401 Востаннє редагувалося Vi (21.04.2017 22:10:20)

Re: Знайомимось!

Віталій Білик aka Stilet.
Краматорськ, Донеччина. 33 роки. Розробник різноманітного ПЗ.
Трішечки Отаку. Меломан.
Хоббі? Мабудь співпало з професіональной діяльностью, тому назву це так: Кіберінженерія.

Всім вітання, слава Україні  8)

402

bee написала:

Привітик) Моє ім'я Юля, мені 17 рочків. Я закінчую 11 клас і планую вчитися на програміста. Коли почали вивчати в школі програмування, воно мене не одразу захопило. Просто вчила, бо відмінниця :D  А от як поїхала на олімпіаду, вчила поглиблено, почало подобатися)) Тепер планую перетворити із захоплення на роботу :) Щодо моїх вподобань, то мене приваблюють країни Східної Азії, а точніше Китай, Японія, і, звичайно, Південна Корея :D  Правду кажучи, мені подобаються їхні серіали і музика) Так, так, я дорамщик і к-попер, і, думаю, тут така не одна. Хоча, хто там знає?) Також люблю фільми (фантастика), а ще дивитися "Мегу", тільки не історичні програми. Магія, містика, космос набагато краще)) Подобається читати детективи. Раніше малювала, але покинула, бо не вистачає на це терпіння, хоча у мене ніби-то щось виходило :D Ще б хотіла займатися якимось бойовим мистецтвом, типу тхеквондо чи карате.
Знайшла форум випадково, щось шукала в інтернеті)
Приємно познайомитися  :)

А де наш Трусики? Тут походу чудова пара намічається? Чи будуть японсько-корейські війни?

Подякували: 221VOLT, ostap34PHP2

403

Vi написав:

Трішечки Отаку. Меломан.
Хоббі? Мабудь співпало з професіональной діяльностью, тому назву це так: Кіберінженерія.

Героям Слава!

Подякували: ostap34PHP1

404

Vi написав:

Трішечки Отаку. Меломан.

Героям слава!
Вітаємо Краматорськ.

Подякували: ostap34PHP1

405

Vi написав:

Трішечки Отаку. Меломан.

Героям слава!

Програмуй! або запрограмують тебе!
Мій старий нік: ost.bregin2014
http://elib.me/ - все про os android українською мовою!

406

Q-bart написав:
ost.bregin2014 написав:
bee написала:

Привітик) Моє ім'я Юля, мені 17 рочків. Я закінчую 11 клас і планую вчитися на програміста. Коли почали вивчати в школі програмування, воно мене не одразу захопило. Просто вчила, бо відмінниця :D  А от як поїхала на олімпіаду, вчила поглиблено, почало подобатися)) Тепер планую перетворити із захоплення на роботу :) Щодо моїх вподобань, то мене приваблюють країни Східної Азії, а точніше Китай, Японія, і, звичайно, Південна Корея :D  Правду кажучи, мені подобаються їхні серіали і музика) Так, так, я дорамщик і к-попер, і, думаю, тут така не одна. Хоча, хто там знає?) Також люблю фільми (фантастика), а ще дивитися "Мегу", тільки не історичні програми. Магія, містика, космос набагато краще)) Подобається читати детективи. Раніше малювала, але покинула, бо не вистачає на це терпіння, хоча у мене ніби-то щось виходило :D Ще б хотіла займатися якимось бойовим мистецтвом, типу тхеквондо чи карате.

На чому пишете?

Якщо в школі - даю 90%, що Pascal

Вгадали :)

407 Востаннє редагувалося bee (12.05.2017 13:51:48)

Vo_Vik написав:
bee написала:

А де наш Трусики? Тут походу чудова пара намічається? Чи будуть японсько-корейські війни?

Пара? Сватаєте вже?:) Ніяких воєн, Японія мені теж цікава :)

408

bee

Ще б хотіла займатися якимось бойовим мистецтвом, типу тхеквондо чи карате.

коли був в школі то і навчався, був на секціях різних східних бойових мистецтв, куча книжок, вчив навіть Китайську мову, я зрозумів, немає ніяких бовоих мистецтв і стилів, те що в тебе виходить то й роби. Наприклад по собі, на мене дивився один вчитель як на бійця на удари ногами, не знаю чого так, але 80 процентів вправ це ноги. Дальше розгадав декілька таємниць ( дякуючи тому що вчив Китайську мову ).

