21

Re: Сканування комп'ютера на наявність вірусів

Tinca написав:

Та лінукс рідко яка зараза чіпає))) =)

Незважаючи на се, і під нього придумали антивіруси.

22

Re: Сканування комп'ютера на наявність вірусів

Bartash написав:
Tinca написав:

Та лінукс рідко яка зараза чіпає))) =)

Незважаючи на се, і під нього придумали антивіруси.


Ну як без того)))

23

Re: Сканування комп'ютера на наявність вірусів

Антивіруси для лінукса борються більше з віндузятними вірусами. Наприклад, поштовий сервер перевіряє пошту на наявність вірусної загрози.

24

Re: Сканування комп'ютера на наявність вірусів

Очі.завидющі написав:

Антивіруси для лінукса борються більше з віндузятними вірусами. Наприклад, поштовий сервер перевіряє пошту на наявність вірусної загрози.

Пруф.

Кумедно: ставити авірус на лінукс, щоб рятувати вінду. :D

Блогер за пруфлінком написав:

Из-за особенностей внутренней архитектуры Linux-систем и организации установки приложений в установленной ОС никакие вирусы нам на Ubuntu Linux нестрашны.<...>Но как же быть нашим друзьям с другой операционной системой, которая очень подвержена вирусам?

25

Re: Сканування комп'ютера на наявність вірусів

Всім доброго часу доби!
Люди добрі потрібна допомога ось в такому питані, заліз мені на комп вірус і все по стандарту на робочому столі написано  що мої фотографії і документи заблоковані і написано куди звернутися щоб оплатити і розблокувати ці файли. я довго не думаючи взяв і переставив віндовс, вірус ніби зник антивіруси не бачуть але всі до і jpg файли отримали розширення puwrkcg і я їх нічим не можу ні відкрити ні змінити. Хто може підказати як мені відновити ці файли, буду ДУЖЕ вдячний !!!!!!!!!!!

26

Re: Сканування комп'ютера на наявність вірусів

Ura.814 написав:

Всім доброго часу доби!
Люди добрі потрібна допомога ось в такому питані, заліз мені на комп вірус і все по стандарту на робочому столі написано  що мої фотографії і документи заблоковані і написано куди звернутися щоб оплатити і розблокувати ці файли. я довго не думаючи взяв і переставив віндовс, вірус ніби зник антивіруси не бачуть але всі до і jpg файли отримали розширення puwrkcg і я їх нічим не можу ні відкрити ні змінити. Хто може підказати як мені відновити ці файли, буду ДУЖЕ вдячний !!!!!!!!!!!

Скиньте пару jpg і документів кудись, посилання сюди, може зможу допомогти.

27

Re: Сканування комп'ютера на наявність вірусів

http://www.ex.ua/153044875891, пароль 153044875891.
Там є два файли для прикладу

28 Востаннє редагувалося Djalin (11.01.2015 15:38:58)

Re: Сканування комп'ютера на наявність вірусів

вірус уже вичистили?

Коли мені таке траплялось то допомогла лише одна лабораторія куди я звертався - від доктора веба, спробуйте звернутись туди - також з прикладами файлів, або скористайтесь ось цим"

Прихований текст

З.І. зараз кажуть що лікують лише за гроші, одначе файл розшифрувальник мені тоді прислали за так, і підозріло було, що на той час це змогли зробити ЛИШЕ в лабораторії Логінова

А Ось знайшов статью на хабрі, де у людей було ще цікавіше, правда мій випадок стався рочків 10 тому

29

Re: Сканування комп'ютера на наявність вірусів

На жаль файли зашифровані якимось алгоритмом, дізнатись яким - треба семпл вірусу. Можете почитати отут. Прогноз не втішний.
На майбутнє:

  • не зберігайте інфу в одному місці;

  • робіть бекапи;

Я не сказав ні слова про віруси тому, що це могло би трапитись якщо б у вас, скажімо розлетівся жорсткий диск і тому подібне.

Подякували: Djalin1

30

Re: Сканування комп'ютера на наявність вірусів

а може хтось підказати назву віруса?
можливо якийсь дешифратор зможу знати

31

Re: Сканування комп'ютера на наявність вірусів

дайте зразок вірусу

32

Re: Сканування комп'ютера на наявність вірусів

Тобто зразок?
як це зробити?