281 Востаннє редагувалося Tenevyk (27.03.2016 22:16:53)

Re: Знайомимось!

Анатолій написав:

Якщо задам питання стосовно вашого віку, етично буде?

Не знаю, щоправда, до чого тут мій вік, але нічого поганого в такому питанні не бачу. Мені 26.

0xDADA11C7 написав:

W3C School дивилися?

Так, в мене в закладках його розділ по PHP.

282

Re: Знайомимось!

По-перше вони видають папірці, а по-друге вчіть все звідтіля -- воно багато часу не забере, а теоретичний мінімум одержите. Маєте знання SQL? Таблиці з аджаксом робили?

283

Re: Знайомимось!

0xDADA11C7 написав:

По-перше вони видають папірці, а по-друге вчіть все звідтіля -- воно багато часу не забере, а теоретичний мінімум одержите. Маєте знання SQL? Таблиці з аджаксом робили?

Знання SQL маю, хоча не всю теорію випробовував (тобто особливо с запитами не грався, лише для розуміння).
Ajax, Javascript - я все це не знаю поки що.

284

Re: Знайомимось!

То грайтеся з запитами -- саме для цього часто роблять сайти, там оволодіти треба півтора десятками команд з параметрами. Доведеться вчити JS як не знаєте. Кодекадемі вам у руки.

Подякували: 221VOLT, leofun012

285

Re: Знайомимось!

8 школа - чемпіон!

286 Востаннє редагувалося elektryk (22.04.2016 17:47:42)

Re: Знайомимось!

Хлопці, поздоровте мене. Я дембельнувся з АТО живий і здоровий. На однокласниках є моя сторінка. Можете поглянути на мої фота. Шукайте Кримського Анатолія з Харкова, 55 років.

287

Re: Знайомимось!

elektryk написав:

Хлопці, поздоровте мене. Я дембельнувся з АТО живий і здоровий.

Хоч на одного дамбасянина поменшало од вашої діяльності?

288

Re: Знайомимось!

Ні, не поменшало. Я в зв'язку служив. Та й не з донбасцями ми воюєм, а з російськими окупантами.

Подякували: flatliner1

289

Re: Знайомимось!

elektryk написав:

Хлопці, поздоровте мене. Я дембельнувся з АТО живий і здоровий. На однокласниках є моя сторінка. Можете поглянути на мої фота. Шукайте Кримського Анатолія з Харкова, 55 років.

це?

290

Re: Знайомимось!

Так точно.

291

Re: Знайомимось!

FakiNyan написав:

в полку божевільних поповнення

Мене тішить, що не один я такий. Нас набагато більше ніж полк.

292

Re: Знайомимось!

elektryk написав:

Ні, не поменшало. Я в зв'язку служив. Та й не з донбасцями ми воюєм, а з російськими окупантами.

Розкажіть про засоби з`вязку ВСУ.

293

Re: Знайомимось!

На однокласниках є моя сторінка

О_0, підозріло як для патріота

294 Востаннє редагувалося elektryk (24.04.2016 19:50:40)

Re: Знайомимось!

0xDADA11C7 написав:

Розкажіть про засоби з`вязку ВСУ.

Ну, я служив електриком-мотористом, обслуговував дизель-генератори, та бензинові генератори і відповідав за електросіті. А засоби зв'язку - це різні види мотороли. Тобто мотороли супутникові та ультрокороткохвальові. Була одна американська радіостанція, та я не пам'ятаю її назви. Є багато ще радянського мотлоху. Ним не користуються, бо він легко прослуховується. Не зрозуміло навіщо його тягати за собою. Адже він важкий та об'ємний.

Подякували: 0xDADA11C7, HetmanNet, leofun013

295

Re: Знайомимось!

Vo_Vik написав:

Якраз ідеальний час для армії.

Саме так. На жаль беруть без охоти. Доводиться пороги оббивати поки призовуть.

296

Re: Знайомимось!

0xDADA11C7 написав:

Розкажіть про засоби з`вязку ВСУ.

такі речі краще писати без конкретики, форум ж не закритий.

Подякували: flatliner1

297

Re: Знайомимось!

raxp написав:
0xDADA11C7 написав:

Розкажіть про засоби з`вязку ВСУ.

такі речі краще писати без конкретики, форум ж не закритий.

Я точні частоти не питаю, лише діапазони частот. Так само з шифруванням -- мене цікавлять родини алгоритмів, а не ключі.

Подякували: leofun011

298

Re: Знайомимось!

Повірте, достатньо знання навіть того, яка апаратура використовується. Справа не тільки в частотах, частоти в основному відомі, але навіщо полегшувати комусь роботу?

Подякували: voland, flatliner2

299

Re: Знайомимось!

На жаль нічого цікавого сказати не можу. Знаю лише, що і частоти і ключі кодування не вводяться вручну, а заливаються з ноутбука. Набагато більше я знаю про зв'язок в радянській армії. Я там радистом-морзянщиком служив.

300

Re: Знайомимось!

Розкажіть вашу кулсторі про радянський звязок.

Подякували: HetmanNet1