81

Re: Аби заблокувати дурних освітян і їхній виводок потрібно лише...

Запити на статті  ;)

Подякували: P.Y., leofun012

82

Re: Аби заблокувати дурних освітян і їхній виводок потрібно лише...

перше місце по запитах "освітянські дегенерати", "дурні освітяни"

Подякували: /KIT\, ostap34PHP, leofun013

83

Re: Аби заблокувати дурних освітян і їхній виводок потрібно лише...

я в шоці з них, от у нас кадр один в C/C++ теми настворював. Питання базові-пребазові, при цьому вирішення їх зовсім не потребує хоч якихось знань мов програмування, тому що рішення заключається лише в зміні одного знаку, на інший. Будь-хто, хоча б з горошинкою мізків, міг би за 5 хвильок це все вирішити, але ж воно не таке, воно створює теми і потім чекає два дні, поки хтось замінить той значок за нього.
І цей майбутній спеціяліст ще в академії КРОК (я сер до рота москалям з їхнім шагом) вчиться, котра ж ніфіга не державна, і за неї гроші платять.
Це ж просто апогей освітянського дегенератизму - поступити в платну академію заради папірця з написом "диплом".
Майбуть, думає, що потім його поставлять начальником над тими, хто не має, або має менш престижний диплом, і вони будуть програмувати за нього.

84 Востаннє редагувалося Torbins (31.10.2017 14:29:36)

Re: Аби заблокувати дурних освітян і їхній виводок потрібно лише...

Ну то хай собі кілька днів повисить, та й в кошик його. А якщо знайдуться бажаючі відповісти, то чому б і ні? Адже якийсь трохи розумніший новачок може просто тренувати власні скіли відповідаючи на подібні примітивні питання.
До того ж бувають випадки, коли примітивна на перший погляд тема зовсім такою не є. От наприклад ця: http://replace.org.ua/topic/8626/ Кожному, хто трохи тямить у Паскалі зрозуміло, що ніякого підтвердження напрацювань тут не треба, а треба розповісти про особливості роботи з дробовими числами на компі. Або хоча б посилання кинути. Але замість цього якийсь недомодератор цю тему тупо видалив через кілька годин після створення.
Не форум, а Гестапо якесь. Давайте уже усіх освітян в конц-табори відправляти, а ще краще одразу в газову камеру.

Подякували: fed_lviv, leofun012

85

Re: Аби заблокувати дурних освітян і їхній виводок потрібно лише...

А якщо знайдуться бажаючі відповісти, то чому б і ні?

Потім ті довбойоби виходять з жидомоскальскіх ШАГ'ов і починають про #двоязичіє та #адіннарот ще й з таким же папірцем, як і того, хто йому "допоміг". Хочете адеватних колег? Маєте професійну і людську гідність загалом? Хочете щоб прапор України навіть на фрілансерських сайтах підвищував ваші шанси на гідну роботу - не толеруйте тварин, не допомагайте довбойобам, хіба це так складно?

А якщо знайдуться бажаючі відповісти, то чому б і ні? Адже якийсь трохи розумніший новачок може просто тренувати власні скіли відповідаючи на подібні примітивні питання.

А якщо бажаючі будуть складати державні іспити? А може хай замість сп'янілого водія пасажир алкотоест проходить? Це ж фашизм водію відповідати за свої дії - не ДАІ, а Гестапо якесь. Давайте уже усіх водіїв в конц-табори відправляти, а ще краще одразу в газову камеру. Ета ж хвашизм, йопта, не за те діди воювали111!!

Подякували: FakiNyan, /KIT\, Lace, leofun014

86

Re: Аби заблокувати дурних освітян і їхній виводок потрібно лише...

Прихований текст
0xDADA11C7 написав:

А якщо знайдуться бажаючі відповісти, то чому б і ні?

Потім ті довбойоби виходять з жидомоскальскіх ШАГ'ов і починають про #двоязичіє та #адіннарот ще й з таким же папірцем, як і того, хто йому "допоміг". Хочете адеватних колег? Маєте професійну і людську гідність загалом? Хочете щоб прапор України навіть на фрілансерських сайтах підвищував ваші шанси на гідну роботу - не толеруйте тварин, не допомагайде довбойобам, хіба це так складно?

