Усе ще сподіваєтесь, що програмістів наймають через ліжко?

Подякували: 221VOLT, HetmanNet, /KIT\3

82

Re: Дівчина з Києва познайомиться з програмістом 33-37 років

Ну от цікаво, за чим все таки ганяється ?
За грошима? Каже, що ні.
За розумом? Одразу каже і про зовнішність.
За мачо? Шукає 33-37 самотнього програміста.
Знає, що всі соромязливі..

Вангую, що самій під 30, шукає такого собі стабільного співмешканця якого не соромно показати іншим, слабохарактерного, аби взяти його під каблук і сподівається, що зголоднілий, поботий галерами погроміст у такому віці буде молитися,аби зачепитися за таку жіночу увагу.

Киньте в мене камнем, якшо це не так :)

Подякували: 0xDADA11C7, 221VOLT, quez, Regen, varkon, /KIT\, leofun017

83

Re: Дівчина з Києва познайомиться з програмістом 33-37 років

P.Y. написав:
221VOLT написав:
quez написав:

Можна задати йому наступні питання: 2/4/8-символьні відступи? Таби або пробіли? Лінукс чи Віндовс (якщо Мак, то для дівчини не представляє інтересу як чоловік)? Нвідія чи АМД (небезпечне питання, втім, як і всі інші)?

таб, який перетворюється в 2 пробіли!!

Тоді як більшості дівчат подобається, коли хлопець не натискає таб узагалі, а чотири пробіли вставляються автоматично після двокрапки в попередньому рядку.

більшості вами опитаних?
ви впевнені що ваша вибірка однорідно-адекватна?

84

Re: Дівчина з Києва познайомиться з програмістом 33-37 років

221VOLT написав:
P.Y. написав:
221VOLT написав:

таб, який перетворюється в 2 пробіли!!

Тоді як більшості дівчат подобається, коли хлопець не натискає таб узагалі, а чотири пробіли вставляються автоматично після двокрапки в попередньому рядку.

більшості вами опитаних?
ви впевнені що ваша вибірка однорідно-адекватна?

Даю слово пітоніста.

Подякували: 221VOLT, HetmanNet, /KIT\3

85

Re: Дівчина з Києва познайомиться з програмістом 33-37 років

quez написав:
Arete написав:

. Як повинна виглядати ця тема? Не знаю, але якось не так тролити треба тонкіше чи що :)

Такі відповіді легко давати. Як мав би виглядати цей форум? Не знаю, але якось інакше. Як мав би виглядати Інтернет? Не знаю, але якось інакше. Як мало виглядати моє життя? Не знаю, але якось інакше.

Ок, конкретизую, мені як представнику сильної статі і як девелоперу дещо соромно перед дівчиною за деяких учасників цього форуму тому що ці представники відносяться то тієї ж соц групи що і я. Myötähäpeä.

Подякували: 221VOLT, P.Y., HetmanNet, Тетяна4

86

Re: Дівчина з Києва познайомиться з програмістом 33-37 років

P.Y. написав:

Нє-нє-нє, це вже гомоієрархія якась.

Зате українська. Подивіться з иншого боку -- українська гомоієрархія, що зароджується, це питомо українське явище, я би вас на цю посаду не висунув, якби ви були москалем,  *JOKINGLY*  а значить це величезний суспільний прогрес.

Подякували: 221VOLT1

87

Re: Дівчина з Києва познайомиться з програмістом 33-37 років

P.Y. написав:
221VOLT написав:
P.Y. написав:

Тоді як більшості дівчат подобається, коли хлопець не натискає таб узагалі, а чотири пробіли вставляються автоматично після двокрапки в попередньому рядку.

більшості вами опитаних?
ви впевнені що ваша вибірка однорідно-адекватна?

Даю слово пітоніста.

йой) заховайте його назад  :D

Подякували: Arete1

88

Re: Дівчина з Києва познайомиться з програмістом 33-37 років

Ну от, досить було лише натякнути, що я 18-річна німфоманка…

Подякували: 221VOLT1

89

Re: Дівчина з Києва познайомиться з програмістом 33-37 років

Ще каже, що непогано заробляє, про хорошу зовнішність та контакти з програмістами.
Доки присвячувала час роботі, вангую, що хорошій, часу на серйозні стосунки не було та формувався колючий характер.
І тут припікло..
Єдине, що не зтикається це хороша зовнішність, бо відбою від пасанів не було б.
Зіграв роль характер (дивимося як прямолінійно і агресивно відповідає на форумі) ..і..не буде звичайна дівчина в інтернетах шукати ноунеймів без тараканів у голові (вони у всіх є, але все ж).

//послуги психолога, недорого.

Подякували: 221VOLT, 0xDADA11C7, HetmanNet3

90

Re: Дівчина з Києва познайомиться з програмістом 33-37 років

VTrim
Ви занадто реаліст, життя сповнене різних явищ та правил які ми не взмозі зрозуміти, усвідомити проте маємо на них зважати. Іноді ми не можемо побачити всю картину, навіть якщо всі пазли на руках, бо вжахнемося і доведеться щось робити.

