21

Re: Удоскональте сайт!!

Ну, так що?? Ніхто не візьметься??

22

Re: Удоскональте сайт!!

Я сам не візьмуся, але вам тут скоро відпишуся як швидесенько створити хоча-би частину функціоналу. Те, що ніхто не візьметься навіть сумніву нема, бо ви кілобакса точно не заплатите.

23

Re: Удоскональте сайт!!

0xDADA11C7 написав:

Я сам не візьмуся, але вам тут скоро відпишуся як швидесенько створити хоча-би частину функціоналу. Те, що ніхто не візьметься навіть сумніву нема, бо ви кілобакса точно не заплатите.

Так, не заплатю. Нажаль зарплата рядового навіть з атошними не дозволяє.

24

Re: Удоскональте сайт!!

elektryk написав:

Щось на зразок сайту Бузини.

Може вам зразу почати з того чим він закінчив? Щоб ресурси не витрачати?

25

Re: Удоскональте сайт!!

varkon написав:
elektryk написав:

Щось на зразок сайту Бузини.

Може вам зразу почати з того чим він закінчив? Щоб ресурси не витрачати?

Можливо. А що конкретно робити??

26

Re: Удоскональте сайт!!

elektryk написав:
varkon написав:
elektryk написав:

Щось на зразок сайту Бузини.

Може вам зразу почати з того чим він закінчив? Щоб ресурси не витрачати?

Можливо. А що конкретно робити??

Скажіть про якого Бузину ви говорите.

27

Re: Удоскональте сайт!!

0xDADA11C7 написав:
elektryk написав:
varkon написав:

Може вам зразу почати з того чим він закінчив? Щоб ресурси не витрачати?

Можливо. А що конкретно робити??

Скажіть про якого Бузину ви говорите.

Застреленого.

Подякували: 0xDADA11C71

28

Re: Удоскональте сайт!!

0xDADA11C7 написав:
elektryk написав:
varkon написав:

Може вам зразу почати з того чим він закінчив? Щоб ресурси не витрачати?

Можливо. А що конкретно робити??

Скажіть про якого Бузину ви говорите.

Ну то ж я не помилився.
Тепер треба домовитися з виконавцями. З бузиной було простіше звичайно. Його пристрелили люди від ФСБ, коли перестав бути потрібен.
З паном електриком мабуть важче, бо нам не відомо хто йому свої, та й в загалі ми мало що про цього перця знаємо. Йому прийдеться мабуть самому. Не ну а шо? ))

Подякували: ostap34PHP, 0xDADA11C72

29 Востаннє редагувалося elektryk (31.05.2017 22:48:37)

Re: Удоскональте сайт!!

varkon написав:

Ну то ж я не помилився.
Тепер треба домовитися з виконавцями. З бузиной було простіше звичайно. Його пристрелили люди від ФСБ, коли перестав бути потрібен.
З паном електриком мабуть важче, бо нам не відомо хто йому свої, та й в загалі ми мало що про цього перця знаємо. Йому прийдеться мабуть самому. Не ну а шо? ))

Не твоє, перець, діло, хто мені свої.

Подякували: 0xDADA11C71

30

Re: Удоскональте сайт!!

varkon написав:
0xDADA11C7 написав:
elektryk написав:

Можливо. А що конкретно робити??

Скажіть про якого Бузину ви говорите.

Ну то ж я не помилився.
Тепер треба домовитися з виконавцями. З бузиной було простіше звичайно. Його пристрелили люди від ФСБ, коли перестав бути потрібен.
З паном електриком мабуть важче, бо нам не відомо хто йому свої, та й в загалі ми мало що про цього перця знаємо. Йому прийдеться мабуть самому. Не ну а шо? ))

Наше діло це забезпечити електрику свободу самовираження, щоби і він визначився і оточення визначилося хто кому електрик, а тоді зацікавленим особам і памагати йому і стріляти леше буде. Ато підстріле його хтось, а потім стрільця совість гризтиме, це не діло. Дайош повну свободу самовираження! Це як зі сметрною карою -- спотчатку суд, якщо хворе - лікувати, а потім вже і стратити можна.

31

Re: Удоскональте сайт!!

elektryk написав:

Ну, так що?? Ніхто не візьметься??

скажімо так.

оскільки про гроші не йдеться - треба щоб був інший стимул.

наприклад - поділяти ці погляди.

але - не можу зрозуміти - нащо писати для стандартного функціоналу спеціальну аплікацію, коли можна взяти вородпрес?

можу заінсталювати вордпрес,  закинути на хостинг(безкоштовно нас час перебування в ЗСУ)  і дати паролі.

навіть , якщо потім переносити на щось своє - уже буде набрана база.

ну і - без особливих витрат (окрім часу того, хто вводить тексти) можна перевірити  чи ідея знайде відгуки - чи будуть відвідувачі .

Подякували: ostap34PHP1

32

Re: Удоскональте сайт!!

