21

Re: Як перенести дані на сайт з OpenOffice Calc?

Валерій написав:

При відкриванні моєї таблиці Open Office в "Google Таблиці" більшість формул не працює. А формул там дуже багато. Вручну буду вводити небагато значень. Усе інше мають розраховувати формули.

Якщо вам не треба проводити розрахунки, коли відвідувач вашого сайту щось вводить, то можна спочатку зберегти таблицю у формат, який не підтримує формули, наприклад CSV або XML. А уже після цього завантажувати в гугл.

22

Re: Як перенести дані на сайт з OpenOffice Calc?

ping написав:
Валерій написав:
Torbins написав:

Я б порадив погратися з експортом в базу даних (БД). Краще за все в MySQL - він дуже популярний у вебі.
Потім можна починати шукати якісь конструктори з можливістю відображення таблиць. Хоча це досить рідкісна фішка. Мабуть найреалістичнішим варіантом буде створення таблиці в Google Sheets і публікація в режимі "лише читання". У цьому випадку вам буде достатньо просто розмістити у себе на сайті посилання на таблицю, і з БД мучитися не треба буде.

При відкриванні моєї таблиці Open Office в "Google Таблиці" більшість формул не працює. А формул там дуже багато. Вручну буду вводити небагато значень. Усе інше мають розраховувати формули.

на сайті має бути багато сторінок, окрім цієї таблиці?

вивести Вашу таблицю - це до години  роботи , створивши сайт з нуля , включаючи розміщення на сервері.

Сторінок буде багато. Потрібна не стільки сама таблиця як значення з неї, адже таблиця ОО - це свого роду  чорновик у якому розраховуються потрібні дані.