21

Re: Чому не створює файл?

ost.bregin2014 написав:
Прихований текст
Sensetivity написав:
ost.bregin2014 написав:

А от про безпеку не вірю, і буду здивований, якщо дійсно так

Звісно, мільйони програмістів не знаю, що роблять. Лише школяр з Файного міста знає істину!
Перша краща обгортка:
https://github.com/karlpatrickespiritu/ … do-wrapper

Ваш запит, можна записати так:

$posts = DB::i()->fetchRows('SELECT * FROM `posts` WHERE `id` = :id'', [':id' => 27]);

Але ми і далі будемо плакати та їсти кактус у вигляді костиляк з mysql_* функціями та танцювати з лапками

я вже давно перейшов на mysqli_*

Візьміть, нарешті, якийсь Yii2 і пишіть на ньому.

22

Re: Чому не створює файл?

Sensetivity написав:
ost.bregin2014 написав:
Прихований текст
Sensetivity написав:

Звісно, мільйони програмістів не знаю, що роблять. Лише школяр з Файного міста знає істину!
Перша краща обгортка:
https://github.com/karlpatrickespiritu/ … do-wrapper

Ваш запит, можна записати так:

$posts = DB::i()->fetchRows('SELECT * FROM `posts` WHERE `id` = :id'', [':id' => 27]);

Але ми і далі будемо плакати та їсти кактус у вигляді костиляк з mysql_* функціями та танцювати з лапками

ШКОЛЯРІ ТЕЖ ЛЮДИ!

P.S раз я тут, то я на цьому форумі, значить щось корисне я таки пізнаю, а не сиджу на місці, не топчуся попід річку! як всі інші школярі!
а за кактус, то вже вирішено, і зараз все робоче......

Не люди.
У вас одні і ті ж питання з сирими sql записати і варіаціями проблеми: синтаксична помилка, пропущені лапки, запити до АРІ/збереження в циклі.
Зрозумійте. Чим швидше ви навчитесь працювати високорівневими інструментами тим краще ж для вас.
Час на вивчення відіб'ється сторицею. І замість випалювання очей в пошуках проґавлених лапок ви зможете думати над логікою.

Я б сказав інакше: Чим швидше ви навчитеся користуватися пошуком та документацією, тим менше елементарних питань у вас буде, тим чистіше буде форум :)

Подякували: HetmanNet, ostap34PHP2

23 Востаннє редагувалося HetmanNet (24.04.2017 10:32:25)

Re: Чому не створює файл?

Sensetivity написав:

Час на вивчення відіб'ється сторицею. І замість випалювання очей в пошуках проґавлених лапок ви зможете думати над логікою.

Ніфіга.. то міф.. просто замість пошуку лапок б'єшся головою об стіну з відчаю, бо не можеш зрозуміти якого хріна не працює, нахріна ти оту хуйню втулив місяць назад, і взагалі що отам мало бути.. економія часу лише на задачках для школярів, а в решті те саме.. :D

Крім того вчитися жити з фреймворками не вміючи зробити кроку без них то шлях у рабство на відстійні галери.. хай користується можливістю та вчиться жити без фреймворків, у нього час є, їх освоїти завжди встигне.. а ось навички жити без них допоможуть ставати вільним від них і знаходити рішенням там де в'язні фреймворків навіть уявити не могли.. у людей які навчилися жити без фреймворків до вивчення фреймворків часто навіть мислення інше, креативність наявна на відміну ніж у тих кого як мавпочок навчали на галері юзати фреймворк, а потім лиш до росли до волі.. це чимось нагадує фразу: "з рабства можна прибрати раба, а ось з раба прибрати рабство ні".. так само програмісти з фреймворками.. і не тільки з ними..

Подякували: Monolith, ostap34PHP, 221VOLT3

24

Re: Чому не створює файл?

Вводиш у гуглі "PDO for beginners" -> вивчаєш -> повертаєшся на форум і тролиш новачків.