- Поганому трояну фаєрвол заважає
- Ніколи не програмуйте та не пийте пиво
Якщо ви з першого разу написали програму, в якій немає жодної помилки, повідомте про це системного програмісту: він виправить помилки в компіляторі
Подякували: 221VOLT, bee2

409

Було б гарно, якби можна віділяти користувачів по областях, чи навіть по містах. Щоб я ввів "Харків" і мені видало всіх харківців.

Звичайнісінький електрик, як наприклад, Лех Валенса.
Подякували: Betterthanyou1

410

А ще вбудоване звалище музики і «веселу ферму»...

py -3 -m pip install git+https://github.com/snoack/python-goto
Подякували: NagarD1

411

P.Y. написав:

А ще вбудоване звалище музики і «веселу ферму»...

Тю-ю-ю!!

412 Востаннє редагувалося LoganRoss (20.05.2017 20:27:36)

Здоровенькі були!
Раз всі тут розказують про себе, то і я трохи розповім.
Представлятися не буду, хочу зберегти анонімність. Мені 22 роки. Живу у Львові. Навчаюся на 5 курсі, цього року закінчую. Протягом тривалого часу займався боксом, маю 3-ій розряд, потім перейшов в ММА (змішував тайський бокс, кікбокс, класичний бокс і боротьбу). Після останнього бою, в якому отримав знатних п***** ударів, вирішив покинути світ спорту і осісти за чимось корисним, здоров'я важливіше. Хоча досі тренуюсь задля підтримки форми.

Хобі маю багато. Граю на гітарі, записав навіть кілька відео. Люблю і слухаю рок-музику (тільки англо- і німецькомовну), улюблений гурт - Kamelot з вокалістом Роєм Ханом. Люблю книги. Пишу свою книгу - історично-фантастичний роман. Накатав 80 сторінок, далі руки не доходять, тому останні два роки нічого не дописував, хоча сюжет уже продуманий в чернетках.
У вільний час розробляю невеликі ігри.

Зараз працюю джуніором С++ в одній відомій компанії, до цього займався фрілансом (не веб-розробкою). Мені це подобається і я хочу стати асом в своєму ремеслі. Трохи перфекціоніст.

Прихований текст
Даю імена деяким побутовим предметам (туалет - Акакій, телевізор - Толик, чашка - Афанасій і т.д.).
Тільки не думайте що псих *CRAZY*

P.S. Бій тоді пощастило виграти больовим.

Because tomorrow may be gone.
Подякували: 221VOLT, 0xDADA11C7, /KIT\3

413

Я знову дембельнувся. Закінчився контракт. Тут пропонували допомогу армії волонтерські програми для арти. У нас є така називаеться ГІСарта.

414

LoganRoss написав:

Здоровенькі були!
Раз всі тут розказують про себе, то і я трохи розповім.
Представлятися не буду, хочу зберегти анонімність. Мені 22 роки. Живу у Львові. Навчаюся на 5 курсі, цього року закінчую. Протягом тривалого часу займався боксом, маю 3-ій розряд, потім перейшов в ММА (змішував тайський бокс, кікбокс, класичний бокс і боротьбу). Після останнього бою, в якому отримав знатних п***** ударів, вирішив покинути світ спорту і осісти за чимось корисним, здоров'я важливіше. Хоча досі тренуюсь задля підтримки форми.

Хобі маю багато. Граю на гітарі, записав навіть кілька відео. Люблю і слухаю рок-музику (тільки англо- і німецькомовну), улюблений гурт - Kamelot з вокалістом Роєм Ханом. Люблю книги. Пишу свою книгу - історично-фантастичний роман. Накатав 80 сторінок, далі руки не доходять, тому останні два роки нічого не дописував, хоча сюжет уже продуманий в чернетках.
У вільний час розробляю невеликі ігри.

Зараз працюю джуніором С++ в одній відомій компанії, до цього займався фрілансом (не веб-розробкою). Мені це подобається і я хочу стати асом в своєму ремеслі. Трохи перфекціоніст.

Прихований текст
Даю імена деяким побутовим предметам (туалет - Акакій, телевізор - Толик, чашка - Афанасій і т.д.).
Тільки не думайте що псих *CRAZY*

P.S. Бій тоді пощастило виграти больовим.

За Kamelot респект! :)

coderhero.win - ІТ, програмування, новини, уроки, статті
Подякували: LoganRoss1