41

Re: Зайшов Обрав Допоміг Розповів. Підтримка українського.

Питання, от я нещодавно заробив перші гроші і відчув, наскільки важко відд авати їх на підтримку чогось. Яку суму на перший раз нормально жертвувати?

42

Re: Зайшов Обрав Допоміг Розповів. Підтримка українського.

Скільки не шкода. Зазвичай в мене сума 150грн. Але навіть 30грн це непогана підтримка.

Прихований текст

Головне, щоб людина бачила, що її підтримують

Подякували: FakiNyan, ostap34PHP2

43

Re: Зайшов Обрав Допоміг Розповів. Підтримка українського.

А ви знаєте - можно було б створити недержавну організацію "Незалежна космічна програма України". Зібрати 100 тис. участників. А з кожного участника по 1000 грн. І за ці гроші запустити в космос ракету! *DRINK*

44

Re: Зайшов Обрав Допоміг Розповів. Підтримка українського.

Vyachek Astrofizuk написав:

А ви знаєте - можно було б створити недержавну організацію "Незалежна космічна програма України". Зібрати 100 тис. участників. А з кожного участника по 1000 грн. І за ці гроші запустити в космос ракету! *DRINK*

В цілому не погано, й я б (наприклад) прийняв би участь - якщо б метою було створення довгострокової стратегії розвитку.

45

Re: Зайшов Обрав Допоміг Розповів. Підтримка українського.

Vyachek Astrofizuk написав:

А ви знаєте - можно було б створити недержавну організацію "Незалежна космічна програма України". Зібрати 100 тис. участників. А з кожного участника по 1000 грн. І за ці гроші запустити в космос ракету! *DRINK*

запуск ракети заради запуску ракети?
якщо й зберемо, то в нас буде $3727000
для запуску тої ж Falcon 9 треба в 16.63 разів більше.

46

Re: Зайшов Обрав Допоміг Розповів. Підтримка українського.

FakiNyan написав:

Питання, от я нещодавно заробив перші гроші і відчув, наскільки важко відд авати їх на підтримку чогось. Яку суму на перший раз нормально жертвувати?

цілком нормально витрачати загалом від 2 до 5 відсотків доходу. Це дозволить по перше надавати таку підтримуку регулярно, а по друге - не буде занадто обтяжливим для вас.

Подякували: FakiNyan1

47

Re: Зайшов Обрав Допоміг Розповів. Підтримка українського.

FakiNyan написав:

Питання, от я нещодавно заробив перші гроші і відчув, наскільки важко відд авати їх на підтримку чогось. Яку суму на перший раз нормально жертвувати?

Перший раз все важко ;)

Як на мене, то 10% добре (у «спеціальних» випадках +ще хоч би 10, якщо з доходу не сплачено податки, я це називаю «прямою сплатою податків на нагальні потреби»).

Коли Бог буде зо мною, і буде мене пильнувати на цій дорозі, якою ходжу, і дасть мені хліба їсти та одежу вдягнутись, і я з миром вернуся до дому батька свого, то Господь буде мені Богом, і цей камінь, що я поставив за пам'ятника, буде домом Божим. І зо всього, що даси Ти мені, я, — щодо десятини, — дам десятину Тобі! (Бут.  28:20-22)

Подякували: FakiNyan, ostap34PHP2

48

Re: Зайшов Обрав Допоміг Розповів. Підтримка українського.

запуск ракети заради запуску ракети?
якщо й зберемо, то в нас буде $3727000
для запуску тої ж Falcon 9 треба в 16.63 разів більше.

Можно створити ГО "Україна вставай з колін" і скидуватись власною криптовалютою. :D

49

Re: Зайшов Обрав Допоміг Розповів. Підтримка українського.

чому, блогери ютуба деякі свої проекти запускають з допомоги NASA
Не погано булоб, спроектувати для навчання, типу телескопа Хаббл, а от наші розвідники мріють про власний спутник шпигун

50 Востаннє редагувалося PRY (16.02.2018 22:52:10)

Re: Зайшов Обрав Допоміг Розповів. Підтримка українського.

[varkon]
Я ще розумію Славка (Горький лук) - він працював язіком, а зараз під Мариком. Ок.
Хто такий сраний андрій полтава? Він сре в мозок росіянам - супер. Всі раді  - й я трішки. Чувак гордий тим що він "блогер номер адін" України. Супер. Так а в мозок він кому сре - росіянам, чи таким як ви?