Подякували: HetmanNet, ostap34PHP, 221VOLT3

25

Re: Чому не створює файл?

misha_bondar_2012 написав:

Вводиш у гуглі "PDO for beginners" -> вивчаєш -> повертаєшся на форум і тролиш новачків.

Взагалі то здається починаючи з PHP7 то єдиний норм варіант?

Подякували: ostap34PHP1

26

Re: Чому не створює файл?

HetmanNet написав:
misha_bondar_2012 написав:

Вводиш у гуглі "PDO for beginners" -> вивчаєш -> повертаєшся на форум і тролиш новачків.

Взагалі то здається починаючи з PHP7 то єдиний норм варіант?

Вже так.

Подякували: ostap34PHP, HetmanNet2

27

Re: Чому не створює файл?

iovchynnikov написав:
Sensetivity написав:
ost.bregin2014 написав:
Прихований текст
ШКОЛЯРІ ТЕЖ ЛЮДИ!

P.S раз я тут, то я на цьому форумі, значить щось корисне я таки пізнаю, а не сиджу на місці, не топчуся попід річку! як всі інші школярі!
а за кактус, то вже вирішено, і зараз все робоче......

Не люди.
У вас одні і ті ж питання з сирими sql записати і варіаціями проблеми: синтаксична помилка, пропущені лапки, запити до АРІ/збереження в циклі.
Зрозумійте. Чим швидше ви навчитесь працювати високорівневими інструментами тим краще ж для вас.
Час на вивчення відіб'ється сторицею. І замість випалювання очей в пошуках проґавлених лапок ви зможете думати над логікою.

Я б сказав інакше: Чим швидше ви навчитеся користуватися пошуком та документацією, тим менше елементарних питань у вас буде, тим чистіше буде форум :)

Якби я не вмів користуватись www.google.com, то б задавав тем ще більше, пишу теми я тільки коли все "критично" :)

Подякували: HetmanNet1

28

Re: Чому не створює файл?

ost.bregin2014 написав:
reverse2500 написав:

Permission denied
на створення в папці прав немає

Дякую, допомогло!

що саме зробили що допомогло?))

Подякували: ostap34PHP1

29

Re: Чому не створює файл?

HetmanNet написав:
misha_bondar_2012 написав:

Вводиш у гуглі "PDO for beginners" -> вивчаєш -> повертаєшся на форум і тролиш новачків.

Взагалі то здається починаючи з PHP7 то єдиний норм варіант?

погоджусь, якщо ви працюєте з постгресом
якщо з мускулем - mysqli прекрасний

Подякували: ostap34PHP1

30

Re: Чому не створює файл?

221VOLT написав:
HetmanNet написав:
misha_bondar_2012 написав:

Вводиш у гуглі "PDO for beginners" -> вивчаєш -> повертаєшся на форум і тролиш новачків.

Взагалі то здається починаючи з PHP7 то єдиний норм варіант?

погоджусь, якщо ви працюєте з постгресом
якщо з мускулем - mysqli прекрасний

Тільки коду багато.

Подякували: ostap34PHP1

31 Востаннє редагувалося HetmanNet (25.04.2017 14:21:22)

Re: Чому не створює файл?

Sensetivity написав:
221VOLT написав:
HetmanNet написав:

Взагалі то здається починаючи з PHP7 то єдиний норм варіант?

погоджусь, якщо ви працюєте з постгресом
якщо з мускулем - mysqli прекрасний

Тільки коду багато.

Не кепкуйте..

Подякували: ostap34PHP1

32

Re: Чому не створює файл?

221VOLT написав:
ost.bregin2014 написав:
reverse2500 написав:

Permission denied
на створення в папці прав немає

Дякую, допомогло!

що саме зробили що допомогло?))

Поставив на папку в яку зберігало права 777

Подякували: 221VOLT1

33

Re: Чому не створює файл?

ost.bregin2014 написав:
221VOLT написав:
ost.bregin2014 написав:
Дякую, допомогло!

що саме зробили що допомогло?))

Поставив на папку в яку зберігало права 777

А який користувач і група власниками є?

Подякували: ostap34PHP1