21

Re: Лічбавае тэлебачанне

Torbins написав:

Ace Stream роблять в Києві: https://who.is/whois/acestream.org А взагалі так, якщо хочете халяви, то вам по дорозі з Мордорськими орками.

З иншого боку якщо ви робитимете вигляд, що все добре, то ви просто їдло для мордорських орків.

22

Re: Лічбавае тэлебачанне

Torbins написав:

Ace Stream роблять в Києві: https://who.is/whois/acestream.org А взагалі так, якщо хочете халяви, то вам по дорозі з Мордорськими орками.

то й шо, що роблять в Києві? Окрім того хуіс в них нема нічого українського. Навіть на сайті лише свинособача та ангельска. Так що, швидше за все, то хохли - жополизи кацапів, або нащадки переселених на наші землі мокш

Подякували: 0xDADA11C7, leofun012

23 Востаннє редагувалося Torbins (16.09.2017 10:11:25)

Re: Лічбавае тэлебачанне

Такого, щоб на сайті була Українська, і при цьому халява з купою каналів, я не бачив. Або одне, або інше. І мені здається, що це правильно: нічого привчати українців красти чуже.

Подякували: raxp1

24

Re: Лічбавае тэлебачанне

радівосигнал, чи який він там, вкрасти неможливо, бо той, хто його роздає, нічо не втрачає  :-/

Подякували: leofun011

25

Re: Лічбавае тэлебачанне

Перли трусикiв опускають рівень форуму нижче й нижче. Той хто роздає радіосигнал як мінімум витрачає енергію у вигляді електрики, не кажучи вже про оренду і витратах на експлуатацію обладнання. Це якщо забути про контент.

Чи не подобається? Не користуйся. Зроби своє )))

Подякували: fed_lviv1

26

Re: Лічбавае тэлебачанне

ну то ж ніхто не заставляє тих людей витрачати енергію, аби щось там роздавати. Я від них енергії не отримую, то чого маю за неї платити? А сигнал вони самі роздають всім підряд.
Це як в Японії, коли з компанії NHK приходили збирати данину, бо ви, бачте но, приймаєте сигнал їхньої компанії, при цьому неважливо, чи ви його приймаєте, чи ні. Якщо у вас дома є пристрій, що може приймати того сигнала, то ви маєте платити, хоча той пристрій може стояти вимкненим весь час, або приймати якісь інші сигнали.

Подякували: leofun011

27

Re: Лічбавае тэлебачанне

До останніх років в Великобританії було близько 50 тисяч власників чоронбілих телевізорів, бо вони менший податок на телевізор платили.

Подякували: FakiNyan, /KIT\, leofun013

28

Re: Лічбавае тэлебачанне

як раз не змушує, не подобається - не платиш = не дивися. І претензії до контенту, не вклавши ні копійки своїх грошей йдуть в космос. Є фраза "хто платить, той танцює ..."

от уяви собі, що так не тільки в Японії, Великобританії, але навіть у нас. Наприклад, щорічна плата за позивний. Можеш не користуватися, можеш не виходити в ефір, але сплачуй.

Подякували: 0xDADA11C71

29

Re: Лічбавае тэлебачанне

як раз не змушує, не подобається - не платиш = не дивися. І претензії до контенту, не вклавши ні копійки своїх грошей йдуть в космос. Є фраза "хто платить, той танцює ..."

Ви занадто покладаєтеся на "ринок", якого в нас нема. Не буду казати стосовно цифрового телебачення, бо не знаю, але аналогове це суцільне кацапське лайно, яке "українська" "держава" толерує: глухарі, розсміжи гоміка та жванецько-зеленська інфернальна синагога. І платить я можу лише адвокатам тих сміливців які палять чи палитимуть це кубло (разом з укрчастотнаглядом).

от уяви собі, що так не тільки в Японії, Великобританії, але навіть у нас. Наприклад, щорічна плата за позивний. Можеш не користуватися, можеш не виходити в ефір, але сплачуй.

"В нас" це все радянський атавізм, який мав на меті стеження за тим аби ніхто не почув, а тим більше не бовкнув зайвого, тим більше що мінімальні знання англійської мови радіоаматори мали.

Подякували: NaharD, leofun01, LoganRoss, varkon4

30

Re: Лічбавае тэлебачанне

Ринок сам все розставить на свої місця, у нас його немає саме тому, що в нього лізуть усякі "кухарки".

31

Re: Лічбавае тэлебачанне

осьо обрав якісь штуки
ресивер - https://20k.com.ua/priemniki-cifrovogo- … sion-t62m/
антена - https://f.ua/openbox/at-01-black.html?u … 0%BA%D0%B8

це все, що треба?

32

Re: Лічбавае тэлебачанне

Краще купи смарт тіві на андроїді і нехай в інтернеті дивиться.

33

Re: Лічбавае тэлебачанне

IhorGorobets написав:

Краще купи смарт тіві на андроїді і нехай в інтернеті дивиться.

я б краще купив нового тєліка, але це ж типу дораха, так шо мені тре  самий бюджетний варіянт

34

Re: Лічбавае тэлебачанне

FakiNyan написав:
IhorGorobets написав:

Краще купи смарт тіві на андроїді і нехай в інтернеті дивиться.

я б краще купив нового тєліка, але це ж типу дораха, так шо мені тре  самий бюджетний варіянт

Так ти ж типу оліграх погроміст? Алсо 1000 гривень за антену та приставку це теж саме що за смарттіві
http://droid-box.com.ua/shop/tv-box-x96-mini/

35

Re: Лічбавае тэлебачанне

IhorGorobets написав:
FakiNyan написав:
IhorGorobets написав:

Краще купи смарт тіві на андроїді і нехай в інтернеті дивиться.

я б краще купив нового тєліка, але це ж типу дораха, так шо мені тре  самий бюджетний варіянт

Так ти ж типу оліграх погроміст? Алсо 1000 гривень за антену та приставку це теж саме що за смарттіві
http://droid-box.com.ua/shop/tv-box-x96-mini/

але ж тоді мені тре буде ще платити аби дивитись звичайні канали українські

36

Re: Лічбавае тэлебачанне

FakiNyan
Можна піратити. Але працює воно не так надійно, як Т2 чи супутник. І в користуванні не так зручно, зате можливостей купа. Коротше кажучи, вам би воно підійшло, а старшій людині навряд.

37

Re: Лічбавае тэлебачанне

Torbins написав:

FakiNyan
Можна піратити. Але працює воно не так надійно, як Т2 чи супутник. І в користуванні не так зручно, зате можливостей купа. Коротше кажучи, вам би воно підійшло, а старшій людині навряд.

то отой ресивер і антена - то все, що треба для прийому т2 ?

38

Re: Лічбавае тэлебачанне

Так, причому багато антен для аналогового ТБ також нормально працюють з цифровим. Тому спочатку достатньо лише ресивера. Або домовтеся з продавцем про можливість повернення антени.

Подякували: FakiNyan1

39 Востаннє редагувалося javascriptIsLife (21.07.2018 15:20:25)

Re: Лічбавае тэлебачанне

ROMSAT TR-2108HD і звичайнісінька антена. Ловить 43 канали. Була гроза, то часом зображення перетворювалося на різнокольорові квадратики або зникав сигнал. Притсавка легесенька і штекер від антени в певному положенні піднімає її. Треба щоб штерекер гарно тримався в гнізді, бо якщо хоча б трохи відходить пропадає сигнал. А ще воно дуже гріється і смердить.

40

Re: Лічбавае тэлебачанне

Також бачив дешеву приставку, в якої увесь час розгиналися контакти. Прямо не метал, а фольга якась.