А якщо знайдуться бажаючі відповісти, то чому б і ні? Адже якийсь трохи розумніший новачок може просто тренувати власні скіли відповідаючи на подібні примітивні питання.

А якщо бажаючі будуть складати державні іспити? А може хай замість сп'янілого водія пасажир алкотоест проходить? Це ж фашизм водію відповідати за свої дії - не ДАІ, а Гестапо якесь. Давайте уже усіх водіїв в конц-табори відправляти, а ще краще одразу в газову камеру. Ета ж хвашизм, йопта, не за те діди воювали111!!

нє, ну вам точно треба на той сервер, люди мають чути, що ви кажете, + знайдете собі поважних однодумців 100%
https://discord.gg/ntY3fgw

Подякували: 0xDADA11C7, /KIT\2

87 Востаннє редагувалося Vo_Vik (31.10.2017 20:12:01)

Re: Аби заблокувати дурних освітян і їхній виводок потрібно лише...

Діскорд то якийсь дух не впорякованості з маленьких поні. (Ну попри те що є таке англійське слово, але вони таки від латинського божества хаосу походить)
Тільки не питайтесь мене звідки я то знаю.

Подякували: 0xDADA11C71

88

Re: Аби заблокувати дурних освітян і їхній виводок потрібно лише...

Ми розуміємо, що ви мали цікавий досвід з божествами хаосу. Нічого незвичного, Que Sera Sera.

89 Востаннє редагувалося Torbins (01.11.2017 13:36:24)

Re: Аби заблокувати дурних освітян і їхній виводок потрібно лише...

0xDADA11C7 написав:

Потім ті довбойоби виходять з жидомоскальскіх ШАГ'ов і починають про #двоязичіє та #адіннарот ще й з таким же папірцем, як і того, хто йому "допоміг". Хочете адеватних колег? Маєте професійну і людську гідність загалом? Хочете щоб прапор України навіть на фрілансерських сайтах підвищував ваші шанси на гідну роботу - не толеруйте тварин, не допомагайте довбойобам, хіба це так складно?

У вас якийсь пунктик на цьому чи що? Я про мову нічого не говорив, і повністю підтримую пункт 1.1 правил.
З іншого боку, звідки тим адекватним колегам взятися, якщо за першу невдалу спробу щось запостити на єдиному україномовному форумі, їх одразу банять по ip? Програмістам, щоб стати адекватними професіоналами, треба довго рости. Але вашими стараннями рости вони будуть на російськомовних ресурсах з адекватними модераторами. А український прапор буде асоціюватися у них лише з неадекватним бидлом, яке за гроші вміє кричати "Героям слава!".

0xDADA11C7 написав:

А якщо бажаючі будуть складати державні іспити? А може хай замість сп'янілого водія пасажир алкотоест проходить? Це ж фашизм водію відповідати за свої дії - не ДАІ, а Гестапо якесь. Давайте уже усіх водіїв в конц-табори відправляти, а ще краще одразу в газову камеру. Ета ж хвашизм, йопта, не за те діди воювали111!!

Якесь дуже невдале порівняння ви обрали. Програмування це одна з небагатьох галузей, де папірці взагалі нічого не значать, а людину завжди оцінюють по реальних знаннях. Якщо "пасажир", завдяки сотням пройдених (не алко) тестів, сам стане крутим "водієм", то навіщо йому заважати?
І це не якесь гіпотетичне розмірковування, бо саме таким чином я сам став програмістом. Вечорами сидів на програмерських форумах та відповідав на запитання, які були мені до снаги. Спочатку часто помилявся навіть на найпримітивніших питаннях, і старші колеги мене весь час виправляли. Але потім мій рівень почав рости, і в результаті його вистачило, щоб влаштуватися на першу роботу. А що там сталося з авторами запитань, мені байдуже. Від кількох зданих чужою головою лаб, вони не перестали бути дурнями.

Подякували: fed_lviv1

90

Re: Аби заблокувати дурних освітян і їхній виводок потрібно лише...

Torbins написав:

З іншого боку, звідки тим адекватним колегам взятися, якщо за першу невдалу спробу щось запостити на єдиному україномовному форумі, їх одразу банять по ip? Програмістам, щоб стати адекватними професіоналами, треба довго рости.

