21

Re: Зайшов Обрав Допоміг Розповів. Підтримка українського.

Vo_Vik написав:

Питання не в емісіях. Питання в тому, що якщо жертвуєш гроші на доброчинну організацію, то ці гроші не враховуються в твому прибутку. В нормальних країнах так можна суттєво зменшити власні податки. Але для цього ті кому ви жертвуєте повинні дати вам довідку відповідної форми з сумою в національній валюті. Так що крипта тут пофігу.

я знаю що таке non-profit organization,
питання в іншому - ви чомусь впевнені що вам будуть жертвувати мільйони та мільярди?
звичайно, за умови що ви не їхній оффшор

Це ще не кінець. Це навіть не початок кінця. Але, можливо, це кінець початку.
Зростання мудрості можна точно вимірювати ступенем зменшення злоби.

22

Є нон профіт, а є черіті. Черіті дає такс ресіт. І я не говорю звичайно про мільярди. Мільярди дасть тільки якась корпорація орієнтована на прибуток. Просто якщо є 2 рівнозначних проекти, то той з них де модна одержати такс ресіт буде діставати перевагу в 95% випадків.

Подякували: 221VOLT, 0xDADA11C72

23

Vo_Vik написав:

Є нон профіт, а є черіті. Черіті дає такс ресіт. І я не говорю звичайно про мільярди. Мільярди дасть тільки якась корпорація орієнтована на прибуток. Просто якщо є 2 рівнозначних проекти, то той з них де модна одержати такс ресіт буде діставати перевагу в 95% випадків.

я вас не зрозумів
можна чи українською, чи англійською?))

Це ще не кінець. Це навіть не початок кінця. Але, можливо, це кінець початку.
Зростання мудрості можна точно вимірювати ступенем зменшення злоби.

24 Востаннє редагувалося Vo_Vik (04.01.2018 16:49:57)

Є організації неприбуткові, а є благодійні. В різних раїхнах до них різні вимоги. Але в більшості випадків. Якщо ти даєш гроші на неприбуткову організацію, то це не рахується як благодійність і зменшення податкового навантаження ти не отримуєш. Не прибуткова має більше можливостей як потратити свої кошти. В той час як благодійність строго обмежена діяльністю на яку можуть тратитись гроші. Зазвичай благодійні організації ліцензуються урядом і перебувають під більшим контролем щодо цільового використання коштів.

Подякували: 221VOLT, 0xDADA11C72

25

Почув від AdrianZP новину, що Рік та Морті вийде 12 числа (6 та 7 версії).

Скажіть йому дякую за це 5168 7555 0483 8109.

Прихований текст
Я вже сказав.
український веб-довідник - css.in.ua