21

Re: Конкурс 2018

0xDADA11C7 написав:

Мені подобаються ваші монологи, продовжуйте  :D

Згода. Далі буде

Подякували: 0xDADA11C71

22 Востаннє редагувалося elektryk (09.12.2017 16:13:05)

Re: Конкурс 2018

Цей форум мені подобається, що тут всі свої. І тому Я не боюся виглядіти дурнем.

http://a-krymskyi.vkursi.com/9476.html

23 Востаннє редагувалося VTrim (09.12.2017 22:03:49)

Re: Конкурс 2018

Дай но вгадаю, заходиш щоб знову й знову перерахувати свої та чужі "дякую" ? :D
На форумі вже сформувався свій невеличкий, але кістяк - старожили :), які мабуть як і я - час від часу заходять вже по інерції. Є цікавий контент та персонажі, прижилися всі, від трушних кодерів до тролів, а то й 2 в 1 :)
Ну і українська звичайно ж.
------
Закинув в G+.

24 Востаннє редагувалося NaharD (10.12.2017 09:01:07)

Re: Конкурс 2018

Заходиш сюди і приємно стає, що в українському вулику теж бджоли гудуть.

https://www.facebook.com/Inagard/posts/1809373582467187

25

Re: Конкурс 2018

Я на цьому форумі вже давно і багато чого нового я навчився завдяки йому.
Форум мені подобається тому, що тут український народ який допоможе тобі з програмуванням, вкаже на твої помилки та дасть поради як робити краще.
Поширив на https://www.facebook.com/profile.php?id=100004928565460

26 Востаннє редагувалося Nick9956 (11.12.2017 09:52:46)

Re: Конкурс 2018

жаль що мені ніхто дякую не поставить

а так - цей форум топ, різна інфа на різні теми, швидко, оперативно

27

Re: Конкурс 2018

Не в подяках щастя.

Подякували: Betterthanyou, /KIT\, Torbins, 221VOLT, ostap34PHP5

28

Re: Конкурс 2018

0xDADA11C7 написав:

Не в подяках щастя.

Прихований текст

так собі в блокнотик і запишу - після 3333 подяк - не в подяках щастя)))
:D жарт)

Подякували: Monolith1

29 Востаннє редагувалося Monolith (11.12.2017 20:12:23)

Re: Конкурс 2018

Чекаємо коли хтось до 6666 дійде  *JOKINGLY*

Подякували: 221VOLT, varkon, PRY3

30

Re: Конкурс 2018

розміщувати нічого не буду, бо в соцмережах не присутній а на всіх інших форумах окрім цього - самозабанився або знищив акаунт - шкода часу.

а похвальне слово скажу - дякую всім і особливо висококваліфікованим спеціалістам, за те , що знаходять час і натхнення не лише терпляче відповідати на часто елементарні питання початківців, а й , що ще більш важливо - навчати правильно формулювати і задавати ці питання.

часто здогадки приходять в процесі обдумування  тексту питання, щоб написати його тут на форумі.
значить - цей ресурс вчить думати , а не просто слугує довідником чи шпаргалкою.

31

Re: Конкурс 2018

Впершу чергу я вподобав цей форум за українську мову.
Також подобається атмосфера та команда. Дякую всім.

ФБ

32

Re: Конкурс 2018

Прихований текст

Приємно спілкуватися з розумними людьми рідною мовою. Тому, даний форум мені і подобається. Здоров`я всім в Новому році, щастя, перемоги.
Слава Україні.
Героям слава.
Слава нації.
Смерть ворогам.

33

Re: Конкурс 2018

Monolith написав:

Чекаємо коли хтось до 6666 дійде  *JOKINGLY*

Побачив у вас 665 - то ж не зміг втриматися щоб не подякувати ))

Подякували: 221VOLT, LoganRoss2

34

Re: Конкурс 2018

тутурутутуууу зловісна музика, темні хмари скупчуються над темою, хтось викликав самого диявола!

http://media.animevice.com/uploads/0/69/635874-sadao_maou__anime_portrait__mgronald_uniform.png

35

Re: Конкурс 2018

все, вже пройшло

36 Востаннє редагувалося /KIT\ (11.09.2020 13:26:39)

Re: Конкурс 2018

.

37

Re: Конкурс 2018

Подобається можливістю пошуку однодумців/спільників для своїх проектів.

Поширив на своїх блогах в бокових панелях maiachia.blogspot.com, harmyder.wordpress.com і у Вікі створив шаблон, який розмістив у себе на сторінці, інші вікіпедисти, що відвідують форум можуть зробити так само. А якщо власник прав на зображення з їжачком заллє на вікі, то можна буде і картинку до шаблону додати.

38

Re: Конкурс 2018

"Просте" спасибі за україномовний ресурс в інтернеті.  *THUMBSUP*

39

Re: Конкурс 2018

Я ще зовсім "зелена", тому цей форум для мене як спасіння :) Я рада, що знайшла цей україномовний форум, де багато корисної інформації, яка мені не один раз допомагала. Я рада, що тут є люди, які допомагають таким новачкам, як я, стати справжніми майстрами свого ремесла)) Та і взагалі, жителі форуму позитивні та цікаві люди) Серед соціальних мереж найчастіше я з'являюсь в Твіттері, тому ось))

40 Востаннє редагувалося boshik1983 (20.12.2017 19:03:30)

Re: Конкурс 2018

О, чудова нагода висловити думку щодо replace.org.ua.
Новиною у ФБ я поділився і свій маленький внесок зробив, адже страшенно переживаю за український контент.

А тепер напишу за що люблю цей форум.
Зіткнувся я з проблемою, заштопорився і ніяк не міг знайти рішення самостійно, тому вирішив написати на форум. Спочатку написав на replace, потім на англомовний, і ще пізніше на російськомовний. Результат:
1. Англомовний форум. Відповіли троє. Перший попросив уточнити певні питання. Другий теж попросив уточнити певні питання і написав відразу один з варіантів вирішення проблеми. Третій (уже пілся того як я все уточнив) вказав на помилку, запропонував три варіанти вирішення (деякі з прикладами).
2. Російськомовний форум (туди я написав найпізніше). Відповіли двоє. Перший попросив додаткову інформацію, потім задавав ще уточнюючі питання, навів один з варіантів вирішення проблеми і майже її вирішив. Другий розкритикував мою модель, але навів свій приклад. Потім перший вказав, що другий неправий і вони разом почали допомагати. Вони були близько, але англомовний форум мав значну фору.
3. Replace.org.ua (написав сюди в першу чергу). Відповіли двоє. Перший обісрав, неправильно вказав на помилку, наказав усе переробити і зник. Другий поскаржився, що я взагалі не там тему створив.
Це так по-українськи. Я вас люблю.

Подякували: bunyk, Betterthanyou, bee, 221VOLT, Torbins, Yola, Vo_Vik, tim8