Заради справедливості мушу сказати, що вперше про Андрія Полтаву і його "Вата Шоу" я прочитав саме у "Горького Лука":
https://gorky-look.сайт-злодій/194336.html
І повністю з ним згоден, що "Вата Шоу" потрібно "дивитись, а не подивитись".
Допомагав і працював з волонтерами, особливо в перші роки війни. На моє щастя, на шахраїв не потрапляв. В даному випадку,- це моя особиста думка,- Андрій Полтава не заслужив на те, щоб його безпідставно ображали.
На запитання:

а в мозок він кому сре - росіянам, чи таким як ви?

я б сказав, що він не "сре в мозок", а намагається зруйнувати ілюзію випадковості того, що сталось. Нам цю думку вперто нав'язують, як російська пропаганда, так і свої "доморощені недожурналісти" (а може, не такі вже і свої). Стоїть на тому, що за все потрібно відповідати. Росіяни аж ніяк не вірять у свою вину, це для них щось за межею їхнього розуміння. Тому, здебільшого, в кінці розмови вони переходять на те, що добре вміють, - погрози і мати.

51

Re: Зайшов Обрав Допоміг Розповів. Підтримка українського.

підтримав нещодавно українського стрімера/локалізатора ігор
https://www.twitch.tv/tenevyk

Подякували: NaharD, Tenevyk, leofun013

52 Востаннє редагувалося NaharD (19.04.2018 16:43:41)

Re: Зайшов Обрав Допоміг Розповів. Підтримка українського.

А я нещодавно підтримав eradio.ua
Останнім часом тільки його й слухаю. Дуже багато української музики і вони не цикляться на 10 позиціях як інші.

Подякували: FakiNyan1

53

Re: Зайшов Обрав Допоміг Розповів. Підтримка українського.

У вас тут цікава тема :)
Іноді заходжу до стрімерів, допомагаю матеріально, але зараз збираю на SSD, тому не надто багато... :(

Подякували: FakiNyan1

54

Re: Зайшов Обрав Допоміг Розповів. Підтримка українського.

Зайдіть та допоможіть, дуже класний агрегатор, рекомендую до використання.

slovotvir.org.ua

Прихований текст

На жаль, фінансово допомогти немає можливості, тому, просто пишіть слова підтримки.

55

Re: Зайшов Обрав Допоміг Розповів. Підтримка українського.

я десь чув, що це дурне лайно, і вони лише шкодять мові

56

Re: Зайшов Обрав Допоміг Розповів. Підтримка українського.

NagarD написав:

Зайдіть та допоможіть, дуже класний агрегатор, рекомендую до використання.

slovotvir.org.ua

Прихований текст

На жаль, фінансово допомогти немає можливості, тому, просто пишіть слова підтримки.

Бачу доволі посередній словничок затятого пуриста з ненайвдалішими замінниками запозичень. Не впевнений, чи варто таке підтримувати.

57

Re: Зайшов Обрав Допоміг Розповів. Підтримка українського.

https://slovotvir.org.ua/words/prezervatyv
Це створення мовних покручів і не варто подібне підтримувати.
Запозичення слів цілком нормальне явище, особливо на теперішній час.
Боротися потрібно з суржиком, якщо вже так кортить топити за расово чисту українську.

58 Востаннє редагувалося P.Y. (29.04.2018 20:01:51)

Re: Зайшов Обрав Допоміг Розповів. Підтримка українського.

І на суржикоборстві теж не варто зациклюватись. Боротися треба не проти чогось, а за щось. Ну, повикидаємо з мови всі русизми, кальки та запозичення — а далі зможемо повноцінно говорити на тому, що залишиться? І запропоновані пуристичні протези навряд чи допоможуть: для більшості українців більша частина цих «українських» слів незнайомі й незрозумілі (зауважу, вдалі життєздатні варіанти перекладу в цьому списку теж присутні, але губляться в загальній масі любительської словотворчості). Але навіть при успішному очищенні мови це ніякого позитивного поштовху не дасть — бо відсутня позитивна мета (зробити мову більш виразною, або більш милозвучною, або більш універсальною — розширити її можливості), і далеко не факт, що за якимось із позитивних критеріїв така очищена мова справді буде кращою.

59

Re: Зайшов Обрав Допоміг Розповів. Підтримка українського.

Мині сі здає шо вуйко P.Y говорить шось ни те шо тре а то тікі цьойвоно генде воно встрягає в общєніє. Сильно умний чі шо? Да я тобі щас поясню шо по чьом, поняв? Ачіш но.. гонить пургу, ти тікі гля.

60

Re: Зайшов Обрав Допоміг Розповів. Підтримка українського.

Я надто розумний для спілкування з Вами? Ну то перепрошую.