Хлопці, ось моє кредо https://www.obozrevatel.com/my/u202088202152/
Сподіваюсь, що Вам не буде "мучительно больно за бесцельно прожитые" хвилини.

Подякували: 0xDADA11C71

33

Re: Удоскональте сайт!!

elektryk написав:

Хлопці, ось моє кредо https://www.obozrevatel.com/my/u202088202152/
Сподіваюсь, що Вам не буде "мучительно больно за бесцельно прожитые" хвилини.

коротко ознайомився.

моя пропозиція:

можу заінсталювати вордпрес,  закинути на хостинг(безкоштовно нас час перебування в ЗСУ)  і дати паролі.

в силі.
також можу допомогти (якщо є потреба) зареєструвати для користувача власний безкоштовний домен на pp.ua  і прикрутити його до сайту.

в якості оплати прийму моток дроту з відстріляного фагота :) - буду ставити розтяжки від китайських хакерів , що пробують підібрати паролі :)
жартую :) оплата не передбачається на час служби користувача в ЗСУ

вордпрес досить гнучкий для подібного завдання його функціоналу цілком вистачає.

але якщо функціоналу не вистачатиме (а до цього ще треба добратися!) - плагіни до нього пишуться на php, з яким Ви знайомі.

34 Востаннє редагувалося elektryk (03.06.2017 19:42:09)

Re: Удоскональте сайт!!

ping написав:

моя пропозиція в силі.
також можу допомогти (якщо є потреба) зареєструвати для користувача власний безкоштовний домен на pp.ua  і прикрутити його до сайту.

в якості оплати прийму моток дроту з відстріляного фагота :) - буду ставити розтяжки від китайських хакерів , що пробують підібрати паролі :)
жартую :) оплата не передбачається на час служби користувача в ЗСУ

вордпрес досить гнучкий для подібного завдання його функціоналу цілком вистачає.

але якщо функціоналу не вистачатиме (а до цього ще треба добратися!) - плагіни до нього пишуться на php, з яким Ви знайомі.

Спасибі на доброму слові. Вордпрес я не освоїв, бо Я боявся запороти чужий сайт. За хостинг та за домен я заплачу, бо безкоштовний сир лише самі знаєте де. За роботу також тисячу чи навіть дві в українскій валюті. Мені б вільно володіти закиданням в хостинг своїх сторінок, та їх редагуванням. Іще. В мене був примітивний сайт. Залишились його сторінки. Скажу одразу, не я його робив.

35

Re: Удоскональте сайт!!

elektryk написав:
ping написав:

моя пропозиція в силі.
також можу допомогти (якщо є потреба) зареєструвати для користувача власний безкоштовний домен на pp.ua  і прикрутити його до сайту.

в якості оплати прийму моток дроту з відстріляного фагота :) - буду ставити розтяжки від китайських хакерів , що пробують підібрати паролі :)
жартую :) оплата не передбачається на час служби користувача в ЗСУ

вордпрес досить гнучкий для подібного завдання його функціоналу цілком вистачає.

але якщо функціоналу не вистачатиме (а до цього ще треба добратися!) - плагіни до нього пишуться на php, з яким Ви знайомі.

Спасибі на доброму слові. Вордпрес я не освоїв, бо Я боявся запороти чужий сайт.

не проблема. покажу. поставлю не англійський інтерфейс.

За хостинг та за домен я заплачу, бо безкоштовний сир лише самі знаєте де. За роботу також тисячу чи навіть дві в українскій валюті.

це не безкоштовий сир.
2014р,  3-тя хвиля мобілізації.
тому - ніяких грошей або пропозиція знімається.

Мені б вільно володіти закиданням в хостинг своїх сторінок, та їх редагуванням.

це буде. через стандартну адмінку вордпреса. якщо буде браузер і інтернет з’єднання.

Іще. В мене був примітивний сайт. Залишились його сторінки. Скажу одразу, не я його робив.

думаю, що можна хіба переносити вручну з нього інформацію.
якщо є архів - мжна спробувати підняти локально і покопіювати інформацію. робити срипт автоматичної  синхрозації для разового випадку при невеликій кількості сторінок навряд чи доцільно.
треба глянути на той сайт - тоді можна сказати впевненіше.

36 Востаннє редагувалося elektryk (04.06.2017 21:33:03)

Re: Удоскональте сайт!!

ping написав:

не проблема. покажу. поставлю не англійський інтерфейс.
думаю, що можна хіба переносити вручну з нього інформацію.
якщо є архів - мжна спробувати підняти локально і покопіювати інформацію. робити срипт автоматичної  синхрозації для разового випадку при невеликій кількості сторінок навряд чи доцільно.
треба глянути на той сайт - тоді можна сказати впевненіше.

3 хвиля, але ж вам і дісталося!! Я знаю двох. Вони майже рік по госпіталях.
Що ж до сторінок, то я можу їх вислати. Вони легенькі, тобто мало важать.