21

Re: Про вірус Petya

А відповідь проста - віруси це річ некомерційна, а ось трояни...

Говорила баба діду: «Я поїду к Білодіду, Ізучу двомовну мову І вернусь обратно знову». А дід бабі: «Не *изди, К Білодіду нєт їзди, — Туди не ходять поїзди»
Подякували: /KIT\, LoganRoss2

22 Востаннє редагувалося ping (01.07.2017 07:41:08)

мене оминула ця неприємність завдяки :

- всі робочі станції під лінуксом - тож відкривання листа з хробаком навряд чи могло   щось попсути поза межами /home/<user>.

- ніколи не спішу оновлювати медок - аж поки без оновлення не відмовляється працювати

-! медок працює на окремій віртуальній машині (віндуза хп) , а сама віртуалка під лінуксом.

але  мені цікаво - чи теоретично, якби я стягнув заражене оновлення медка - чи міг би зловмисний код зіпсувати MBR фізичного HDD чи зупинився б на віртуальному?

Подякували: LoganRoss1

23

ping написав:

мене оминула ця неприємність завдяки :

- всі робочі станції під лінуксом - тож відкривання листа з хробаком навряд чи могло   щось попсути поза межами /home/<user>.

- ніколи не спішу оновлювати медок - аж поки без оновлення не відмовляється працювати

-! медок працює на окремій віртуальній машині (віндуза хп) , а сама віртуалка під лінуксом.

але  мені цікаво - чи теоретично, якби я стягнув заражене оновлення медка - чи міг би зловмисний код зіпсувати MBR фізичного HDD чи зупинився б на віртуальному?

Зупинився б на віртуальному вінті (він не використовує emulation caves)

...

24

0xDADA11C7 написав:

А відповідь проста - віруси це річ некомерційна, а ось трояни...

Мода на віруси зникла. Раніше не особо багато людей сиділо в FidoNet,UseNet,ARPANet, тому це було не вигідно.
Біткоїну не було, а по пошті гроші передавати то дурня повна.
Раніше вірусописці писали віруси для: приколу; помсти; показати, наскільки ОС вразлива; знань; вандалізму; понтів;
Зараз в еру ботнетів, червів, троянів їх пишуть з такою ціллю: гроші; вандалізм; помста.

...
Подякували: LoganRoss1