201 Востаннє редагувалося Invader (08.11.2014 21:54:18)

Re: Знайомимось!

Прихований текст

StoBF. що до гри, то створіть окрему тему. Може TBS?  В мене колись був CD з керівництвом по створенню RTS і власне цією самою вже готовою RTS яку учень мав би створити. Шукали якісь матеріалу на дану тему?
Що до напрямку, то якщо з математикою все фігово, то що в ігрострої робити? Я звичайно не шарю в темі, але по том що чув і бачив склалося враження що треба нормально так знати всілякі математичні дисципліни.

202

Re: Знайомимось!

Invader написав:
Прихований текст

StoBF. що до гри, то створіть окрему тему. Може TBS?  В мене колись був CD з керівництвом по створенню RTS і власне цією самою вже готовою RTS яку учень мав би створити. Шукали якісь матеріалу на дану тему?
Що до напрямку, то якщо з математикою все фігово, то що в ігрострої робити? Я звичайно не шарю в темі, але по том що чув і бачив склалося враження що треба нормально так знати всілякі математичні дисципліни.

пану інвейдеру

Прихований текст

математики тре не так вже багато, треба просто розуміти оті вектори, і було б ще непогано розумітись в операціях з кутами, ну типу, аби камера постійно дивилась на гравця, і рухалась разом з ним.
Тут же треба брати позицію персонажа, котра складається з трьох компонентів, і відповідно рухати та крутити камеру.
Але в сучасних рушіях вже є відповідні методи, як то

lookAt(position);

пану стовбу

Прихований текст

ви хочете ігри робити і насолоджуватись цим, чи страждати?
якщо перше - дуже раджу рушій unity3D, там вам буде набагато легче і цікавіше займатись розробкою ігор, тому що c++ і opengl - це хардкор.
Те, що ви будете робити на c++ та opengl цілий рік, я зможу зробити приблизно за місяць, якщо не за тиждень, використовуючи unity3D.

203

Re: Знайомимось!

Invader написав:
Прихований текст

StoBF. що до гри, то створіть окрему тему. Може TBS?  В мене колись був CD з керівництвом по створенню RTS і власне цією самою вже готовою RTS яку учень мав би створити. Шукали якісь матеріалу на дану тему?
Що до напрямку, то якщо з математикою все фігово, то що в ігрострої робити? Я звичайно не шарю в темі, але по том що чув і бачив склалося враження що треба нормально так знати всілякі математичні дисципліни.

На раxунок гри то це так...  не серйозно я не з тиx людей що нічого не вміючи xочуть розробити вбивцю WOW чи LineAge.  Я всьоголиш вчу с++  на основі якоїсь гри.  Вдається писати стратегію тому руxаюсь в цьому напрямку.  Принаймі мені це цікаво.  А взагалі по xорошому мабуть мені потрібен ментор.  На раxунок матиматики я не те що в ній не даю дупля я просто..  Ну не знаю ніколи її не вчив бо завжди вважав що вона мені в житті не пригодиться.  Але коли я з нею стикнувся то все виявилось не так страшно як я думав.  От напривлад мені потрібно було якось реалізувати функцію якаб вираxовувала відстань між двома точками координат.  Вечір посидів тай замутив( xоча це більше до геометрії відноситься).  Просто я веду до того що оказується можна вивчити будь що головне бажання.  А що стосується мене то те що я боявся (алгебра геометрія) мені почало подобатись (надіюсь це не стосується фізики і xімії) не xочу ще і їx вчити.
Сорі за помилки пишу зі смарта дуже на зручно набирати.  А виправляти ще не зручніше.

204

Re: Знайомимось!

Усім привіт  мене звати Жорік, я навчаюся на монтажника інформаційно-комунікаційного устаткування. Мені дуже подобається поратися у комп'ютері,  сподіваюсь що в мене буде гідна професія. Спілкуюсь на різні теми.

Подякували: Chemist-i, Replace2

205

Re: Знайомимось!

kuzmenkov.vanya написав:

Усім привіт  мене звати Жорік, я навчаюся на монтажника інформаційно-комунікаційного устаткування. Мені дуже подобається поратися у комп'ютері,  сподіваюсь що в мене буде гідна професія. Спілкуюсь на різні теми.

Прихований текст

Звати Жорік а в ніку .vanya це спеціально?

Подякували: quez1

206

Re: Знайомимось!

Думаєте появиться ще?

207

Re: Знайомимось!

Vo_Vik написав:

Думаєте появиться ще?

З'явиться

208

Re: Знайомимось!

Привіт.
Мене звати Влад, живу в м. Луцьк, проте планую переїзждати до Львова, більше можливостей та і місто саме подобається.
Знаю HTML, CSS. Хочу стати Front-end девелопером. На даний момент підучую JS :)

Подякували: Chemist-i, 0xDADA11C7, Replace, A.N.Onim4

209

Re: Знайомимось!

Всім привіт.
Мене звати Вадім, я з міста Луцьк.
На разі навчаюсь в Польщі, у м. Щецін, на інформатичному факультеті.
Паралельно працюю в інформатичній фірмі на посаді Junior Developer.
Мови програмування в основному Java(Spring,Android) i PHP(Zend Framework).
Зараз в новому проекті поглибив знання з JS, JQuery, AJAX, REST, CSS.
Планую поглиблювати знання з веб програмування.
Всім Вітання і Слава Україні!!!