Я спілкувався з духом форуму і він разом з гуглем показав мені її прохвілі, тому скажу що вона має гарну зовнішність.

Подякували: VTrim, 221VOLT, HetmanNet3

91

Re: Дівчина з Києва познайомиться з програмістом 33-37 років

Зіграв роль характер (дивимося як прямолінійно і агресивно відповідає на форумі)

Агресивна відповідь на не менш агресивний наїзд — уже ознака поганого характеру?

92

Re: Дівчина з Києва познайомиться з програмістом 33-37 років

0xDADA11C7 написав:

VTrim
Ви занадто реаліст, життя сповнене різних явищ та правил які ми не взмозі зрозуміти, усвідомити проте маємо на них зважати. Іноді ми не можемо побачити всю картину, навіть якщо всі пазли на руках, бо вжахнемося і доведеться щось робити.

Я спілкувався з духом форуму і він разом з гуглем показав мені її прохвілі, тому скажу що вона має гарну зовнішність.

Та кажіть прямо, що намагалися зконтактуватися з нею, але вона шукає українця, а ви індус і потерпіли поразку. Хех.

А мені дух форуму підказав її ойпі адресу і я вже мчу до неї. Вона ще не знає про це, так як і не знає про маньяків-програмістів.

Подякували: 0xDADA11C7, 221VOLT, HetmanNet3

93 Востаннє редагувалося VTrim (20.02.2017 00:51:32)

Re: Дівчина з Києва познайомиться з програмістом 33-37 років

//зовнішність дійсно гарна
А 9й та 29й пост цілком може бути правдою :D

Подякували: 221VOLT1

94

Re: Дівчина з Києва познайомиться з програмістом 33-37 років

P.Y. написав:

Зіграв роль характер (дивимося як прямолінійно і агресивно відповідає на форумі)

Агресивна відповідь на не менш агресивний наїзд — уже ознака поганого характеру?

Та х.з. (с) будь-який психолог

Подякували: 221VOLT1

95 Востаннє редагувалося varkon (20.02.2017 01:16:42)

Re: Дівчина з Києва познайомиться з програмістом 33-37 років

P.Y. написав:

Якщо взяти мене, я вписуюсь у бажані параметри хіба що за віком, але зріст — недотягую, зайва вага — після того, як забив на спорт, знов набралась, розумний — і з тарганами в голові, працюю здичавілим хіккі. З плюсів — у мене нема дівчини і мене також бісить varkon)) Але, при всіх моїх плюсах, я не можу конкурувати з ідеальним програмістом, якого ви собі намріяли. Хоча ми могли б разом замутити якийсь проектик на гітхабі...

Я зрозумів - Фройд крутиться у труні як пропелер. )))
В вас нема дівчини та вас бісить varkon? зверніть увагу на своє життя )))

Подякували: 221VOLT1

96

Re: Дівчина з Києва познайомиться з програмістом 33-37 років

varkon написав:
P.Y. написав:
Тетяна написав:

капець якийсь щкода, что тут взагалі написала! Я нормально заробляю на життя не переживайте за мене))) і з фігурою теж усе гаразд)) і шукала розумного крім того що спортивного, але нажаль тут таких мабудь немає.((((

Занадто багато позитивних якостей — високий, спортивний, розумний, працює програмістом, та ще й без дівчини у свої 30+? Так не буває. Якщо взяти мене, я вписуюсь у бажані параметри хіба що за віком, але зріст — недотягую, зайва вага — після того, як забив на спорт, знов набралась, розумний — і з тарганами в голові, працюю здичавілим хіккі. З плюсів — у мене нема дівчини і мене також бісить varkon)) Але, при всіх моїх плюсах, я не можу конкурувати з ідеальним програмістом, якого ви собі намріяли. Хоча ми могли б разом замутити якийсь проектик на гітхабі...

Я зрозумів - Фройд крутиться у труні як пропелер. )))

Таким чином, прикрутивши йому до ніг електрогенератор, отримуємо джерело дармової енергії.

Подякували: 221VOLT, varkon2

97

Re: Дівчина з Києва познайомиться з програмістом 33-37 років

Так де сіськи? За що ми боремось )))

Подякували: 221VOLT1

98

Re: Дівчина з Києва познайомиться з програмістом 33-37 років

Якщо ви теж повірили, що я 18-річна німфоманка... Не покажу, і не мрійте!

Подякували: 221VOLT, HetmanNet2

99 Востаннє редагувалося 221VOLT (20.02.2017 01:40:34)

Re: Дівчина з Києва познайомиться з програмістом 33-37 років

увага!
унікальна акція!

тільки сьогодні і тільки для вас!

Прихований текст

скиньте мені 10грн і я поділюся з вами фоткою сісьок!
:D

100

Re: Дівчина з Києва познайомиться з програмістом 33-37 років

Капець

Подякували: 221VOLT1