З розумово відсталих недокористувачів гугла рости, які навіть правила форуму прочитати нездатні? Це не хоспіс для безнадійних, а форум.

Torbins написав:

І це не якесь гіпотетичне розмірковування, бо саме таким чином я сам став програмістом. Вечорами сидів на програмерських форумах та відповідав на запитання, які були мені до снаги. Спочатку часто помилявся навіть на найпримітивніших питаннях, і старші колеги мене весь час виправляли. Але потім мій рівень почав рости, і в результаті його вистачило, щоб влаштуватися на першу роботу.

Це, дай Боже, п'ята частина тієї правди, яку ви нам не розповісте ніколи.

Torbins написав:

Якесь дуже невдале порівняння ви обрали. Програмування це одна з небагатьох галузей, де папірці взагалі нічого не значать, а людину завжди оцінюють по реальних знаннях.

Якщо папірець нічого не значить то чому тут ошивалося багато освітян які заради продовження роботи на посаді поводилися як їхні дегенативні вихованці? Чому тоді освітянські дегенерати той папірець виборюють так старанно? Чому врешті Янукович проф(ф)ессор? А відповідь проста - папірець має значення, я особисто з тим стикався.

Подякували: Chemist-i1

91

Re: Аби заблокувати дурних освітян і їхній виводок потрібно лише...

Епік екземпляр для кусткамери(фото коду не додається, бо освітянин не подужав його прикріпити, а саме повідомлення написане в чужій темі):

The Hetman написав:

Прошу допомоги ... результат програми якась дивна матриця.. не бачу своєї помилки.

Завдання: Дано матрицю В розміром 5х6. Поділити елементи
кожного рядка на елемент, який знаходиться в третьому стовпці
цього рядка. (вивести початкову і кінцеву матриці)

Код який потребує вашого редагування: (фото нижче)

Подякували: leofun011

92

Re: Аби заблокувати дурних освітян і їхній виводок потрібно лише...

0xDADA11C7 написав:

З розумово відсталих недокористувачів гугла рости, які навіть правила форуму прочитати нездатні? Це не хоспіс для безнадійних, а форум.

А самі ви часто правила читаєте? Я майже ніколи, і більшість користувачів інтернету також.

0xDADA11C7 написав:

Якщо папірець нічого не значить то чому тут ошивалося багато освітян які заради продовження роботи на посаді поводилися як їхні дегенативні вихованці? Чому тоді освітянські дегенерати той папірець виборюють так старанно? Чому врешті Янукович проф(ф)ессор? А відповідь проста - папірець має значення, я особисто з тим стикався.

Цього я не знаю. У мене також були одногрупники, які казали, що без бумажки ти букашка. Я з ними не погоджувався, і навіть намагався щось доводити. Безуспішно. Мабуть це наслідки радянської окупації.

0xDADA11C7 написав:

Епік екземпляр для кусткамери(фото коду не додається, бо освітянин не подужав його прикріпити, а саме повідомлення написане в чужій темі): ...

Я б не став одразу ставити діагноз. На мою думку, тут варто поставити хоча б декілька контрольних запитань. А потім уже робити висновки.

Та й узагалі я вашої логіки не розумію. Ви хочете, щоб звідкись з'явилися орди патріотично-налаштованих українських програмістів, але самі не готові для цього робити нічого, окрім натискання кнопки Бан/Видалити. Вам не здається, що цього якось мало?

93

Re: Аби заблокувати дурних освітян і їхній виводок потрібно лише...

ЕГГОГ, як казали жидівські радянські калькулятори.

Освітянин написав:

Ідіть ви знаєте куда? Вы высокої думки про себе, хоча і в ролі жидів, до який я доречі зневажливо ставлюся

94

Re: Аби заблокувати дурних освітян і їхній виводок потрібно лише...

0xDADA11C7 написав:

ЕГГОГ, як казали жидівські радянські калькулятори.

Освітянин написав:

Ідіть ви знаєте куда? Вы высокої думки про себе, хоча і в ролі жидів, до який я доречі зневажливо ставлюся

це де таке було?

