21

Re: Як швидко розкрутити інтернет-магазин?

seohammerua написав:

Щоб вам тут не писали, але після гарної оптимізаціі без сторнніх якісних посилань нікуди далеко не зайдете  :(

Усе залежить від конюктури регіону, територія охоплення та бвгвто іншого. Усі чомусь кидаються купувати силки, але якщо сайт екскремент то нічгого не допоможе.

Прихований текст

Я просував сайти ( близько 5 шт ) на замовлення, так от я абсолютно легко обходився без зовнішніх закупівель,усі вони рухались повільно, але просування було, іноді навіть вражало що за 1 тиждень ситуація може так кардинально змінюватись. Основна біда - це неоптимізованість сайтів. Відсутність елементарнх елементів, а вони я хочу сказати мають питому вагу, а ще більш складніше поснити клієнту що ти можеш купити хоч мільярд посилань, але якщо сайт безтолковий то вибачайте. І так, Гугл зовсім не той яким він був рік тому, він настільки швидко розумнішає, що усі ці графіки з кількістью посилань до одного теплого місця.

Подякували: leofun011

22

Re: Як швидко розкрутити інтернет-магазин?

Для початку потрібно зробити аналіз (аудит) сайтів конкурентів, візьміть до прикладу топ 10, порівняйте їх за певними характеристиками, (структура, юзабіліті, вік, трафік і т.д), зрозумійте для себе в якому напрямуку потрібно рухатись. Звісно підібрати пошукові запити, зібрати СЯ, для того щоб подубувати грамотну структуру сайту відповідно до запитів користувачів. Далі якісний і унікальний контент, фото, відео, повний опис товарів, цікаві тематичні статі.
а далі вже можна займатися зовнішньою оптимізацією (link, соцмережі, і таке інше)

Подякували: miriagavrilova, ostap34PHP2