Подякували: 0xDADA11C7, Replace, mike4

210

Re: Знайомимось!

Всім привіт.  *HI*
Мене звати Святослав. Я з Львова.
Майбутній веб-програміст. Люблю фотографувати та цікавлюсь медициною.
Досить непогано знаю JavaScript. Вивчаю PHP.
На цей україномовний форум прийшов в першу чергу щоб допомогти іншим. Хоча, можливо, і самому допомога знадобиться. Шкода тільки, що активність на форумі невелика, особливо в темі про JavaScript.

Подякували: 0xDADA11C7, Анатолій, Replace, Joker4

211

Re: Знайомимось!

А ви статтю напишіть/перекладіть по JS і тоді гугла закликатиме нових користувачів на форум.

Подякували: BarsicPlus1

212

Re: Знайомимось!

0xDADA11C7 написав:

А ви статтю напишіть/перекладіть по JS і тоді гугла закликатиме нових користувачів на форум.

Дякую за пораду, я спробую написати щось цікаве та корисне, хоча раніше такого ніколи не робив. )))

213

Re: Знайомимось!

BarsicPlus написав:

Всім привіт.  *HI*
Мене звати Святослав. Я з Львова.
Майбутній веб-програміст. Люблю фотографувати та цікавлюсь медициною.
Досить непогано знаю JavaScript. Вивчаю PHP.
На цей україномовний форум прийшов в першу чергу щоб допомогти іншим. Хоча, можливо, і самому допомога знадобиться. Шкода тільки, що активність на форумі невелика, особливо в темі про JavaScript.

Раді вітати.
Досить багато відвідувачів зі славетного міста Лева.
Допомога іншим, це добре :)  , мені потрібна допомога для допомоги іншим через допомогу собі :) саме в навчальних цілях php vs javascript то, що допоможеш містер Допомогайко ? :) :) :)
І точно майбутній програміст? А що в тебе є? Можливо який-небудь шикарний сайтик власний завалявся... А Давай мінятись :)
А ти такий упс і виставив сайт з відвідуваністю за тисячу в день і я тоді сорі містере що поприкалувався над Вами :)

214

Re: Знайомимось!

Хах. Я думаю, що зможу допомогти іншим по JavaScript, бо досить непогано знаю цю мову. І крім того, це дозволить мені ще більше підівчити мову, особливо на практичному рівні розбираючись в чужому коді.

шикарних сайтиків не маю :(
Всі свої скромні писанини тримаю в себе на ПК. Пишу свій невеличкий блог і свою невеличку CMS для блогу, кілька скромних веб-програм (скриптів), скромна canvas бібліотека і все інше скромне :)

Я не такий професіонал як Ви і інші. Я навіть не середньостатистичний програміст. Але в мене поселилось сильне бажання розвиватись. Хочеться мати свій сайт з відвідуваністю за тисячу вдень. Хочеться бути якимось профі в цьому всьому :) Вот я і вирішив, що варто якось розвиватись.

Буду надіятися на Вашу підтримку і допомогу в цьому всьому. Надіюся, Ви мене не виженете з цього форуму за мою наївність  :)

Подякували: quez, Replace, Анатолій3

215

Re: Знайомимось!

накинулись так на новачка, як не знаю шо...

Подякували: Replace, Tinca2

216

Re: Знайомимось!

Cyan написав:

накинулись так на новачка, як не знаю шо...

можливо Ви заздрите що в нього репутація вища ніж кількість повідомлень :)  а у Вас текого не має хех )

217

Re: Знайомимось!

Анатолій написав:
Cyan написав:

накинулись так на новачка, як не знаю шо...

можливо Ви заздрите що в нього репутація вища ніж кількість повідомлень :)  а у Вас текого не має хех )

у вас логіка прям сильна сторона

Подякували: 0xDADA11C71

218

Re: Знайомимось!

Cyan написав:

...
у вас логіка прям сильна сторона....

таки тонкий гумор, ок, 1:1

взнак примирення
флудити тут більше не буду

http://не-дійсний-домен/ForumReplace/krolik.jpg

219

Re: Знайомимось!

Привіт увсім,я Оленка.
Тільки почала своє знайомство з програмуванням.
На данному етапі обрала Python,для самостійного вивчення.
Дуже мені він подобається,хоча сказати що легко не можу,тому що ніколи жодного стосунку до програмування не мала,але останнім часом дуже зацікавилась і приділяю максимум часу для знайомства з ним.
Буду дуже вдячна добрим) обізнаним людям,за допомогу)

220

Re: Знайомимось!

alenaUKRgirl написав:

Привіт увсім,я Оленка.
Тільки почала своє знайомство з програмуванням.
На данному етапі обрала Python,для самостійного вивчення.
Дуже мені він подобається,хоча сказати що легко не можу,тому що ніколи жодного стосунку до програмування не мала,але останнім часом дуже зацікавилась і приділяю максимум часу для знайомства з ним.
Буду дуже вдячна добрим) обізнаним людям,за допомогу)

Ласкаво просимо :) Допоможемо чим зможемо :)

Подякували: alenaUKRgirl1