95

Re: Аби заблокувати дурних освітян і їхній виводок потрібно лише...

http://replace.org.ua/post/105209/#p105209

96

Re: Аби заблокувати дурних освітян і їхній виводок потрібно лише...

Я розумію біль шановного 0xDADA11C7, та навіть у чомусь підтримую. Але вважаю що загалом це помилкова позиція. Якщо ми продовжимо ділити світ на "нас" та "дурних освітян" - ми ніколи не збудуємо не те що державу, а навіть просто нормальну спільноту.
Так, звичайно тупість деяких зашкалює - але це загальна проблема, ми так чи інакше будемо з цим зустрічатися. Як й з #одіннарод та іншим. Й закопати голову в пісок не вийде - це вже намагалися робити в Донецьку наприклад та в Криму. Результат ми всі бачимо.
Тупо кидатись лайном в усіх хто "тупий" - це звичайно добре. Але коли я бачу повідомлення яке мені здається "тупим", "дурним освятянським" та інше - я перечитую свої повідомлення та питання які я писав 20 років тому )) й я до речі не маю вищої освіти, все чому я навчився, це завдяки самоосвіті. Ну це таке.
Зрозуміло, що люди які створюють теми та повідомлення на кшталт того яке так обурило  0xDADA11C7 - це звичайні тупі халявщики. Але так вже створений світ - у спільноті ви навряд чи знайдете багато мудрих та розумних - більшість з людей, це тупі барани. Але якщо ви тільки будете бити тварину - ви ніколи не зможете отримати від неї нічого крім страху та агресії. А якщо будете відноситись лагідно але вимогливо - тваринка буде вам дуже вдячна, та буде допомагати вам коли зможе, звичайно. Мало того, людина буде використовувати українську хоч десь, та так чи інакше буде читати форум. Це теж результат. Легше за все сказати - "не ті люди в нашій країні". Значно важче бути соціальним та вміти обертати свої та чужі недоліки у добро. Це так, ліричний відступ.
З приводу проблеми - я б порекомендував створити розділ щось типу "Допоможіть зробити" й всі повідомлення вимагати розміщувати там ну й переносити теми туди. Хто має вільний час та бажання  - нехай допомагає. Єдине, якщо це можливо звичайно - щоб теми з цього розділу не входили в Нові повідомлення, якщо людина особисто не підписалась на цей розділ. І нема проблем. Можна навіть щось на кшталт біржі зробити - якщо це бцде мати сенс. В чому проблема? Треба бути агресивним там де це треба. Не будьте схожі на кацапів.

Подякували: NaharD, 0xDADA11C7, FakiNyan, bunyk, P.Y., /KIT\, leofun01, Torbins8

97

Re: Аби заблокувати дурних освітян і їхній виводок потрібно лише...

Якщо потрібно звичайно я готовий докласти зусиль та допомогти з кодом, організацією та взагалі в тим що в моїх силах

Подякували: 0xDADA11C7, leofun012

98

Re: Аби заблокувати дурних освітян і їхній виводок потрібно лише...

Там нижче взагалі вчать тварин розмовляти та купляти правильні лампочки. Є ж сміттєтема "Тема для розмов"..
Просто більшості стало лінь комусь допомагати, тим більше якщо завдання складіше за print("HelloWorld")

Подякували: P.Y.1

99

Re: Аби заблокувати дурних освітян і їхній виводок потрібно лише...

varkon написав:

Й закопати голову в пісок не вийде - це вже намагалися робити в Донецьку наприклад та в Криму. Результат ми всі бачимо.

так і бачу, як купка тупих освітян створює ТОР - Тупо Освітянська Республака. І звучить гарно ж, зараза...

100

Re: Аби заблокувати дурних освітян і їхній виводок потрібно лише...

FakiNyan написав:
varkon написав:

Й закопати голову в пісок не вийде - це вже намагалися робити в Донецьку наприклад та в Криму. Результат ми всі бачимо.

так і бачу, як купка тупих освітян створює ТОР - Тупо Освітянська Республака. І звучить гарно ж, зараза...

Хочете сказати, ТОР і решта даркнету — це всього лиш результат змови тупих освітян, яким треба було обмінюватися лабами, щоб преподи цього не побачили? :)

Подякували: /KIT\1